Som v 6. týždni a srdiečko nebije

mariamisko
2. mar 2023

Prosim vas v pondelok som bola na pohotovosti kvoly krvacaniu a na ultrazvuku bilo srdiecko bolo to 6*0tt a dnes o 3 dni som isla k svojej gyn a ona akciu nevidela...odovodnila to ze v nemocnici su lepsie pristroje..neviem ci to bola iba utecha o tyzden kontrolu mam...snazim sa mysliet pozitivne no neide mi to...

clori
2. mar 2023

@mariamisko ak mas pochybnosti, mozes to skusit opat na pohotovosti (mozes sa vyhovorit na spinenie/krvacanie).

floki1994
2. mar 2023

@mariamisko nuz ano moze to byt lepsim sonom aj nemusi.. to sa dozvies asi az o tyzden...pripadne ist na pohotovost ale zas neviem ci ta vysetria len tak s tym ze lekar nenasiel akciu... asi treba len pockat ..bohuzial ten prvy trimester je vzdy tak 50:50 :/

evkamotka
2. mar 2023

6t je strasne skoro. Nechod znova na sono, pockaj tyzden dva.
A ja som krvacala cely prvy trimester a mam zdrave dieťa. Takze vzdy je sanca.

natali1991
2. mar 2023

@evkamotka skoro ?? Mne bolo vidiet akciu srdca v 6+2 tt neni to vobec skoro a ked uz jej bolo vidiet na jednom sone akciu tak uz musi aj u dr a vobec to neni pristrojom tomu neverim hlupost

mariamisko
autor
2. mar 2023

@evkamotka dnes som opat po 2 dnoch skoncila s krvacanim na pohotovosti a tam im ukazalo srdiecko ale vraveli ze bije slabsie

mariamisko
autor
2. mar 2023

@mariamisko teraz som prisla z pohotovosti pretoze som opat krvacala a tam mi povedali ze akcia srdiecka je len bije slabsie

adkalu
2. mar 2023

@mariamisko toto žiaľ nie je v tvojich rukách, viem co prežívaš, ale toto naozaj nemôžeš ovplyvniť, lahni si, pusť film a skus pospať, obavy sú normálne, ale skus veriť, ze to bude v poriadku. Držím silno palce a posielam pozitívnu energiu🙏🍀

mariamisko
autor
2. mar 2023

@adkalu to je uz moje 5 tehu z toho 2 potraty a vzdy mi na prvy sup bili srdiecka krasne...

mariamisko
autor
2. mar 2023

@natali1991 dnes som skoncila opat na pohotovosti lebo somvelmi krvacala a tam mi akciu srdiecka potvrdili

adkalu
2. mar 2023

@mariamisko je mi ľúto, drz sa🙏

natali1991
2. mar 2023

@mariamisko a preco krvacas ? A neboj sa nic ja som krvacala od 9tt do 20tt a masivne kazdy jeden den a aj kusy zo mna isli ..v 13 tt bol hematom taky velky ze dr povedali ze to bude potrat a bla bla len co strasili.. no keby nedostanem silnu infekciu a ta infekcia mi neposkodi plodove vaky a neodtecie plodova tak snad uz by bolo babo na svete aj ked som krvacala .. nakoniec babo zomrelo pre infekciu a nie pre krvacanie .. bude to dobre len dbaj na hygienu ale ze vo velkom nakolko si stale otvorena a nachylna na tieto infekcie viac

mariamisko
autor
2. mar 2023

@natali1991 na pohotovosti mi vraveli ze moze to byt preto ze sa babatko zahniezduje no a moja gynekol mi zas povefala ze mohla som mat hematom ...no dnes som krvacala a hematom tam bol...najviac ma trapi to ze srdiecko bije slabsie...moja dokt ho ani nenasla a v nemocnici kde su lepsie pristroje mi dnes povedali ze bije...strasne som unavena z toho esteiba tyzden a uz 3x s problemom na pohotovosti

natali1991
3. mar 2023

@mariamisko viem co prezivas a ved oni sami nevedia co sa deje a kazdy dr ti povie nieco ine a ty si vyber co to bude ..ja keby som tebou idem este si to srdce dat overit lebo si len v strese

evkamotka
3. mar 2023

@natali1991 no vidis, mne bolo vidno az od 7. Kazde telo je ine, pokojne moze byt skoro

mariamisko
autor
3. mar 2023

@evkamotka mozem sa prosim spytat ako si krvacala a ake sfarbenie si mala? Ja jasnocervena v pondelok aj vcera a dnes take hnede nie vela skor akoby vytok hnedy...no vcera som este zaludozne kyseliny mala a dnes nic...

mariamisko
autor
6. mar 2023

@natali1991 a na hematologiu ta neposlali?? Dnes bola som na kontrolu a hematom vacsi ako babo...na hematologiu mam ist

natali1991
6. mar 2023

@mariamisko neposlali kaslali na mna povedali ze priroda .. ach ta ich priroda boze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre