Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

trinitka87
30. dec 2009

ja uz pekne uzivam aj kvapky aj femibion

micicka
30. dec 2009

no mne sa už nejako oči zatvárajú, tak končím, lebo už aj tak samé preklepy robím. pekné sníčky a zjtra dovidenia

trinitka87
30. dec 2009

dobru noc micicka 🙂

trinitka87
30. dec 2009

zajtra tu budem skorej doobeda, lebo poobede uz chlebicky cakaju

inneska
30. dec 2009

dakujem...prajem vám do nového roka všetkým bábätká v bruškách, čo najskôr 😉 a dobrú nocku želám 😉

trinitka87
30. dec 2009

aj tebe prajem inneska 🙂

trinitka87
30. dec 2009

huraaaaaaa a mame tu Silvester 🙂 😎 🙂

lenkaxy
autor
30. dec 2009

Joj vy ste ale šikulky, koľko ste napísali.
Ja ešte žehlím, tie velikaanske paplony, sú taake velké, neznášam ich žehlenie, ani neviem ako by som si to poskladala, aby sa to žehlilo ľahšie, ble.....ani som sa nepobalila, sa mi nakopili tie paplony, tak len žehlím a žehlím....

lenkaxy
autor
31. dec 2009

Inneska - - máš nádherného synčeka Erika. Úprimne poplačkala som si pri tvojom príbehu....a kedˇsom pozerala tvoj alebum, aaach moje zlaté, mrzí ma čo sa vám stalo, ☹ ešte že je tu ten pokladík Eričko - taký je chutnušký. Ak sa môžem opýtať, kde si rodila, v TN al. v IL?

lenkaxy
autor
31. dec 2009

Trinitka, kde zmizlo foto z tvojho profilu, veď taká super žúrka to vyzerala byť .... so šampíkom, daj tu fotku?

lenkaxy
autor
31. dec 2009

lu.lu - - keď nám zavítaš napíš ako sa má žabiačik, čo kiahne? Už sú preč?

Tak ahojte, teším sa na vás v NOVOM super PLODNOM a zdravom babatkovskom roku 2010 😉

velvet26
31. dec 2009

ahojte kocky, uz som v praci...
hej do 12 hod. mame otvorene, no budeme istotne o nieco dlhsie, dufam, ze o takej 13 hod. odtialto vypadnem...potom este nakupit a nachystat pohostenie, lebo sa oslavuje u nas, nakoniec nas bude 7 lud...staci.. 🙂

velvet26
31. dec 2009

ineska, dakujem ze si k nam zavitala...obdivujem ta, musis byt silna zena, az ma zamrazilo, ked som si pozerala tvoj album...prajem ti len to naj...v dalsom zivote, nech sa vam dari, hlavne syncekovi a rodinka sa dalej rozrasta.. 😉

milka2008
31. dec 2009

Ahojte dievcata 😉
Pridavam sa k Vam, tiez mame jedneho anjelika v nebicku - cerstveho - od 15.12.2009 😔 .

verim, ze rok 2010 bude uspesnejsi pre Vas vsetky 🙂 a vysledok sa dostavi 🙂

PRAJEM VAM VSETKYM VESELEHO SILVESTRA A V NOVOROKU 2010 VELA ZDRAVIA, STASTIA, POHODICKY A HLAVNE VYTUZENE BABATKA 🙂

diapozitiv01
31. dec 2009

Ahojte,
tak my mame prve nase vianocne sviatky bez naseho Maximka za nami a dufame ze rok 2010 bude lepsi,,

Vsetkym vam zelam iba to naj v roku 2010 😉

rani
31. dec 2009

baby, prajem vela optimizmu do Noveho roku, vela lasky a pre kazdu z vas detsky smiech. sama mam anjelika v nebicku - prisla som o babatko v roku 1998 - v 14 t.t., bolo to moje prve dietatko a takmer som sa utrapila od zialu. nastastie mam teraz jedenastrocnu slecnu vikinku a dvojmesacne slniecko jasmin annu... 🙂 slzy mam osusene, ale nikdy nezabudnem

cukor
31. dec 2009

aj ja sa k vám spolubojovníčky pripájam.....teším sa z novej témy.......takže žiaden smutok a vela optimizmu....bez toho to nepôjde...

ivanap6
31. dec 2009

ahojte stálice aj nové kočky,
krásne ste rozbehli novú temu, moc sa tesím 🙂
Chcem vám veľmi podakovať, že ste mi mnohokrát pomohli a poradili. Zišli sa tu naozaj dobré žienky a som rada, že si môžem s vami písať i v tejto novej téme 😀
Krásneho Silvestra a šťastný Nový rok i celý rok 2010 vám zo srdiečka prajem, hlavne tie bábätká v brušku!!!
cmuk

cukor
31. dec 2009

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

zo srdca vám všetkým prajem zdravé babätká............spolu to dokážeme......a veríme 😉

klara20
31. dec 2009

Ahojte kočky, prajem si, aby rok 2010 bol tej najkrajší rok pre náš všetky, ktoré v roku 2009 boli veľmi smutné.....
ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!!!!!

velvet26
31. dec 2009

ahojte baby...teda, ozaj to tu frci...to som rada, a vitam aj nove kocky...je smutne, co sme zazili...niektore poznam aj z inych tem, napr. diapozitiv, zdravim ta, mas moj obdiv, ako to vsetko zvladas, si naozaj silna zena...byvas inak v tom istom meste ako ja...mozno sa aj pozname z videnia... 😉
chcela by som vam vsetkym popriat do noveho roku vela stastia, lasky, zdravia a hlavne, aby sa nam vsetkym co tuzime po babatku tento sen splnil co najskor.. 😵 😉

snazilkant
31. dec 2009

ahojte kocky, SKVELA TEMICKA , 😉

tak pridavam sa k vam a verim ze urcite budeme mat uzasny rok 2010 😉
pevne tomu verim

hoci mrska mi prisla 😠

cukruska1920
31. dec 2009

ajojte babulky... urcite nas caka lepsi rok..tak sup do neho 😉

velvet26
31. dec 2009

snazilka, nic to druha uz nedojde... 😉
no ja uz pojdem pomaly z prace...uzavierky su vraj uz vsetky hotove..parada...este nakupit a potom chystat doma pohostenie, lebo bude zuuuurkaaa... 🙂
no este sem nakuknem poobede, ked sa bude dat..
tak pa zatial....

snazilkant
31. dec 2009

velvet
ja viem ze vsetko bude ok verim tomu , a urcite vsetky dievcata budeme v roku 2010 drzat svoje babetka, vsetkym to velmi prajem mi si to urcite zasluzime, len sa nevzdavajme 🙂

zuztek
31. dec 2009

ahojte, tak uz som dosla z roboty...

dufam ze vsetky priania, ktore tu odzneli, sa naplnia, musime tomu naozaj verit ze rok 2010 bude lepsi, tak vam vsetkym prajem pekny Silvester a uspesne snazilkovanie v buducom roku 🙂

simkas
31. dec 2009

Ahojte dievcata, chcem sa spytat ci nemate skusenost s kolisanim HCG po kyrete. Mne robili zakrok v utorok vecer, bola som len v 5 tt takze nebolo na sone okrem krvnych zrazenin nic vidiet, HCG bolo 236, vcera jeho hodnota klesla len o par jednotiek na 231, preto som musela ist na krv a sono aj dnes. Zial HCG sa zvysilo na 360, preto musim ist zajtra na krv znovu a len sa modlit aby to islo dolu. Vysledok beta HCG na definitivne vylucenie mimomaternicoveho bude az v pondelok. Primar mi povedal, ze je to nestandartne, z medicinskeho hladiska je tam riziko mimomaternicoveho tehu, ale jeho subjektivny nazor je, ze som v poriadku a tehotnost bola v maternici. Dnes ma kvoli tomu narastu chceli znovu hospitalizovat, ale podpisala som reverz, nemam bolesti ani krvacanie, takze nechapem, ze by tam este nieco malo byt. Sestricka mi povedala, ze takyto vykyv sa stava. Tak si mozem vybrat ci je to normalne alebo nie... Co myslite?

lenkka81
31. dec 2009

Ahojte baby, no tak konečne je nová temicka na svete.... 🙂 🙂 🙂 dufam ze nie len nová temicka,ale rok 2010 prinesie aj spokojné buduce mamicky a verím tomu ze stihneme aj tie utešené batôžky...Teším sa tomu velmi velmi....Ja som myslela ze tu bude az 1,1,2010 a vy sikulky ste to stihli este v starom roku Perfektnééééé!!!!!!!!

lenkka81
31. dec 2009

...este som chcela daco...presne ako velvetka napísala, ze si vycitala konika, aj ja som mala také myslienky, ze mi ani po tom zakroku tu netrebalo chodit, mala som dojem ze mi to len pritazuje, pretoze clovek tu cita kadejaké osudy a urcite mi to zo zaciatku moc nepomohlo, ale s odstupom casu to vidim uplne inak. Sme tu baby, ktoré sme prezili rovnaké neprijemné chvilky vo svojom zivote a prave pre to si mame co vzdy povedat/napísat/ riesime tie isté problemy a máme rovnaké myslienky...som vam vdacná na toto virtualne kamaratstvo a rada v nom budem urcite pokracovat/cmuk/ 😉 Moje motto je : Vsetko zlé je na nieco dobrééé... Tak verme, ze tu prvú polovicku sme si uz vsetky prezili a teraz nas caká uz len ta druhá prijemnejsia.... KRASNEHO SILVESTRA PRAJEM VSETKYM A LEPSI ROK 2010, PEVNE ZDRAVIE A SPLNENE SNY 🙂 🙂 🙂

trinitka87
31. dec 2009

ahojte baby,
az teraz som sa sem dostala, chlebicky hotove, tak odpocivame 🙂

no a tu foto som len skusala, a to nebolo sampicko ale foto z dovolenky. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre