Ako prebiehal váš potrat?

bizka23
9. apr 2009

ahojte, chcem sa vas opytat, ako prebiehal ten vas potrat? kde vas zastihol a co ste robili? a je potrat bolestivy? presiakala ta krv cez saty? bolo to na vas vidno? dakujem za odpovede, ahojte

snif
28. sep 2017

@luiana potratila som 21.7. Zatial som mala teda dve menstruacie, este chcem pockat jednu, a po nej by som uz chcela zacat skusat 🙂 este sa chcem kusok dat doporiadku, lebo som brala od doktora dufaston na udrzanie tehotenstva, a podla mna som z toho pribrala za 2 tyzdne asi 5 kil, jedla som normalne, nemala som chute ani nic podobne. Tak tych sa chcem zbavit plus aj nieco naviac, ak mi znovu nahodou predpisu lieky na udrzanie a zas mi vaha vystreli nahor :/
Takze som sa zacala viac hybat a zmenila som komplet stravu, chcem eliminovat vsetky mozne faktory, ktore by mohli zas sposobit nejaku sarapatu ked znovu otehotniem. A hlavne mi to pomohlo psychicky, ze som si spravila cas na seba, to myslim ze hralo velku rolu u mna v "lieceni duse" 🙂

chmeluska
28. sep 2017

@lenkaam_1 ano je to uz starsi prispevok, nastasie odvtedy som uz nemala take problemy tak dufam ze tento raz ma nakonci caka nase vysnivane babatko 🙂 Ty uz pomaly finishujes tak nech to ma vsetko hladky priebeh 👍

luiana
28. sep 2017

@snif aj ja som brala dhupaston 2krat denne😕

natasha1988
17. jan 2020

Potraty su velmi caste najma v prvych tyzdnoch, avsak vdaka tomu, ze je to tabuizovana tema o ktorej sa aj v dnesnej dobe malo rozprava, zeny z toho maju velky strach, ked sa im to stane a nevedia ako sa zachovat. Netreba zbytocne podstupovat kyretaz a travit nasilu dni v nemocnici, maternica sa zvycajne prirodzene sama vycisti. Je dobre ked je po vsetkom ultrazvukom to skontrolovat. Kyretaz oslabuje krcok maternice a potom pri dalsom uspesnom tehotenstve sa zvysuje riziko predcasneho porodu a inych komplikacii.

nadide1
4. júl 2021

Zamlknuty potrat

pietrula
21. dec 2022

@domi98 tretie tehu uz dopadlo dobre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre