Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
5. mar 2009

baby vy ste sa rozpisali od vcera 4 strany nestiham citat))) uz viem tatuska je od kosic viem ze som sa sniekym o tom bavila)) baby vy uz rozmyslate o menach, ja dievcenskych mam kopec ale chlapcenskych ani jedno no jedno ale to mi nik neschvalil) a tie co som mala pobrali kamoski) tak napr.chlapec sa mi paci Maté, resp. Matheus, a dievcenske: Ameli, Mia, manzel chce Ninu, Eliana. ale inak muka musim najst nejaky zahranicny kalendar.

kodada
5. mar 2009

sue ahoj, mna si zaradila do KE 😉
mne sa meno silvia paci od davna, tak uvidime ...

sue250
5. mar 2009

ano a preco neviem) tak mi to sedelo) 😉

tilly
5. mar 2009

hej, tehotenské testy neviem odfotiť...

ja už chcem letoooo, ale nebude nám moc teplo cez leto s tými bruchami? sa tá pravá pýta, prvé dieťa som rodila 30.8. 😀 , ale to bolo vtedy také o ničom leto, ani poriadne teplo nebolo... sa teším, že ešte zvládame letnú dovču pri mori, more musí byť

a na pohlaví nezáleží, nech je to zdravé, dobručké a šťastné

cukruska1920
5. mar 2009

Ahojte..som predchvilou prisla domov zmoknuta jak kura...otras pocasie...ble.... bola som v jednej lekarni si kupit vitamin C..to je taka prirodna lekaren..tam maju vseliake preparaty a tinktury a tak a pozerala na mna ta lekarnicka ..ja ze co je? a ona sa ma pytala ci mam problem otehotniet...ja ze hej ..tak mi dala taky letacik nech si prestudujem ze maju take lieky ze na ,,funkcnu neplodnost" tak som si to zobrala precitat...myslite ze by to pomohlo alebo je to blbost... uziva sa to 3 mesiace a stoji to 19 EUR

vevoncek
5. mar 2009

cukruš tak to vyskúšaj možno ti to pomôže treba vyskúšať všetko dostupné a keď naozaj spravíš všetko pre to aby si bola tehu tak budeš aj spokojnejšia a ja si myslím že sa ti to určite podarí len treba skúšať

cukruska1920
5. mar 2009

vevon...teraz beriem take kvapky na cinnost vajecnikov tak nechcem miesat piate cez deviate... ale ked to miniem tak vyskusam..to mam este asi na 2 mesiace...uf

tatuska1
5. mar 2009

tak babule ja uz mam francuzaky v rure a nech sa pecu.pijem cajik a citam vas och taky klud som uz davno nemala len ja a brasko mamca je na vyjazde 🙂

tatuska1
5. mar 2009

cukruska a mozno to nebude potrebne si kupovat aj tie dalsie lebo budes tehu. 😉

cukruska1920
5. mar 2009

ahoj tatus... ked uz spominas jedlo...neviete ako sa robi kolozvarska kapusta?

vevoncek
5. mar 2009

tak cukruška to dobre robíš netreba miešať ale neboj určite sa podarí

tatuska1
5. mar 2009

jasne ze viem minule som ju robila

cukruska1920
5. mar 2009

tatus....ja a tehu?? a to si kde citala???? ja nemam take stastie
a napis mi prosim ta ten recept lebo drahy si zmyslel ze by si to dal.....

tatuska1
5. mar 2009

cukru nikdy nehovor nikdy treba mysliet pozitivne a vela sa tulkat 😀

cukruska1920
5. mar 2009

tatus... no uz som hovorila muzovi ze mu kupim viagru aby bol viacej nadrzkany... teraz to praktizujeme ,,len" kazdy druhy den... 😒

tatuska1
5. mar 2009

normalne si ma rozosmiala 😀 sak aj ja svojho nutim a uz teraz som si povedala ze kaslem na to lebo este ujde stade ze ho nutim 😀 a akurat mi volal ze ta crevna chripka chytila aj jeho. 😝

kodada
5. mar 2009

tily a co sa ti na testoch neda odfotit? no v lete budeme uz mat pekne bruska a pekne sa vypotime, ale nevadi 😉
cukru len ty pekne dominaj ten femigard ci co to beries a nic nekupuj, aby si nebola predavkovana ... podla mna, kym ho douzivas, uz budes tehu
kolozvarska je lahka, vyskusaj tuto cukru http://www.couvarit.sk/slovenska-kuchyna.phtml?...

cukruska1920
5. mar 2009

tatus...praveze ja ho nenutim... ked je ten den D tak pride domov vyskerene a sa tesi ze sa budeme muckovat... ale sak neboj nist....ja ho aj v noci znasilnim .. 😀 len budem daleko od ust aby som necitila ten ,,pritazlivy" pach 😀

kodi... femigard uz dlho neberiem..toto su valovicove kvapky na cinnost vajecnikov... ziadnu zmenu nebadam akurat mam tusim lepsi hlien... a dik za recept

kodada
5. mar 2009

aha, tak som bola mimo obraz, vsak nevadi, aj tie vitaminy co papas maju urcite nejaky ucinok

cukruska1920
5. mar 2009

kodi.. len nech sa ten ucinok uz dostavy...dnes som si robila ovu test a su // 😎

kodada
5. mar 2009

no a manzela mas kde? v praci? sa ma naco tesit, ked pride domov

cukruska1920
5. mar 2009

hej v praci 😀 tak on s tym rata ze dnes bude...lebo vcera nebolo 😀 😀 😀

cukruska1920
5. mar 2009

viete aky krasny sen sa mi dnes snival.. ze som prisla k novemu gynekologovi a on mi robil beznu prehliadku..mi robil sono a povedal mi ze som tehotna..aj som videla babenko...bolo to strasne zive...aj mi ukazoval srdiecko a este som mu hovorila ze sa bojim ako to dopadne lebo som uz potratila a tak... mi vypisal aj tehotensku knizku a drzala som ju v rukach... strasne zivy sen..len skoda ze som sa zobudila ☹

tatuska1
5. mar 2009

sen sa premeni na skutocnost 😉

cukruska1920
5. mar 2009

tatus...ale vies ake zive to bolo ...ked som sa zobudila tak som sa normalne posadila na postel a som rozmyslala ci sa mi to snivalo alebo ci sa to stalo

kodada
5. mar 2009

cukru, tak, tak pravidelnost je zarukou uspechu 😉 otazocka? menis doktora?
aj mi by sme mali mat konecne dnes po mesiaci tutu-mutu, mali sme mat vcera ale mm odpalilo 😀

cukruska1920
5. mar 2009

kodi...rozmyslam o tom....este pockam ako sa zachova moja ked pridem ze som tehotna.....lebo po pondelku som presvedcena o tom ze zmenim

tilly
5. mar 2009

ja neviem, nejde mi to odfotiť, tak mi to strašne osvetlí, že nič nie je vidieť...

my sme sa teraz snažili tak každý druhýˇ- tretí deň zo začiatku cyklu a ono to vyšlo 😀

ozaj, zostala mi polka feigardu a také dve tretiny z alchemilkového čaju, teraz to asi nemôžem, nie?

kodada
5. mar 2009

ked nie si spokojan, a mas vo vyhlade niekoho lepsieho, urcite zmen
tilly, blesk sa ti neda vypnut?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre