Môže byť partnerka tehotná?

stalosapodruhe
7. apr 2014

Tak mal som nechraneny pohlavny stik a bol to taky maly pohlavny stik proste vzdy pred tim ako som proste siel do nej tak ma proste no je to blbe ale prochu pofajčila a mam taky problem ze neviem ci moze otehotniet ked sme moc ako nemiesili lebo mozno som do nej vosiel 30 krat a urobil som sa jej nie dnu a proste neviem ci sa mam bat ci nie :/

anatalia77
7. apr 2014

@stalosapodruhe ak ta nacapu v tejto chvili rodicia,ze este nespis...tak ano,bat by si sa mal.

evita_g
7. apr 2014

😀 😀 😀 tak sme sa zasmiali a môžeme ísť spať 😀 😀 😀

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no tak ja sa moc nesmejem lebo ma to sere viete :/

zita19
7. apr 2014

@stalosapodruhe nemal si sa v 8. triede na biologii chechtat so spoluziakmi, bol by si vedel. Teraz na ta dosli tie pomale bozie mlyny... Ale teta wikipedia a ujo googel pomozu... Ked nie zacni na bazariku vyberat kocik

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

tiež keby ste mi poradili a nie len napisať niečo aby ste ma nejak ponižili viem spravil som hlupost ale tak no :/

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aknelka85
7. apr 2014

Nabuduce s kondomom a nemusis ratat kolkokrat dnu a von 😉 a potom sa nebudes musiet bat.
Nuz ale mohlo sa stat hocico...

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

ved ano ale tak sa pytam aka je šanca ze otehotnie ? lebo dost stresy aj ked viem je to maličkost ale nie pre mna ..

bianca
7. apr 2014

jeeeeeeeeeeeeemine len aby si ty neostal tehotny.

zuzkaanicka
7. apr 2014

@stalosapodruhe sanca je vzdy 😉

stellamaris
7. apr 2014

@stalosapodruhe pocuj,styk sa pise vzdy s tvrdym Y,lebo s mäkkym styk nebudes mat 😀

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

ha ha ha velmi smiesne viete ale tak no este stale som nedostal odpoved ... viem je to sranda ze to tu pise mlady 17 ročny chalan ale radsej sa budem bať ako mať no na haku ....

kliara
7. apr 2014

@ stalosapodruhe - koľko máš rokov? Nabudúce použite prezervatív, a potom sa nebudeš musieť báť. Teraz sú menšie obavy oprávnené. Pretože ešte pred vyvrcholením sa mohli uvoľniť kvapôčky lásky, ktoré tiež obsahujú spermie. Aj keď nie veľa, ale obsahujú.

zuzkaanicka
7. apr 2014

@stalosapodruhe a nevesta ma kolko? ... pytam sa na vek, keby nahodou boli nejasnosti 😉

aknelka85
7. apr 2014

@stalosapodruhe pises, ze si sa do nej "neurobil". Ako dobre poznas svoje telo? Vies, pri sexe bez ochrany je aj nie je sanca. Tazko povedat.

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no tak viem to ze nie do nej lebo proste potom ako som z nej vyšiel ešte asi minutu ma no proste no zase je to blbe ale robila ma no a potom to nešlo dnu ale tak no bojim sa :/
no tak nevesta to neni ale ma 16

zuzkaanicka
7. apr 2014

@stalosapodruhe co nie je, moze byt 😉 ... ved hadam by si sa na nu nevykaslal, ked je taka sikovna 😉

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no ved to je jasne ze by som sa nevykaslal ale tak no všetci vravia ze ma uzit taku tabletku proste ze to zabranuje otehotneniu a kamaratka mi to poradila ze ju to zachranilo vela krat tak skusim to a ak nepomoze tak potom no ....

stellamaris
7. apr 2014

@edita56 on sa boji,ze zamiesil...teda splodil potomka 😀

aknelka85
7. apr 2014

@stalosapodruhe ach jaj, tak preco sa potom bojis, ked si si isty?
Nabuduce s ochranou 😉 chapem, ze hormony robia svoje ale vidis, nebudes musiet mat haluze...

aknelka85
7. apr 2014

@stalosapodruhe tabletka PO musi byt do 72 hodin.

tinushka13
7. apr 2014

Ale baby však ho nechajte.. 😀 😀 nie každý je tak v obraze ako my 😀 :D ale aspoň má chala snahu poziťovať čo to.. len či to bude aj k niečomu platné. v každom prípade.. pri nechránenom styku je VŽDY šanca na otehotnenie.. 😉 takže už len treba počkať pár dní.. resp. mesiac a nevesta môže pišať na test 😉 a tebe ženích.. odporúčam kondóm alebo neveste antikoncepciu. Potom nemusíš mať starosti ( aj keď nie je ani to 100% ) 😀 😀

tinushka13
7. apr 2014

@stalosapodruhe nechcem ťa sklamať.. ani tabletka PO nie je výhra.. kamoška ostala aj napriek tomu tehu 😀 😀 no ja ti nevííím Karle.. 😒 treba vyčkať.

aknelka85
7. apr 2014

@edita56 pri sexe mozes robit hocico, veru, aj cesto miesit 😀

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

nieee miesili som myslel v tom zmysle akoze nie miesili ako pokušali sa o dieta ale proste sexovali ... a kedze to bolo v sobotu večer a zajtra si ju da čiže je to v tolerancii 72 hodin ak dobre ratam :/

niky21
7. apr 2014

Pri takýchto témach mám chuť tresnut si hlavu o stenu... Deti tu nevedia sexovať a potom sa boja ☹ radšej sa uč a sex nechaj kým nedospeješ aspoň trochu viac... Nič sa nemuselo stať a aj mohlo... Bol si hrdina sexovať, tak sa nás tu nepýtaj a buď hrdina aj keď nabuchas 16 r. decko ako ty...

zita19
7. apr 2014

@stalosapodruhe A strachuejs sa o vysledok len ty ale aj naprotivok... A stojis vobec o naprotivok alebo hlavu o mur bijes o firstok, aka by to bola katastrofa keby z toho boli kolajnicky?
@edita56 aj pre man novy termin... A ja som si myslela, ze drzim s dobou krok 😀 😀

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

jasne ze on stojim mam ju velmi rad keby som ju nemal rad tak tu nevypisijem ako no ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre