Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lulu107
12. aug 2009

genetika a zrážanlivosť krvi všetko o.k, tým dvom sa nechcelo deliť asi sa prestali. Pri IVF som si dala PK pretože mi povedali, že na 3 deň sa môžu prestať deliť a myslím, že takto sa to aj teraz stalo, boli málo bunkový, na nete som našla, že KET má úspešnosť v GF okolo 20 až 25%

zuzana0612
13. aug 2009

dobre ráno,
tanyja, veď idem na obed k lekárke tak som zvedavá, čo povie. včera keď som prišla domov, tak som nebola schopná nič, iba ležať. aj teraz urobim v práci najnutnejšie veci a idem. viac nezvládnem. neviem, čo to má byť. takto dlho ma ešte nikdy nič nedržalo. je to hrozne unavne.
lulu, musíme veriť, že už ti to teraz dopadne dobre.

lulu107
13. aug 2009

zuzana - zavolaj tej bylinkárke, niekedy viac pomôžu bylinky než, tie sprosté lieky. Ja som jej volala, je veľmi milá a hneď v pondelok tam ideme 😉

zuzana0612
13. aug 2009

lulu, a myslíš, že vie poradiť aj v iných veciach ako v plodnosti?

sofokleska
13. aug 2009

no ja som kukala tu reporťaž na markíze.je simpaticka 🙂

lulu107
13. aug 2009

zuzana - samozrejme je bylinkárka, nič za to nedáš, zavolaj a opýtaj sa jej 😉 je veľmi príjemná

tanyja
autor
13. aug 2009

bylinky sú stále lepšie ako nejaký "liečiteľ", čo si pýta skôr peniaze a potom sa na človeka pozrie a ešte k tomu ti dá "lieky" made in čina , fuuuj, či som to hned drahému vytmavila, že taký hnus jesť nebude !!!
a o čom rozprávala bylinkárka na markíze ? sofokleska bud konkrétnejšia, ja som to nevidela, ale bylinky sú dobré, ved voľakedy lieky neboli a ako sa dobre vyliečili bylinkami

zuzana0612
13. aug 2009

ahoj tanyja, bavíme sa o bylinkárke p. Kopačovej. ja som tú reportáž tiež nevidela. ale je tu o nej kopa tém. baby jej dosť volajú. práve som uvažovala, že by som jej ozaj zavolala. za skúsenie človek nič nedá

tanyja
autor
13. aug 2009

ved práve za pokus to stojí a nedáš za to nič, spokojne to skús, bylinkárke by som skôr verila , je predsa kopa byliniek, ktoré pomáhajú a ani o nich nevieme
neboj nič a hor sa do toho 😉

lulu107
13. aug 2009

zavolaj a daj vedieť ako si dopadla ak to nevýjde odporučím ti ešte jednu, ale myslím si že pochodíš, ona sa vyzná v bylinkách, chodia za ňou ľudia aj z dediny zo všelijakými problémami, no najviac chodia baby s neplodnosťou, určite ti poradí 😉

zuzana0612
14. aug 2009

dobre ráno. tak ja som od dnes doma. mám dovolenku. aj budúci týždeň. musím sa snažiť vyzdravieť. lebo ma to už fakt ničí. 😠

sofokleska
14. aug 2009

myslim že všetko čo bolo v tej repertaži je tu aj popisane a hlavne v tej teme o nej.ale najviac sa mi pačilo to ked hovorila že k nej prišla jedna žena a musela ju vyhodiť pretože chcela bylinky na potrat a to ona nerobi ona chce pomahat.a že jej ženy posielaju fotky svojich babätiek ktorym pomohla.posobila velmi milo.no možno aj ja ju vyslušam....

zuzana0612
14. aug 2009

sofokleska, mňa na takýchto prípadoch najviac rozhodí to, že normálne ženy majú problémy s otehotnením a všeličo okolo toho a potom sa zjaví "takáto" ... život je hrozne nespravodlivý.... dáva ľuďom, ktorí nechcú a tí čo by chceli nemôžu.
a teda tá pani bylinkárka musela byť nazlostená ešte viac. snaží sa ľuďom pomôcť a objaví sa toto....

vika34
14. aug 2009

ahojte ešte pred odchodom na sústredko som sem nakukla 😅
Hned po sústredku mám nastúpiť do nemocnice,takže trochu voľna budem mať až koncom augusta,pá

sofokleska
14. aug 2009

zuzana,mne to hovor mňa to vie tiež riadne rozhodiť bo aj ta čo dávali v novinách ma 12 rokov a tehotná...a my čo už na dieťatko čakáme a neviem koľko tak nevieme otehotiet.fakt uz na tomto svete neexistuje spravodlivost?

lulu107
14. aug 2009

babušky ja idem s drahým p. Kopáčovej v stredu a veľmi sa teším 😉

Rozmýšľala som, že pôjdem teraz ešte na KET ale dohodnem sa s dokim, že ak sa teraz nevýjde a drobcom sa nebude chcieť deliť po KET pôjdem na IVF - pôjdeme na čerstvých drobčekov

Inak test som mala negat. dnes som 32 dc a mrška nikde, síce bruško ma bolí, ale to bolí už 2 týždne, nechápem kde sa fláka

zuzana0612
15. aug 2009

tak o takých dvanásť ročných ani nehovorím... tak zjavne zlihala výchova a nemajú poriadne domáce zázemie. a takto to končí. potom ako môže vytvoriť domov pre mimčo?.... to sú veci na ktoré sa nedá povedať nič dobré.

lulu107
15. aug 2009

Baby štvrtok idem na konzultko no neviem či ma z neho nevyrazia, pretože poviem dr.Drávekovi, že ak rozmrazia embrya a nebudú sa chcieť deliť, tak také nechcem a nech rozmrazujú ďalej, veď vlastne takto mi to aj vysvetlil, pretože mám len jedny nervy a neviem kedy mi už rupnú, konečne sa vyhrabem z potratu a oni mi šupnú drobčekov, ktorí sa nechcú deliť 😠 Prišla som na to až teraz, vôbec som sa tým nezaoberala, pretože som im verila, je mi to jedno nech má aj vyrazí.

Tak pôjdem na 2IVF do FC a je za menej peňazí a s lepším prístupom 😠 , bože ja som im tak verila, to som bola dobre naivná

tanyja
autor
16. aug 2009

lulu , nedaj sa a bojuj, choď a skús FC, ved nie je jediné centrum, ktoré robí KET
ja ani nestíham chodiť sem k vám, len teraz mám troška času (mäsko sa robí a práčka perie), na obed ideme k mojej mamine, včera nás pozvala - robila "prestavbu v byte" a už je hotová
tak trošku oddychu a bude fajn , to moje maličké rastie statočne, už som riadna guľa 😀 😀 , ale cítim sa úplne v poriadku
ja by som tiež išla k bylinkárke, keby bolo treba , neváhala by som ..

zuzana0612
17. aug 2009

ahojte, my sme boli cez víkend u našich. a dnes som bola u kozmetičky a kaderníčky. lebo už si to moje vlasy a tvár fakt vyžadovali. zajtra odchádzame na našu krátku dovolenku. tak idem baliť veci. lebo som zatiaľ ešte nič neurobila. lebo som pred hodinou prišla z mesta konečne. strašné teplo bolo. nedalo sa vydržať
lulu, jasne nevzdávaj to. keď z toho nič nebude, choď inam.

tanyja
autor
17. aug 2009

zuzi , už si pobalená ? tak vám prajem krásnu dovolenku, užite si to poriadne ,aby ste boli plní síl pri výrobe mimina 😀
ja som dnes zase dostala upratovací rapel - robila som v skrini miesto pre malého, a popritom som vyhadzovala nepotrebné veci, hned je byt o niečo ľahší , to mám rada a pokračovať budem pri vyhadzovaní vecí, ktoré už viac ako rok nenosím
lulu, potom nám daj vedieť, čo Ti povedali na konzultku , budeme s napätím čakať

tanyja
autor
18. aug 2009

to tu nikto celý deň nebol ☹ ? vidno, zuzi je na dovolenke, tak nemáme s kým podebatiť , však lulu 😉

vika34
18. aug 2009

ahojte,na chvilu som sa napojila na chatárov internet.
Tak ako sa mi mávate?
Ja o.k.,počasie fajn,zatiaľ.
Vráťim sa v nedelu,tak neviem či sa ešte pred operáciou stihnem napojiť,tak idem tam 26,tak na mňa myslite,pá

sofokleska
19. aug 2009

držím palčeky nech všetko dobre dopadne

tanyja
autor
19. aug 2009

ahoj , viki budem na Teba myslieť, ja mám 25 poradňu v bb a 26 u mojej doki , ale to je úplne iné ako u Teba,
sofokleska ešte že ty si tu , zuzi nám dovolenkuje, dúfam, že príde domov plná síl 😝

sofokleska
19. aug 2009

a kde šla vegetiť?

tanyja
autor
19. aug 2009

ak si dobre pamätám , tak niekam na moravu 😀 , uvidíme, čo nám napíše kde a hlavne ako bolo
ty si už niekde bola tento rok alebo sa len chystáte, či ste ostali doma ??
my len doma ...

sofokleska
19. aug 2009

no mi len mame isť teraz sobotu na Barunku na relly.,ale len na jeden den....no uvidime čo bude.nevadi aj doma treba byť.... 🙂

sofokleska
19. aug 2009

tanya v kolkatom mesiaci si?

tanyja
autor
19. aug 2009

končím 7 mesiac, presne o dva mesiace má termín podľa kolieska, ináč mi doki napísala termín 10.10 , takže v tom období, ale to je jedno, hlavne, že sa drobca dočkáme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre