Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lulu107
28. júl 2009

tiež som veľmi spokojná s bytom 🙂
Zajtra mi držkajte palčeky, budú sa drobčekovia rozmrazovať 😉

zuzana0612
28. júl 2009

lulu, budem na teba myslieť, nech je všetko ok. 😉

tanyja
autor
28. júl 2009

aj ja budem na teba a hlavne na drobčekov myslieť, aby to dopadlo úspešne, výsledok rozmrazovania budeš vedieť hneĎ ?

lulu107
28. júl 2009

zajtra mi majú zavolať ako sa majú drobčekovia a keď bude O.K, tak mi povedia presnú hodinu KET v štvrtok

zuzana0612
28. júl 2009

no už iba pár dní a bude radosť veliká 😉 držím moc palce

lulu107
28. júl 2009

je to radosť keď ti dajú do bruška drobčekov, len to nie je úplná radosť ta nastane ak bude po 14 dňoch test pozitív 😵 Zajtra vám hneď dám vedieť ako sa majú drobčekovia, neviem či dnes sa mi podarí v noci spať

tanyja
autor
28. júl 2009

tak radšej na to veľmi nemysli, aby si si oddýchla, potrebuješ veľa síl kvôli tomu všetkému , chápem ťa, ale fungovať musíš na 100%
o koľkej máš byť v care ?

lulu107
28. júl 2009

ešte neviem o koľkej mám byť v care, keď mi zavolajú ako sa majú drobčekovia hneď mi povedia presnú hodinu vo štvrtok

tanyja
autor
29. júl 2009

dobré ránko, my tu máme akosi zatiahnuté, neviem čo robiť, a vy ako ?
zuzi - už zarezávaš v práci ?
lulu - tá určite maká ako šróbka

zuzana0612
29. júl 2009

jasné, makám, makám. dnes príde šéf z dovolenky, za hoďku je tu. tak bude srandy 😝 nás tu skontroluje, či sme niečo robili a tak. a potom budeme robič nejaké už akože koncomesačné práce. tak dúfam, že tu neskysnem do večera. plnájem tak do štvrtej, ale zatiaľ iba tak potichu, aby sa to nezvrtlo celé a nebola som tu do šiestej.
lulu musí pracovať, aby jej rýchlejšie čas ušiel a nemyslela na zmrzlinky, kedy ich rozmrazia. joooj, ta musí byť nervozna

tanyja
autor
29. júl 2009

to jej verím, ale myslíme na našu lulu, nech jej to čakanie rýchlo prejde a nech je dokončené dobrými správami
ten tvoj šéf si to vie dobre zariadiť, ale od toho sú predsa šéfovia
aj môj drahý makal, šéf oddychoval a výplata nikde, šéf sa z dovolenky vrátil v piatok a výplata došla v pondelok, za máj !!! (výplatný termín mesiac pozadu ) 😉

zuzana0612
29. júl 2009

no ty brďo. to by asi moc dobre u nás nepochodil. my sme s ním včera volali, že či nám aj niečo privezie a povedal že ano, tak som zvedavá

tanyja
autor
29. júl 2009

no ty brďo, už som ja chcela volať do firmy, že čo sa deje, ale nakoniec to dobre dopadlo, ono je to tak, keď šéf a ekonómka sú obaja na dovolenke........
len dúfam, že si ju dobre užili, ten môj mi už teraz uši píli, že na budúci rok ideme k moru......... s mimčom 8-9mesačným ? neviem si to predstaviť

zuzana0612
29. júl 2009

😀 on je taký dovolenky chtivý?
no a šéf nám všetkým trom priniesol lesky na pery 🙂

tanyja
autor
29. júl 2009

to aby ste sa na neho pekne usmievali, ked bude na vás žmurkať 😀 😀
myslíš môjho chlapa ? ani som to netušila, ale asi áno, pred rokom bol prvýkrát pri mori a zjavne sa mu zapáčilo

lulu107
29. júl 2009

čaute babušky, ste veľmi zlaté, že na mňa myslíte. Máte pravdu, už mám umyté okná, linku z vnútra poumývanu, duchničky sa mi luftujú, už len večer navlečiem čisté návlečky, aby drobčekovia došli do čistého a hlavne aby mi zbehol čas.
Dnes mi zvonil tel. hneď sa mi rozbúšilo srdce, ale bol to zlý poplach, som zvedavá, kedy budú volať, dúfam, že nie až o 20h 😀
V noci ten spánok stál za nič, nie kvôli drobcom ale drahý najprv nie a nie ísť do postele, že on nespí aj keď mu padala hlava, trošku som zaspala a o 1:30 som už išla pre neho, tí chlapi sú strašný

tanyja
autor
29. júl 2009

lulu , ty si riadne akčná, aj ja som mala v pláne okná umývať, ale akosi sa mi nechce a to znamená, že som sa ich ani nedotkla, ved neutečú 😀 😀 - bývame pri hlavnej ceste, takže ked zaprší už sú špinavé a naposledy som ich umývala asi pred 3 týždňami (ale ešte vidím cez ne)
idem ja teraz na zdravotnú prechádzku a potom sa znova ukážem
ešte Ti nevolali ? ja tak čakám od pondelka na telefonát ohľadom ceny na vonkajšie rolety a akosi na mňa zabudli 😠 , nikto nevolá, hrôôôôôza , asi sa na nich vykašlem a zoženiem niekde inde

lulu107
29. júl 2009

Síce nebývame pri hlavnej ceste, ale za chvíľku budú špinavé 😀 čo už
to nie som až taká akčná, neumývam ich až tak často ako ty, ale keď nemám dobrý výhľad a hlavne keď zasvieti slniečko.
Len sa pekne vyluftujete, potrebujete byť na čerstvom vzduchu 🙂
Ešte mi stále nevolali 😨 Čakááááááám, no dúfam, že na mňa nezabudli
Vonkajšie žalúzie sme mali ešte na 1 izbovom byte a bola to super vec, pretože sme mali kuchyňu a izbu so severnej strany, keby sme nemali tie žalúzky tak sa tam uvaríme, bol to veľký rozdiel, keď sme ich zatiahli 😉

zuzana0612
29. júl 2009

lulu, tak to pekne zabíjaš čas. mňa by asi celý deň bolelo brucho.
mne pred hodinou písala kamoška, že zajtra jej dávajú vyvolávačku. už je v nemocnici. tak som zvedavá, kedy mi zajtra napíše, že malý je na svete

lulu107
29. júl 2009

tak už mi volali, že rozmrazili 3 drobčekov, ale ako sa budú deliť, tak to sa dozviem až zajtra, povedala, že zajtra budú mudrejší, tak dúfam, že keď prežili rozmrazenie tak budú ďalej bojovať: Zajtra idem pre drobčekov 9:30h

zuzana0612
29. júl 2009

lulu, budem na teba moc myslieť a dlžať palce 😉

lulu107
29. júl 2009

ďakujem ste s tanyjou super baby, že na mňa tak myslíte, zajtra sem prídem až na večer vám podať info., pretože musím ležkať keď príde domov. Keď majú kúsok so mňa tak im verím, že budú bojovať, musia to zvládnuť a budem rada, keď mi vložia všetkých 3 už som sa aj na to pýtala embiologičky pri KET- teda zamrazených sa môžu dávať aj 3 😎

zuzana0612
29. júl 2009

lulu, ja ti to fakt moc prajem. tak teda zajtra večer budem pozerať, kedy sa objaví od teba nejaká správa. to bude taký pekný deň zajtra. kamoške sa narodí maličký (neviem, či som ti to písala do IP, je to kolegyňa, keby bolo keby, boli by sme teraz spolu v nemocnici) a ty máš tiež svoj vysnívaný deň 🙂

lulu107
29. júl 2009

tiež mám kámošku s ktorou sme boli skoro rovnaký deň na laparokopii potom na inseminácii a vyšlo nám skoro rovnako na IVF. A teraz keď mi píše ako sa guľatí, tak je mi veľmi ťažko, pretože si spomeniem, že už som mohla byť v 4 mesiaci. Vždy sa mi rozbúši srdce keď si nájdem od nej IP. Takže ťa v tom obdivujem.
Nechcem už ani myslieť na to čo bolo, aspoň majú drobčekovi súrodenci šancu 😀 Je to tak, boli to veľmi ťažké 3 mesiace a konečne nastal ten veľký deň, bodaj by sme to dobojovali do samého konca
Bože aké krásne by to bolo, keby sme si písali ako sa guľatíme 😉

tanyja
autor
29. júl 2009

predtým som si myslela, že mne nie je súdené mať dieťatko a aha....
lulu , určite sa budeš guľatiť, jedného dňa príde ten krásny čas a mi len budeme sledovať, ktorý tt si, ja už dovtedy guľka nebudem, ja sa teraz guľatím 😀 , ale ak si štíhla, tak ti skoro bude vidno bruško, ja som sa nevedela dočkať chvíle, ked mi ho bude vidno, leba sama o sebe som guľka, ale dočkala som sa 😀 a teší ma, že mám už len jednu pneumatiku
zuzi, tvoja kamoška bude mať chlapčeka ? tak potom napíš všetky miery a samozrejme aj meno !!!!!!!!!!
ja som pred chvíľočkou prišla domov z prechádzky, dobre mi to padlo, aspoň mi čas troška prešiel

lulu107
29. júl 2009

tanyja - tak ste si dali dobrú prechádzku 😉
Áno som dosť stíhla a predstav si keď som bola tehu 4 tt už som mala bruško, to mi aj zostalo, pretože som sa bála cvičiť po potrate a teraz už radšej neriskujem, ale veď zajtra tam pôjdu drobčekovia aspoň tam budú mať pohodličko 😀

tanyja
autor
29. júl 2009

budú mať veľkú obývačku so spálňou, taký all inclusive apartmán 😀

tanyja
autor
29. júl 2009

čo sa týka tej mojej prechádzky, tak tá netrvala tak dlho ako sa zdalo, ja som vlastne zakotvila u kamošky a o štvrtej vyrazila domov, teda dokopy prechádzka trvala 20 minút 😝

lulu107
29. júl 2009

kto bude mať obývačku so spálňou asi mi to ušlo?

tanyja
autor
29. júl 2009

no predsa tvoje malé potvorky, ktoré ti vložia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre