Bola som na prvej poradni a doktor mi oznámil, že bábätku nebije srdiečko. Už je v nebíčku

micinkacicinka_815
25. nov 2022

Ahojte baby neviem ako sa to stalo. Dnes som bola na svojej 1 poradni. Keď mi gynekològ oznámil že môjmu bábu prestalo biť srdiečko tak som sa tam skoro zrútila. Viem nebolo asi pripravené prísť na tento svet. Anjelik môj prepáč že som sa viac o seba nestarala a stresovala sa. Dnes by som bola už v 11.týždni. Oteckovi je aj tak jedno či žiješ alebo nie. Vzdal sa ťa. Prepáčte baby. 😭😭😭😭

pribinak
25. nov 2022

To dieťa svojim odchodom vyriešilo veľmi veľa. Nech spinka sladko

nafka0483
25. nov 2022

@micinkacicinka_815 Vyhladaj prosim pomoc psychologa, terapeuta. Potrebujes to teraz este viac :(
Si v nemocnici, robili ti zakrok?

heleninamama
25. nov 2022

@micinkacicinka_815 Sledujem Tvoju kauzu od začiatku. Neviem, čo všetko z popísaného je pravda a čo je výplod Tvojej chorej hlavy, ale v každom prípade - stalo sa to najlepšie pre všetkých účastníkov.
Ty sa choď teraz liečiť a kým sa nedáš psychicky dokopy, nezačínaj si radšej sexuálne vzťahy s nikým. Dieťa nie je hračka, snáď to raz pochopíš.

liusa82
25. nov 2022

Podla mňa je to zase nejaký výmysel.A táto dotyčná sa na tom dobre baví a tu ženy jej to asi žerú niektoré.Až velmi vela divných náhod .Ja mám tiež velmi bujarú fantáziu ale tolko divných príbehov skoro každý boží deň by som teda nevymyslela

anjelicek26
25. nov 2022

Potrebujes pomoc psychologa, co najskor.

petamich
25. nov 2022

snad nebudem zniet bezcitne ale myslim, ze sa to (zial) vyriesilo pre vsetky zucastnene strany, daj sa prosim dokopy hlavne psychicky, drzim paste

moonlight1210
25. nov 2022

Koniec telenovely.

mata90
25. nov 2022

@heleninamama ak smiem vedieť, o čo šlo? Účet má už zrušený.

jjanulienka
25. nov 2022

Nepisala ešte včera že dnes začne 10tt? 🤔

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
25. nov 2022

aspon to dieta ma rozum :P sa cudujem, ze ti tieto vymyslene pribehy niekto veri

petamich
25. nov 2022

@mata90 ona sa vrati, v pravidelnych intervaloch zaklada nove nicky a riesi absurdne zivotne situacie

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
25. nov 2022

@jjanulienka pisala 🤷‍♀️

katka2505
25. nov 2022

Asi sa niekto pobavil lebo nick je už zmazaný

heleninamama
25. nov 2022

@mata90 Psychicky narušená žena vraj otehotnela a nejakým sexuálnym partnerom, ktorý sa pred ňou skrýval a ona ho doslova stalkovala. Vymýšľala divné scenáre, zamotávala sa do vlastných lží... Písala každý deň má tu viac podobných nickov. Spočiatku to bolo smiešne, lebo vyzerala byť len naivná a sprostá, ale ona je zrejme vážne duševne chorá. Dnes dopoludnia písala niečo o RH faktore a ako musí oplodniteľa nájsť, lebo niekto je ohrozený - vtedy bol plod ešte v poriadku. A teraz toto.

lilope
25. nov 2022

@mata90 daj si jej nick do lupy a uvidíš koľko tém zakladala pomaly každý deň + plus to je jej xy nick, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata90
25. nov 2022

@heleninamama ďakujem za vysvetlenie ...

vladinka
25. nov 2022

Podľa mna ani tehotna nebola a nick zrušila,aby nemusela odpovedat na "blbé" otazky...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selest
25. nov 2022

Nech uz je tvoja saga pravdiva alebo nie vyhladaj odbornika, drzim palce🍀❤

patus_2
25. nov 2022

@micinkacicinka_815 akurát dnes som rozmýšľala nad tým, ako tvoj (vymyslený) príbeh skončí... Verím, že časť z toho čo si písala môže byť pravda, ale porozmýšľaj nad tým, že vyhľadaš odbornú pomoc.

vladinka
25. nov 2022

@elizabet173 tiež si myslím..a ak ten chlap naozaj existuje, tak chudacisko, uz nevie,kde sa ma pred nou schovat...ale čo príspevok, to perla...naozaj by potrebovala pomoc, chúďa 😔

doriiis
25. nov 2022

Myslím si,že už dobrych pár tém dozadu je každému jasné,že celý tento príbeh bol vymysleny

domka222
25. nov 2022

Ak je príbeh vymyslený, modli sa, aby v tvojom živote nebol nikdy skutočný

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriiis
25. nov 2022

@chiaraaaa ....hod si autorkin nick do lupy a prečítaj si témy,ktoré zalozila

syslik81
25. nov 2022

dietata mi je luto,ale viac by mi ho bolo luto keby sa narodil tejto osobe ... stalo sa to najlepsie mozne riesenie pre babo .. je to smutne ale je to tak ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre