Missed abortion VIII.

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂
evulik6
5. mar 2009
tilly odfot mobilom... ja som naposledy fotila mobilom a odfotilo mi to uplne krasne 😉
evulik6
5. mar 2009
no kde ste vsetky? tatuska asi buva, ostatne asi pracuju co?? ja sa nudim doma ...ach toto pocasie ma raz zabije 8-(
mirip
5. mar 2009
ja som tu evulík 🙂
aspinka
5. mar 2009
Caute baby tilly blahozelam takze si tehu no ja z vas nemozem kazdu chvilu niekto otehotnie 😃 Ja mam mrchanu takze buduci mesiac ked pan Boh da 😉
cukruska1920
5. mar 2009
ja som akurat v ovulacnom obdobi...tak ja uvidim ako dopadnem...prinajhorsom na rit
kodada
5. mar 2009
ahojte ... cukru 😃 😃 😃
cukruska1920
5. mar 2009
:-p
aspinka
5. mar 2009
cukru ja mam ovulacny buduci vikend az do pondelka 😃
cukruska1920
5. mar 2009
tak co strasis s mrchou..ta nepride
kodada
5. mar 2009
tento mesiac mame len jednu tehulku, ktora z vas bude dalsia?
tatuska1
5. mar 2009
ahojte ale kdeze buvam teraz som dosla bola som pre mm v snine aj jeho chytila ta vyroza do kelu chudak len vracka tu pri mne lezka a mne ide hlavu rozhodit ale uz negrcam
tilly
5. mar 2009
mobilom to pekne fotí, uvidím, potom nafotím všetky, potrebujem a potriediť trošku fotky v albumoch, už nemám moc miesta :-N
tatuska1
5. mar 2009
kde ste babule ha????????
tatuska1
5. mar 2009
co robkate vsetky?
kodada
5. mar 2009
no aj mna dnes paradne boli hlava ... surfujem po nete a kukam TV
tatuska1
5. mar 2009
no aj ja chvilu pokukam sa po nete a zalahnem ku mm teraz sedim a cumim nanho taky je zlaty ked spi ani jest nepyta 😃 srandujem 😃
kodada
5. mar 2009
chudacik ... ako dokaze aj velkeho stateho chlapa zlozit choroba ... 😉
tatuska1
5. mar 2009
no chlapy to znasaju tazsie ako my zeny
tatuska1
5. mar 2009
ja nechapem z coho ci vo vzduchu to je lebo kazdy sa stravoval inde nie doma az dnes som varila od nedele
adrikanatasa
5. mar 2009
kodada akože jednu, na mňa ste už zabudli? 😉
kodada
5. mar 2009
kto vie aku to ma inkubacnu dobu 😉
adrika, prepac, na teba som fakt zabudla ... mas krasneho modrookeho synceka
tatuska1
5. mar 2009
hej aj ja som kuk fotky adrika drobec je krasny a ja ceeeeemmmmmmm takeho 😃
kodada
5. mar 2009
mi mame obaja z mm modre oci a blond vlasy, cize u nas ta sanca je, ze bude vyzerat podobne 😎
tatuska1
5. mar 2009
no u nas nie ha,ha lebo ja mam uplne tmave hnede a manza zelene 😃
kodada
5. mar 2009
no, tak budete mat hnedooke, ved to sa aj tak vraj dedi po starych rodicoch ... vsak ja v oktobri uvidim
tatuska1
5. mar 2009
moja mama ma modre okale tak mozno 😃 kody a nezabudni fotit brusinko joooooooo ked bude a stale pravidelne posielajte babulky tehulky tehu virusy :-S
aspinka
5. mar 2009
Baby ved ja som sa teraz vratila z nemocky som tam skoncila s malou na infekcnom chuda mi ju zobrali mna poslali platit a oni jej isli dat infuzku 10 vpichov na jednej ruke chuda rucala na celu chodbu ked som tam dosla skoro som umrela ona zabalena v plachte tri ju drzali a pichali a hladali zilu chapete to! Na druhej ma 4 dnes nas pustili lebo maju malo izieb a dnes poprijmali plno deti s hnackami a vracanim 😞
tatuska1
5. mar 2009
cooooooo aspi to vazne !!!!!!!!!!
kodada
5. mar 2009
aspi to mi je luto ... dufam ze malu to rychlo prejde
fotit zatial nieje co
T T T T T T T T T T T T T T T T posielam dnesnu davku
tatuska1
5. mar 2009
dakujem a dakujem aj za ostatne netehulky 😉

Začni písať odpoveď...