Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
5. mar 2009

bru nocku vsetkym prajem

evulik6
5. mar 2009

tatuska, mi s muzom mame obaja hnede oci aj vlasy... a nas maly je modrooky blondak 😀 😀 😀 ale v rodine mame dost modrookych z oboch stran, takze asi zdedil do vienka po starych rodicoch 😀 vlasky sa mu urcite este zmenia, aj moja sestra mala blond vlasky ked bola malicka a mala ich dlhooooo dlhooo blond, teraz ich ma svetlohnede...

aspinka, tak to mi je luto ze mala je v nemocke, ale urcite jej to pomoze...asi bola dehydrovana z tych hnaciek a vracania...infuzky jej len pomozu, aj ked verim ze to musi byt pre nu hrozny zazitok a pre teba hrozny pohlad... 😒

mne je uz celkom fajn az na to ze som zacala hrooozne kychat a chyta ma nadcha, ale inak v pohodicke...nooo aj tak som dobre vydrzala - tri tyzdne co su u nas doma virusy 😖

evulik6
5. mar 2009

este som zabudla ....... dobru nocku babulky 🙂

aspinka
5. mar 2009

No baby bolo to hrozne ona nenavidi lekarov a total nespolupracuje a to sme boli stale zdrave a lekarov sme videli len raz za cas ale po tejto skusenosti 😒

kodada
6. mar 2009

bre ranko evi, aj ja ked som bola mala, som mala uplne blond vlasy, teraz ich mam svetlohnede ...

adrikanatasa
6. mar 2009

dobré ránko kočky dnes idem na prvé sono lebo sa z tej neistoty zbláznim, do rána som nič nespala... Držte palce...

kodada
6. mar 2009

ahoj adrika, o kolkej ides? budeme na teba mysliet ... neboj, vsetko bude OK, posielam vela pozitivnej energie 😎

cukruska1920
6. mar 2009

Ahojte....adi aj ja drzim palce aby bolo vsetko ok

evulik6
6. mar 2009

dobre rano dievcata... 🙂

adrika, drzim palceky, neboj sa, bude to ok...vsetky budeme na teba mysliet 😉

cukruska1920
6. mar 2009

boozinku dufam ze nemam anovulacny cyklus lebo by ma porazilo ☹ 😠

evulik6
6. mar 2009

cukruska, a preco si myslis ze mas anovulacny?

kodada
6. mar 2009

cukru vcera si mala pozitivny ovulacny test, nie?

cukruska1920
6. mar 2009

kodi no boli // ale ta druha slabsia tak neviem...ale vajecniky citim a dnes ma bolia aj krize

kodada
6. mar 2009

myslis ze tento mesiac ti nedozrelo vajicko? moze byt ze minuly mesiac nedozrelo a teraz ano

cukruska1920
6. mar 2009

kodi..no to keby som tusila..nevidim si dovnutra 😖

adrikanatasa
6. mar 2009

no a už som aj doma a mám čo som chcela.. vraj ani veľkosť gest. vaku či ako sa to volá nezodpovedá dátumu posl. MS, o týždeň kontrola a uvidí sa čo a ako. Dokonca ma upozornil aj na možnosť mimomaternicového tehotenstva nakoľko jediné čo videl bola presiaknutá sliznica a podozrivo zvačšený vaječník :o( .. a teraz neviem .. ak by som si mohla vybrať tak radšej teda ten potrat ako mimomaternicové.. bože..

skybaby
6. mar 2009

cauteeeee ma te potvrdene tehu, zatial bez srdiecka ale to pride 😀

adrikanatasa
6. mar 2009

skybaby gratulujeeem možem sa spýtať na dátum posl. MS ?

adrikanatasa
6. mar 2009

a kázal mi urobiť ešte jeden tehot. test a čiarka silnejšia ako pred týždňom tak si vyberte! 😠 ☹

skybaby
6. mar 2009

28.1. a mavam +- 26 dnove cykly
mozno zavisi aj aky ultrazvuk ma tvoj lekar, mozno preto to poraidne nevidel
drzim palce nech to nie je mimomaternicove, fakt dufam ze bude vsetko ok

adrikanatasa
6. mar 2009

ja som mala posl. MS 22.01. a cykly mávam 35 dňové. ešte aj to mi povedal že je nádej.. tak si ju držím 😒

adrikanatasa
6. mar 2009

no keby išlo o jeho ultrazvuk tak ten má podľa mňa viac rokov ako ja 🙂 😀

evulik6
6. mar 2009

ahojte...
sky gratulujem a adrika, nemysli hned na to najhorsie, ja viem ze si teraz asi dost vystrasena co bude, ale sanca ze to bude ok tu je, tak sa jej treba drzat...budem sa za teba modlit aby ti to dobre dopadlo.... aj za sky samozrejme, nech tam to srdiecko nabuduce bude 🙂

kodada
6. mar 2009

sky gratulujem, srdiecko bude neskor - super, velmi sa tesim
adrika, este nezufaj, mozno bolo len skoro

adrikanatasa
6. mar 2009

evulik, ďakujem pekne za podporu aj modlitbu.. 😉

evulik6
6. mar 2009

nemas za co adrika.... 🙂

vevoncek
6. mar 2009

dobré ránko

adrika pred nedávnom som písala že lekárov treba brať s rezervou, lebo oni ti povedia všetko možné aby si bola pripravená na všetko a nakoniec to dopadne dobre takže zbytočne sa nestresuj pekne si počkaj choď na sono a uvidíš že bude všetko dobre 😉

cukruška s tým sexom úplne stačí každý druhý deň, lebo keď budete mať častejšie nebudú sa stíhať tvoriť spermie mužovy a potom budeš sklamaná že zase nie su tehu tak radšej každý druhý tretí deň skúšajte.

dnes tu máme zase úžasný deň som zvedavá kedy začne pršať 😖

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada veď si to budem celý týždeň opakovať 🙂 .. to by musela byť fakt veľká náhoda aby som po MA absolvovala hneď mimomaternicové... nie nie. bolo skoro 🙂

evulik6
6. mar 2009

presne tak adrika, bolo prilis skoro, a este k tomu ten stary pristroj 😀

evulik6
6. mar 2009

ahoj vevon, ako sa dnes mame? pocasie mame v pd "krasne" co? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre