Je šanca, že dieťa bude zdravé?

medea2003
3. aug 2020

Ahojte. Prosím vás, je nejaká šanca, že bábätku v brušku zisťujú nejaké poškodenia, aj morfologickým ultrazvukom a dieťa nakoniec bude v poriadku? Alebo nebude to také zlé, ako lekári tvrdia? Stalo sa tu niekomu niečo podobné? Ďakujem pekne za každú reakciu.

jaass
27. sep 2020

@ksisi všetko bude v poriadku len ver 🙂 modlím sa s tebou 🙂

nikuska744
28. sep 2020

@ksisi napíš potom ako to dopadlo... Viem, o čom hovoríš, prešla som si tým istým.

ksisi
28. sep 2020

@nikuska744 ok. Určite. A smiem sa pýtat ako ste dopadli? Dúfam všetko dobre...🙂

ksisi
28. sep 2020

@jaass Dakujeeem. 🙂

ksisi
2. okt 2020

@nikuska744 ahojte, hlásim sa. Nt 4.75mm - stále vysoké- inak dr nič iné zlého nenašla...ale poslala ma na odber choriových klkov...

nikuska744
2. okt 2020

@ksisi ja som mala NT 8mm. Pri odbere choriových klkov zistili DS a srdcovú vadu. Všetko sa potvrdilo. Mám dcérku s DS

ksisi
17. okt 2020

@nikuska744 ahoj. Hlasim sa so zlymi spravami. Bohuzial malé neprezije do norm.pôrodu- uz teraz má generalizovaný edém telička a este vselico mozneho- len este bilo srdiečko. Tak chodím na usg kontroly ozvy plodu- nech pan Boh ho povola k sebe - a bude potrat. Tolko. Ahoj.

nikuska744
17. okt 2020

@ksisi to je mi veeeľmi ľúto. Mne totižto hovorili to isté. A bábo prežilo. Už má 20 mesiacov ale má DS a srdcovú vadu.

ksisi
17. okt 2020

@nikuska744 jemu ani nenasli mocový mechús a kosti na hlave - lebka neni kompletná...a ma tumor na krku...tak neviem...aj buduca velka sestra( dcerka- 20 mesačná) rozprava mi od seba také, že bude z neho anjielik❤❤❤

palla12
8. nov 2020

@medea2003 ahoj prosim ta ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre