Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
26. dec 2008

vika ,,, hej 🙂
tanyja .. my sme teraz s malým budeme robiť takú domaácu diskotéku, už som mu slubila, že budeme do rána hore, ešteže on ani raz nevydrží a o 10 už chrápe 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

😀 😀 😀 a ani ja už nevydržím do rána - príklad konocorčná párty, o jednej som už bola v posteli 😀 sama drahý bol v práci

nikika33
26. dec 2008

a tie arašidy , ani nehovor ... dnes ráno musel mažel vysávať, kedže bordel urobil on . 😅 .. a čakali sme návštevu .. 🙂 ale našťastie sa už arašidy minuli 😀 😝

tanyja
autor
26. dec 2008

veď aj nám sa už míňajú 😀 , minulý rok sme nemali , nedovolila som ........ ale teraz si to vychutnáva - kúpila som 1 kg !!!!!!!! idem mu zopár šlohnúť 😝

vika34
26. dec 2008

to ja by som toho môjho nedonútila vysávať,ked sa k nám nasťahoval mi oznámil,že je alergický na zvuk vysavača 😀

nikika33
26. dec 2008

tak čaute baby, idem na disco s jedným fešákom 😀
už ma tu otravuje , 😀
potom sa na vás ešte kuknem, ak tu ešte budete .., ale radšej chodte snažilokovať 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

to viacerí chlapi sú alergickí na vysávač........ nejakého odborníka nepoznáte ?
niki - nahoď sa, a veľa tanečných kreácií 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

no ja musím počkať, kým dočistí tie arašidy, nech už to dorobí, lebo strach a hrôza pozrieť na tú kopu okolo neho, už nemá veľa a iba sa zasmial keď som mu povedala že zajtra bude vysávať , povedal : nie nie ja nemusím a usmial sa . 😝

vika34
26. dec 2008

ja teda nie som zrovna puntičkár,ale ked tí moji dvaja jedia v obývačke/zase raz som povolila a už sa to nedaá vrátiť späť/ešte jedna sliepka by sa po nich najedla

vika34
26. dec 2008

musím už ísť ,volájú ma ,tak zase zajtra večer,dobrú noc

tanyja
autor
26. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ešteže mám iba jedného bordelára !!!!!!!! ale povedala som si, ak budem mať raz dieťa, tak to bude papať v kuchyni, som zvedavá či mi to vydrží

tanyja
autor
26. dec 2008

jj, dobrú noc všetkým , idem aj ja, keď ste ma všetky opustili 😢

vika34
26. dec 2008

ved dieťa papalo v kuchyni,ale muž pri telke a ked začalo prejavovať dieťa svoj názor ,premiestnilo sa do obývačky aby vyhrala spravodlivosť a zrovnoprávnenie 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

😀 😀 😀 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

niki, potom daj info, dokedy bola u vás diskotéka a kto prvý odpadol 😀

vika34
26. dec 2008

tiež som si dala zásady a postupne som od nich ustupovala a povedala som si ,že ked konečne donosím to druhé všetko bude ináč,ha,ha 😀

vika34
26. dec 2008

DN 😀 😀 😀

nikika33
27. dec 2008

dobré ránko ! Tak ja som odpadla ako prvá 😀 ale to ste si tipovali však ? 😀
Čo ma teraz momentálne trápi, že cez sviatky som akosi privela jedla a zas som pribrala kilo .. ☹ to je hrozné ...

sassi
27. dec 2008

Dobreeeee ráánkooo
nikika, iba kilo??? ja minimalne 2 ... a ani sa neodvážim postaviť na vahu 😒
no silvestra my chodievame pravidelne k niektorím známym ... tento rok už mame 3 pozvania 🙂 aneviem, či pojdeme sami, alebo aj s deťmi.
My sme dosť akční, min rok sme boli s 3-mesačným Alexkom v Tatrách, tento rok tiež 3x na dovolenke, a už aj pri mori aj s malým
ale na plesy moc nechodievame, len ak je dobrá partia, tak tak 1 za sezonu absolvujeme
na stužkove sa u nas chodí bez partnera ... to su zasa take školske akcie s kolegami ... ale tento rok som nebola, nevyšlo mi to, aj ked na jednu som pozvanie dostala aj ked som už skoro 2 roky na MD 🙂 (ostatne triedy som neučila)

Zo zásadami to je u nas tak, že niečo dodržujeme dosť prísne - napr. čas spania, ale s jedlom sa tiež u nas beha aj do obývačky 😒 aj ked vždy s mojim komentárom 😉
pred sviatkami sme vytepovali gauč, tak sa snažím, abvy sa tu nejedlo (aspon hlavné jedlo) ... ale už mam gauč aj od medu z oblátky ... no hrozne ...

S tým chlebíkom, uvidíme. My mame tiež hned vedla nas potraviny... ale kedže sme štyria, celkom sa to využije
asi to lacnejšie nevyjde ako kupovaný, ale možem si upiecť aj celozrnný, alebo podla chuti ... celozrnne a so zrnkami u nas vždy nedostať. Aj viem, čo si tam dám.... Kočky písali, že už nekupuju chlieb vobec 🙂
A tiež sa v tom daju robiť všetky kysnute cestá, dokonca tortove korpusy a marmeláda.
Ten najdlhší program trvá 3:40 (to je na velký chlieb - 1300g , ja som piekla 900-gramový a jedli sme ho 2 dni, takže pre nas ten menší stačí)

nikika33
27. dec 2008

ahoj sassi ! podla mna ked ste štyria, už sa oplatí piecť v pekárničke a dalsia výhoda je, že máte vždy čerstvý chlieb a podla chuti.
a čo sa týka stužkových, u nás sa jedna trieda pokúsila pozvať profesorov bez partnerov, ale niektorí sa urazili ( nechápem ) a tak pozvali aj partnerov .
a tiež niekedy jedávame v obývačke, aj ked sa to snažím obmedziť, ale niekedy sa to jednoszcho nedá 😀
a na výlety aj my chodí velmi často, v lete k moru a cez rok na jednodnové k hradom, do zoo atd aj do zahraničia, kedže madarsko máme blízko ,,

sassi
27. dec 2008

my zasa mame blzko PL a ČR, tak tam bežne na vylety aj na nakupy
a tiež je vyhoda, že naši byvaju len o poschodie nižšie, tak malá tam bežne spáva a ked chceme niekam isť, syna dame k svokrovcom, dceru k našim a ideme... ale moc často to nie je

tanyja
autor
27. dec 2008

čaute nikika a sassi, pripájam sa k vám, mám "voľno" ,drahý išiel skladať skriňu k jeho mame, kúpila si ďalšiu novú, lebo už nemá kam veci dávať
vy sa máte, keď chodievate ne výlety, u nás je to pomenej, keďže drahý býva v práci aj v nedeľu, dokonca sme neboli tohto roku ani u našich známych v Moldave, nevydalo a to sme chceli ísť, ale hoci nemáme deti, boli sme v ZOO v Bojniciach 😀 so známymi a ich deťmi
HU máme pod nosom, ale tam som ešte nikdy nebola, ten môj nieje veľký plavec a takže veľmi sa mu nechce chodiť k vode, výnimka je more 😉

tanyja
autor
27. dec 2008

a ja som na váhe radšej nestála , ale !! včera od piatej som nič nejedla !! trhla som rekord ! 😀

tanyja
autor
27. dec 2008

a do CZ chodievame pravidelne, keďže tam mám babičku, takže 2x sme boli tohto roku, ešte za Prahou asi 60km 😎 😎 😎 = 3x dovolenka v zahraničí 😀 😀 a konečne v Tatrách, ale tam sa ešte chystáme , len neviem kedy ale chystáme ......... 😀 😀

sassi
27. dec 2008

Tatry su super
a ešte sa mi páči v Liptovskom Jáne, tam sme boli tento rok 2x na predlženy víkend

tanyja
autor
27. dec 2008

čo sa dá podniknúť v Liptov.Jáne? poraď, tam som ešte nebola ? okrem lyžovania, na to máme drevené nohy 😀

tanyja
autor
27. dec 2008

......... postavila som sa na váhu........... 2 kg navyše, jeminenku ☹ ☹ ☹ , darmo sú sviatky 😀 a to som ani nevyjedala

nikika33
27. dec 2008

ahojte ... ako vidím s tou váhou nie som sama 😉 ale dnes som si povedala, že si dám niečo lachké, no neviem, či sa mi to podarí dodržať .. cez den je to v pohode. ale večer, ked si sadnem pred telku, tak hned rozmýšlam, čo dobrého by som si dala ... 😒 ja už nechcem priberať, ja chcem schudnúť !!!!!!

tanyja
autor
27. dec 2008

aj ja!! na obed som mala kúsok lososa a polku malej bagety a teraz kávu, a pikošky o celebritách v novom čase 😀

sassi
27. dec 2008

aj ja chcam schudnuuuť, žeby zaväzok do noveho roku?
ale mne je fakt treba ☹

ma sme dnes robili kačku, a k tomu som robila len ryžu, zemiakovy šalát už nemožem ani vidieť 😝 Ale manželík si dal ...

My sme boli v lipt. Jáne v lete a to je vlastne blízko na Chopok, do Demänovskej jaskyne, aj do Tatralandie, aj na Šikulov Mlýn (western-city) ... a tiež su tam pekne prechádzky po okolí. My sme ne Chopok nešli, kvoli malemu. A v hoteli, kde sme byvali (Relaxhotel AVENA) je aj bazen, takže sme sa vyčvachtali aj tam. Navyše sme mali kupeny pobyt s 2 procedurami a ked sme sa potrebovali pri deťoch vystriedať, tak 3 dni - to bolo malo času. Chcela by som tam isť aspon na 5 dní, že by sme sa aj pozreli viac po okolí. Ale je to taky vychytený hotel, že treba riadne v predstihu plánovať, my sme už museli vziať čo mali volné ... a už bol len vikendovy pobyt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre