Dve čiarky a vnútri len prázdno 😢

adrianka7d
16. máj 2019

Ahojte baby , s mužom sme sa snažili o bábo cca tri mesiace a podarilo sa dve čiarky ... Tak som sa už tešila ,plánovala a v stredu som bola na kontrole teším sa na tú malú fazulku že ju uvidím počítam že už by mal byť 8 tt a dr mi povie že tehotná som ale je tam len dutina bez plodu normálne som ostala ako obarená ani som nevedela čo sa jej mám opýtať proste nikdy by ma ani nenapadlo že sa také niečo môže stať .
Zajtra mam ísť ešte na kontrolu a buď hneď zajtra alebo v pondelok ma čaká kyret ...nemáte niekto niečo podobné ? Po akom čase ste sa začali snažiť znova ? A ešte máme ísť o dva týždne na wellness s ktorého asi nič mať nebudem keďže sa nebudem asi moc kúpať ... Ach ...nech to mám už za sebou

extempore
16. máj 2019

@adrianka7d ani ako tehotná by si do wellness nemala ísť...

nerko
16. máj 2019

@adrianka7d Ja som bola v 8tt na kyrete. Prazdny vak, kontrolovane viac x. Cakali sme 3 cykly. Na wellness by som nesla po kyrete, a pravdu povediac ani tehotna. Bez sauny, virivky, teplej vody. Maximalne plavecky bazen v tehotenstve, masaz, zabaly...

lucineckalu
16. máj 2019

@adrianka7d nie, nie dvojičky... ja som mala prvú dcérku, potom sme chceli druhé a stalo sa toto a potom prišla druha (veľmi rýchlo)... takze vážne nevesaj hlavu... a kyret je určite v pohode ako samovoľné krvácanie, pretože pri kyrete ti pekne všetko vyčistia a potom ideš ešte na kontrolné usg... takze určite lepšie, ako keby ti tam niečo ostalo a potom by si aj tak behala na vyčistenie a zbytočne oddialovala ďalšie tehu...

adrianka7d
autor
16. máj 2019

@nerko hej veď asi pôjdem ale bez toho kúpania .

c_est_la_vie
16. máj 2019

@adrianka7d presne tak, ja rozumiem ze niektore mamicky po 30 uz tlacia na pilu ale to podla mna nepomaha ani tomu pocatiu, ani rastu babatka. Ja by som ten proces porovnala k zmiereniu s rozchodom- najprv tu spravu treba prijat, potom oplakat, neskor sa s tym budes zmierovat a az potlm ked sa vyrovnas si idealne nestavena, nebudes sa tolko bat atd 🙂 zvladnes to! A aby som ta povzbudila, ani tie dyzicke bolesti neboli nejake hrozne, u mna ako menstruacia a na ibalgine som ani nevedela.

myjusiatko
16. máj 2019

@adrianka7d nemusis ist na kyret. Mozes pockat az babatko odide samo. Alebo nemusi, len si otehotnela neskor a neni to este vidiet. Mozes si dat vziat krv na HCG. Ak klesa, nie je to dobre znamenie, ak rastie, je vsetko na dobrej ceste.

adrianka7d
autor
16. máj 2019

@lucineckalu hej jasné chápem no každopádne som zvedavá ako to dopadne a kedy to znova príde aj keď sa už budem určite viac báť 😢

lucineckalu
16. máj 2019

@adrianka7d aj ja som sa viac bála, ale nakoniec všetko bolo Ok.. cele tehu, pôrod, aj bábo ;) neboj... bude dobre ;)

whatever1
16. máj 2019

@adrianka7d Nemyslim ze digitalny test je v tvojom pripade dobry napad. Pozitivny bude ale tyzdne su len orientacne, kazdej zene hcg rastie inak. Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.

lullaby126
16. máj 2019

Mala som to iste s nasim prym "stratenym" boli to ale stava sa to, zistili mi prazdny plodovy obal asi v 7-8tt nebol ani zltkovy vak, co je jeden zo signalov, ze nieco nie je ok. Tyzden sme pockali a potom kontrolne sono, po ktorom mi robili kyret... Neviem presne ci by som vydrzala na samovolne cistenie, nesudim ani jedno ani druhe rozhodnutie... Kazdopadne z fyzickeho hladiska to nebolo nic strasne... Ostala som chvilku PN trosku si posmutila, bolo to pred Vianocami ale to som uz bola v pohode.... Skratka bolo ako malo byt... O6 tyzdnov som dostala cyklus, odporučiili nam snazit sa o dalsie tak o 6 mesiacov, zacali sme trosku skor, lebo som citila, ze je vsetko v poriadku... V juni som otehotnela a dnes tu mam nezbednu slecnu a druhe mi okopava branicu 🙂 zelam ti krasny pribeh, deti su velky dar, ktory sa musime naucit prijat aj ked je cesta k nemu casto bolava, vsetko bude dobre 🙂

adrianka7d
autor
16. máj 2019

@lucineckalu ďakujem pekne za podporu teraz som už znova začala dúfať že sa ešte aj v tomto trhu ukáže nejaká zdravá fazuľka

adrianka7d
autor
16. máj 2019

@whatever1 veď hej ale možno mi ešte dá nejakú nádej...

majuska4401
16. máj 2019

@adrianka7d tak teda napis potom ako si zajtra dopadla budeme drzat palce 🙂

fridi96
16. máj 2019

Keď si mala poslednú MS koncom marca tak ako môžeš byt 8tt? Neni to veľa ? Od vtedy odišlo 6tyzdnov uhniezdenie vajíčka môže trvať aj 10dni určite to máš dobre vyrátané? Lebo týždne rátajú od poslednej MS a mne to dako nevychádza ale možno ja rátam zle

adrianka7d
autor
16. máj 2019

@lullaby126 hej chápem dám vám všetkým vedieť čo zajtra zistím ... Áno deti sú najkrajsi dar ja mám to šťastie že tiež už jedno mám 😍😍 a tebe gratulujem aj ktomu čo ti okopava tu bránicu , uvidím čo mi povie zajtra doktorka chcem si predtým urobiť aj ten Digi test a ukázať hej ho a nechám to už na osud .aj keď v kútiku duše budem sa modliť aby sa tam zajtra niečo ukázalo v Tom gestacnom vaku

barborec
16. máj 2019

Držim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

barborka291
16. máj 2019

@adrianka7d mozno si otehotnela neskor a nie je este nic vidiet, urcite by som este pockala.. a krv ti nebrali? Ake vysoke mas hcg..?

mamina87
16. máj 2019

Ja som bola tiež skoro na sone ....tehotná som bola len ešte nebolo nič vydno ..hcg som mala 270 ..držím zajtra prsty🥰

ankare
16. máj 2019

@adrianka7d držíme palce! ❤️

livka_
16. máj 2019

@adrianka7d sestra uz bola v nemocnici na kyret a stale tvrdila ze mimi caka..ze to tak citi.. ale ziadne srdiecko nebolo. Doktori rad radom bez emocii len vyskrab a bodka. V den zakroku na usg srdiecko zacalo buchat a isla domov.. dnes ma 3rocneho synceka. Sestra je nizka 152 cm aj synovec je na svoj vek ozaj drobnejsi.. mozno to bolo tym..nebola ucebnicovy priklad tehu tak to dr nevideli

simonkazga
17. máj 2019

@adrianka7d nech ratam akokolvek, dnes si len 7+1 to este nic nemusi byt vidno. Staci ak si mala posunutu ovulu a pri nepravidelnom cykle bezna vec. Trvaj na kontrole o tyzden!

simonkazga
17. máj 2019

@adrianka7d nic v zlom, ale takuto pani odbornicku vymenit, ked neberie ohlad na nepravidelny cyklus a hned "vyskrabat". Pri prvej dcere som presne vedela kedy bola ovulacia a preda dme cakali +2 tyzdne na srdiecko kym sa rozbuchalo. Sesternicu chceli poslat na zakrok, lebo "prazdny vak" ale nedala sa a o tyzden na kontrole 2 srdiecka!

e1i
17. máj 2019

@adrianka7d tiez som mala v dec missed abort-prazdny vak v 8 tt a nemusela som na kyret. Vysadila som lieky a odkrvacala,prve dva dni silnejsie potom menej,dokopy aj so spinenim asi 10 dni a nasledne dr skontroloval sonom ci je vsetko preč

bobo2433
17. máj 2019

@adrianka7d skús si kúpiť digitalny test ,a on ti ukáže koľko si tehotná ,potom uvidíš čo ďalej 🙂za vyskúšanie nedáš nič 🙂držím ti palce 🙂

dominika_sk
17. máj 2019

@adrianka7d a prečo na kyret keď tam nie je plod ? ja by som teda počkala či sa to nevstrebe, predsa aj kyret ma rizika.

7dada
17. máj 2019

@adrianka7d ahojky ja so mala tiež len prázdny vacok a Dr mi dala kontrolu o týždeň a už krásne bilo srdiečko. Už ma slečna 17 mesiacov. Držím palce. Držte sa

rebeca40
17. máj 2019

@adrianka7d sk sa da odmietni kyret s tym,ze počkáš na spustenie ms.Ja osobne som mala nepravidelnú ms a tiez ma posielali na kyret chvála bohu tam bol jediny dr.co bral do uvahy nepravidelnu ms a dal mi kontrolu o 3 dni a čuduj sa svete uz vo vacku bola mala machulka ktorej o tyzden bilo uz aj srdiečko a teraz ma ta mala machulka 10 r.a doteraz v duchu dakujem ,ze nam dr.dal šancu .
Niektori dr.su zadebnenci v tomto.drzim palceky aby bolo vsetko ok 😘

patrikaa2
17. máj 2019

@adrianka7d ahoj presne toto iste sa mi stalo pár rokou dozadu . Len ja som začala krvácať išla som na pohotovosť a tam na sone videli že je to prázdne . Určite to nevzdávaj ja som momentálne v 18 tt a všetko je tak ako má byt 🙂 . Jednoducho to beriem ako osud že som vtedy na to ešte nebola pripravená . Všetko sa deje pre niečo . Držím palce ❤️

eaa
17. máj 2019

@adrianka7d ahoj, ja som šla ku gynekológovi v 7.tt a takisto nebolo vidieť plod, len 2 dutinky... Objednal ma AŽ za 2 týždne a bilo jedno srdiečko 🙂 určite sa po 1 dni neobjaví, veď možno nie si v 8.tt...mna by nik neprinútil ísť ešte na kyretáž, počkala by som minimálne týždeň, či sa neobjaví fazuľka.. Veď niektoré ženy otehotnejú aj tesne pred menzesom, tak je jasné, že to môže byť posunuté aj o 2 týždne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre