Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
26. dec 2008

sassi - aj ty máš IP

tanyja
autor
26. dec 2008

u nás to tiež tak funguje s tým obsluhovaním, len keby nejedol len v obývačke, ide ma z toho poraziť 😀 😀 😀 , a je veľmi málo doma - práca na západnom SK a my stredné SK

sassi
26. dec 2008

my jeme v obyvka všetci štyria
gauč tepujem tak 2x do týždna 😀
aj my stredne SK, pri ZA

tanyja
autor
26. dec 2008

takže kuchyňu ste prerobili na izbu? kedže ju nepoužívate ?????? a gauč máme fungl nový - v pondelok sme ho doniesli - darček pod stromček
my sme dole okres RS

tanyja
autor
26. dec 2008

môj drahý chodí do Bytči do práce 😉

sassi
26. dec 2008

no do Bytče to mam tak 40km

a nielen že mame kuchynu, ale aj jedálen a nik nepoužíva
idem vyklopiť chlebík z formy

tanyja
autor
26. dec 2008

má pekáreň ? ako to funguje? bolo to drahé a ako sa v tom robí chlebík ?

sassi
26. dec 2008

no mame novu, podstromčekovu
a piekla som len 2.-krát, ale ten prvý bol super a aj tento tu rozvoniava
manželik kupil ETA, a stála okolo 2000, neviem presne
zatial som piekla len z takej hotovej zmesi, ale už mam par receptov vyhladnutých

tanyja
autor
26. dec 2008

to som myslela, že tá piecka je drahšia, super cena, mne sa to tiež páči, ale drahý mi to dnes zatrhol 😒 že načo by mi to bolo, veď mám el.rúru, tá hotová zmes to ako vyzerá kde si to kupovala ? a ak si aj ja kúpim piecku, tak mi pošleš recepty

sassi
26. dec 2008

no kupila som v TESCO, a aj v LIDL maju tie zmesi hotove
a da sa tro asi aj v rúre piecť, ale asi to nebude tak dobre
toto je plno-automatické, teda aj vymiesi, vykysne aj upečie, len daš vodu a tu zmes (alebo muku sol cukor a droždie) a zapneš

vika34
26. dec 2008

už som nasýtila rodinu,chcem a opítať ako dlho to trvá upiecť chlieb,známa mi hovorila,že aj šesť hodín 😒

tanyja
autor
26. dec 2008

teraz som čítala na stránke "obchodný dom" o pekárničke, robí dokonca aj džem, má 10 funkcií a nie je ani drahá 2560,- SK
a tesco je už aj u nás tak sa mrknem za tým.

tanyja
autor
26. dec 2008

no áno ako dlho sa to pečie ??????

sassi
26. dec 2008

zaleží od toho, podla programu 2-3 hodiny, ale je v tom aj čas na vykysnutie

sassi
26. dec 2008

no idem ja, boli ma fest hlava
kuknem ešte TV a pojdeme spinkať
pa, pekný večer ešte prajem

vika34
26. dec 2008

a je tam aj taký šesť-hodinový program,alebo to bol iba výmysel?

tanyja
autor
26. dec 2008

ja si myslím, že 6 hodín je veľa, kysnutie cca 30 min a samotné pečenie max. 1,5 hod, ale čo som čítala, tak to robí rôzne typy chlebíkov, čas nie je spomínaný

vika34
26. dec 2008

aha AJ My sme nad tým rozmýšľali,ale máme pod barákom obchod otvorený aj v nedelu,tak myslím,že by som piekla iba raz,ked by sme to skúšali 😀 😀

nikika33
26. dec 2008

Čaute baby! návšteva odišla, bruško som pohladkala a teraz posielam tie slubené vírusíky 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tanyja
autor
26. dec 2008

no ja si to myslím tiež - tesco pod nosom a stále čerstvé rožky, takže nejdem ani špekulovať nad tým, minule som si kúpila robot a použila som ho zatiaľ len na dve veci - mletie mäsa 2x a strúhanie zemiakov asi tiež len 2x.
ale chcela by som skúsiť kysnuté cesto, lebo ja to neviem vymiesiť takže to vôbec nekysne a som z toho zúfalá, pár krát cesto skončilo v smetiach 😀 😀 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

jééééééééééééééééééj, chytám

vika34
26. dec 2008

ahoj

nikika33
26. dec 2008

tanyja ešte stále rozmýšlaš nad pekárničkou ? Uvidím čo povedia svokrovci a podla toho ju kúpim alebo nie 😉
Ale tí , ktorí ju majú, si to pochvalujú...
Ináč čo plánujete na víkend ? A Silvester ???

nikika33
26. dec 2008

ahoj vika 🙂

vika34
26. dec 2008

idem kuknuť zajtra do TESCA,manžel ide robiť ,večer ideme k sestre na návštevu,príde aj sesternica a na Silvestra ešte nevieme

tanyja
autor
26. dec 2008

na víkend? v sobotu budem doma a v nedeľu možno pôjdeme urobiť ku starkej brigádu - odniesli sme jej našu starú sedačku, tak poprehadzovať nábytok a čoto zrušiť . Silvester budeme doma,možno na polnoc vylezieme do ulíc, bude u nás vystupovať nejaká skupina, ale aj minulý rok sme sa chystali a nakoniec sa nám nikam nechcelo, že kto by šiel do tej zimy
pekárničku - uvažovala som, ale myslím, že by som ju málo využila, keďže drahý je väčšinou preč a pre seba samú sa mi to asi neoplatí

nikika33
26. dec 2008

to hej, ked si cez týžden vacsinou sama, tak sa ti podla mna neoplati kupiť ..
na silvestra tiež asi budeme doma, odkedy máme malého , ešte sme nikde neboli , ale nejako mi to ani nechýba ...úplne mi stačia povinné plesy a stužkové v škole ..

vika34
26. dec 2008

nikika ty si učiteľka?

tanyja
autor
26. dec 2008

........ no ja nemávam plesy a ani stužkové, naše posledné spoločné tančenie s drahým bolo na našej svadbe 😀 😀 😀 taký bol zlatý odviazaný 😀 ako nikdy predtým
teraz máme v obývačke kopu miesta, tak si môžeme aj doma zatrsať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

a ja ani nevnímam ako bežia dni a hlavne aký je deň !!!!!!!! mám z toho chaos a bordel na gauči - drahý už hodiny lúpe arašídy 😒 zajtra môžem vysávať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre