Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

jarulai
1. jan 2010

my sme si s muzikom pocas tychto sviatkov museli dat asi 2x na veceru len ovocie... ledva sme uz fucali 😀 to asi kazdy cez sviatky tolko tlaci do seba - akoby sme mali 2 zaludky, ze 😀

trinitka87
1. jan 2010

tazko sa odolava, kolaciky, oblatky a plno jedla, a potom ze nedaj si

snow.angell
1. jan 2010

Mohu se vás zeptat jestly máte některá zkušenosti že by před mrchou vám na prsou se udělaly růžové žilky? Mám to poprvé tak nevím a mrcha má přijít 4.ledna

trinitka87
1. jan 2010

lucim sa s vami
mozno este vecer sa zastavim

jarulai
1. jan 2010

ved to. a ked este vsetky tie dobroty na teba volaju: "zjedz ma", ze 😀

lu.lu.
1. jan 2010

ved to, tlacim za dvoch 😀 ale ked vidim vsetky tie dobroty...mnam
aj teraz, popijam kavicku, k tomu veternik, nohy vylozene a "konikujem"....tomu hovorim pohoda...

trinitka- ani ja chudnut velmi nepotrebujem, len sa uz zle citim takato plna stale, normalne sa tesim na moj minidetox 😉

lu.lu.
1. jan 2010

pa trinitka

ahoj snowangel- aj tebe krasny a plodny rok 2010 😵 ....s ruzovymi zilkami nemam skusenost, len modre na zaciatku tehotenstva...nemozes byt tehu?...vidim ze si snazilka 😉

cukruska1920
1. jan 2010

mnaaam..aj ja chcem veternik

snow.angell
1. jan 2010

lu.lu
no modré mám taky velké žíly a vystouplé, tak vůbec nevím včera byl TT negativní a jsem 10D po ovu

lu.lu.
1. jan 2010

ahoj cukrus 🙂

uz sa mas lepsie? ATB zabrali?
a ten veternik,uz som na nich zavisla,kazdy den jeden 😅 ...treba si dopriat

jarulai
1. jan 2010

ja mam niekedy modre zilky aj pred mrchou. minule som mala tak strasne bolestive bradavky, ze som myslela, ze mi uz vyskocia z koze 😒 ale s ruzovymi zilkami nemam skusenosti ani ja.

jarulai
1. jan 2010

ahoj trinitka

lu.lu.
1. jan 2010

snowangel- test mohol byt negativny, mas dostat az 4.1.?..to je este skoro si ho robit...takze je tam sanca , ze si tehulka 😵 ....a ine priznaky nemas?

cukruska1920
1. jan 2010

ahoj lulu...hej uz zaberaju...tak za dva dni uz budem uplne fit.. hrdlo ma uz neboli..este trochu soplikujem a kaslem ale uz je to dobre

lu.lu.
1. jan 2010

tak to je super cukruska, potom uz hor sa do snazilkovania...istotne budes jedna z prvych s // 😅

snow.angell
1. jan 2010

lulu:
no pobolívá mě podbřišek jako před mrchou a únava, ale ta únava může bejt z čehokoliv jiného. Ale včera se stala hodně zvláštní věc 2 lidi mi řekly že jsem v obličeji prej hezčí, tak nevím no

jarulai
1. jan 2010

snow.angell bodaj by to bolo tehu 😵 drzim ti paste 🙂 ale na test je este fakt skoro

zuztek
1. jan 2010

ahojte, vsetkym prajem krasny novy rok a uspesne snazilkovanie 🙂
pripajam sa k prejedaniu, asi tiez nabehnem na nejaku ocistnu kuru...

snow.angell
1. jan 2010

jarulai
no já si taky myslím, akorát mě mate zlen, je býlej a takovej hustej jakoby stejnej jako při ovu tak nevím

cukruska1920
1. jan 2010

lulu..ved mi snazilkujeme aj teraz...chore mam len hrdlo 😀

lu.lu.
1. jan 2010

cukruska-tak teda vobec nezahalate... 😉

ahoj zuztek, krasny novy rok aj tebe 🙂

snow angel- no podla mna by to kludne mohlo byt tehu 😵 ....prajem ti, aby si nam buduci tyzden oznamila super spravicku 🙂

jarulai
1. jan 2010

snow.angell moc nad tym nerozmyslaj a vyckaj. mas este -kolko? 3dni do mrchy? za ten cas uz nic nezmenis a ani nevyriesis, len sa budes zbytocne nervovat 😉 potom urob test a uvidime 😉

snow.angell
1. jan 2010

jarulai
no asi pokud mrchnu nedostanu tak počkám ještě den a pak testík no tak uvidíme doufám že se mracha ěkde zatoulá na 9 měsíců 😀

snow.angell
1. jan 2010

konečně se mi podařilo do alba dát fotečky 🙂

jarulai
1. jan 2010

snow.angell, tak bodaj by sa ta tvoja mrchana zatulala 😉 normalne som uz za teba nedockava, ako to dopadne 😀 tfuj,tfuj,tfuj, nech si tehulka

snow.angell
1. jan 2010

jarulai
jééé děkuju 😉 no akorát sem dumala nad BT protože spousta holek tvrdí že se dá měřit kdykoliv během dne a jen stačí udělat korekturu 0,5 st a to se mi zdá jako blbost 😠

jarulai
1. jan 2010

no tak to je blbost aj podla mna 😅 neviem. ja osobne by som BT do uvahy ani nebrala - ked som merala ja, rano som mala hned po zobudeni BT 36,9 /co bola vtedy asi najvyssia BT v tom cykle a to bol tusim uz nejaky 32DC/, som sa potesila, ze snad by som aj mohla byt tehulka, no a ked som hned na to prisla na WC, tak som zistila, ze dosla mrcha 😀 vtedy som sa na cele meranie vykaslala

snow.angell
1. jan 2010

jarulai
no já vůbec nevím jestly to má smysl nebo ne právě

jarulai
1. jan 2010

u mna teda ocividne nie. a aspon ma to nestresuje, lebo mne muzik chodi do zahranicia, tak aspon nedepkujem, ze mam prave ovu podla BT a muzik prec 😉

snow.angell
1. jan 2010

jarulai
😀 no já na to taky kašlu, asi bych se taky stresovala. No uvidíme jak to bude, kdyžtak to už budeme řešit IUI

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre