Kedy príde menštruácia po UPT

mamina69
19. apr 2019

kocky v 6tt som podstupila UPT, po zakroku som nekrvacala vobec . uz je to 4 tyzdne. kedy mozem ocakavat menstruaciu?

janinuska
19. apr 2019

Tazko povedat, to ti najlepšie poradi lekar, do 2 mesiacov by mala prist.

rejmonz
20. apr 2019

@mamina69 vravi sa do 4-6 tyzdnov, mne prisla presne po 6, takze ja by som si pockala bez paniky aj 8tyzdnov..kazde telo funguje a reaguje inak

mamina69
autor
28. apr 2019

@rejmonz dostala som po 5 tyzdnoch ale prvy den bol maximalne silny to som lazdych 40 minut musela menit vlozku dnes mam treti den ale uz iba slabucko. ale mam dost krce. myslis ze to je v pohode?

rejmonz
29. apr 2019

@mamina69 no ja som mala prvy menzes hrozny, najsilnejsi za cely zivot.. prv3 dni som ledva stihala menit tampony a ms trvala 7dni, inokedy mavam silne krvacanie len 1.den s trvanim 5dni..a hej tiez ma vsetko dolu bolelo, je to normalne, stahuje sa maternica aby vypudila krv... ja som sa tesila ked to konecne doslo, podakovala sa telu, ze funguje ako ma a druha ms uz bola v pohode ako aj predtym.😁. len nech sa to dobre vyplavi po tom zakroku a ono si to uz na svoj system nabehne 😉

mamina69
autor
29. apr 2019

@rejmonz dufam ze to bude v pohode pevne v to verim ale uz ani nelrvacam ale krce mam hrozne 😔

mamina69
autor
29. apr 2019

@rejmonz a aj moja najsilnejsia menstruacia v zivote toto bola

akinom0077
6. máj 2019

4-6 tyzdnov presne ako po porode

akinom0077
6. máj 2019

sorry zle som napisala ako sestonedelie

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

akinom0077
11. nov 2021

@smokenakova 4-6 tyzdnov presne ako po prirodzenom potrate alebo po porode...ak nepride 6 tyzdnov chodte ku gyn.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre