Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
9. mar 2009

presne tak mne este davno predtym ked som bola slobodna povedala ze vsetko k spokojnosti bude mat az v 31r zivota a to mam 29 cize vsetko chce cas aj mi povedala ze preco mi mlade sa ponahlame ale tak to ma byt, ved vieme ze my vzdy vsetko chceme teraz a to najcenejsie to chceme najviac, ked vidim alebo citam ze nejaka matka odlozi dieta alebo romky rodia bezproblemov a normalna zena ma problem porodit dieta tak ma chyta plac, ale preco je to tak to sa nedozvieme.

adrikanatasa
9. mar 2009

veru veru, tí čo nechcú majú a tí čo chcú nemajú.. idem pre krpca do škôlky, pri ňom nemám čas myslieť na negat. veci 🙂 zatiaľ papa a všetko dobré ti prajem 😉

vevoncek
9. mar 2009

tilly ja mám tiež veľkosť 36/38 a tiež mám bruško také šunkové keď si pozerám foto aké som ho mala vymakané keď som bola mladšia tak mi je ľuto za mojím bruškom krásnym, ale teraz to beriem tak že mám ženské tvary a ako tínedžerka už nikdy nebudem nebudem už nosiť také tričká pod prsia... (nechcem predsa vizerať stará chcela mladou byť) ale ono to nejako patrí k životu že sa človek mení si predstav že by si bola stále rovnaká veď hlavne že sme zdravé no nie a tými kilečkami pár čo máme alebo tých pár faldíkov o to nás majú naši muži viac no nie??? a okrem toho veľkosť 36/38 e podľa mňa super jeď to je už skoro podvíživená veľkosť 😀 😀 😀

vevoncek
9. mar 2009

sue to čo si napísala je zaujímavé o tej veštici vždy ma to tam ťahalo ale nešla by som tam lebo mi je v podstate fajn a nechcela by som sa dozvedieť keby ma čakalo niečo pre mňa negatívne

evulik6
9. mar 2009

ahojte, uz som tu aj jaaa... 😉

mirip
9. mar 2009

čafte, no ja začínam stresovať pomaly dnes mi nejak extra nič nie je ani zle ani nič, dúfam že to neveští zlé 😢

evulik6
9. mar 2009

ale mirip...nevesti to nic zle, moja... mne nebolo nic do 12teho tyzdna...nestresuj, ok? tym babatku skodis 😉

mirip
9. mar 2009

ved hej ale minulý týždeň mi bolo zle každý deň aj ked nie celý deň v sobotu nič v nedelu mi bolo zle a dnes zase nič..... ☹

kodada
9. mar 2009

miri tak si uzi ze ti nic nie je, zajtra to uz nemusi byt pravda 😉

mirip
9. mar 2009

ved hej ale nechápem tomu že dnes nič........a včera strašne, čo ak sa niečo zase deje 😔

kodada
9. mar 2009

miri nemysli hned na najhorsie, ani mne dnes nic nie je ... a som kludna

cukruska1920
9. mar 2009

Ahojte... tak ...mam za sebou prvy den v praci...bolo dobre len som unavena a straaasne ma bolia krize 😅 ...mmh...co sa cudujem..po roku v praci...to sa musi nejak preukazat

kodada
9. mar 2009

ahoj cukru, takze prvy den dopadol dobre ... myslela som na teba cez den 😉

cukruska1920
9. mar 2009

kodi.....ahoj...tak to si bola ty??? 😀 sa mi stikalo.... 😅

kodada
9. mar 2009

no urcite som to bola nielen ja 😀

cukruska1920
9. mar 2009

😀 ,,,, no tak to neviem.... ale doooost dlho sa mi stikutalo... a zatra vstavam o pol 5.... ty kokso ..to bude zabijak

kodada
9. mar 2009

no mna by tak skoro zdvihol z postele asi len zeriav ... uz nam prezradis aku robotu si si nasla?

cukruska1920
9. mar 2009

nic moc...neni to co som tuzila robit ale v dnesnej biednej situacii som rada ze mam aspon to....robim pokladnicku v supermarkete

kodada
9. mar 2009

fakt je teraz kazda robota dobra ... uz chapem aj ten cas vstavania ... nezavidim ti

cukruska1920
9. mar 2009

no takze uz asi merat sa neoplati kedze vstavam tak skoro 😅

ela304
9. mar 2009

ahojte baby, akurat som vas docitala. Adrika je mi to strasne luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , ale neboj do tretice vsetko dobre. Aj ja si to teraz vravim.

Kodada, caves, ja som bola dnes prvy krat v robote a uz som to aj povedala. Som rada ze som doma a nie s tymi mojimi jezibabami. Teraz budu mat aspon o com klebetit. Inak kazde rano pri umyvani zub zvraciam a v noci som hore asi styri hodiny. Pozeram vsetky hovadiny, horory a filmy do 4.OO. Neda sa mi spat kvôli zaludku. Musim furt jest lebo inak mi je zle. Nemam chut na nic tak sa tak trapim.

cukruska1920
9. mar 2009

co sa stalo adrike????????

ela304
9. mar 2009

spontánny potrat ☹ ☹

cukruska1920
9. mar 2009

😨 😨 😨 😨 coze??? ☹ booze ..keby si to neprezijem tak nepochopim...

adri...drz sa.. chvilku si oddychnete a pustite sa znova do toho.... 😉

kodada
9. mar 2009

ahoj eli, tak sliepky to uz vedia ... aspon budu mat ozaj o com klebetit 😀
mne dnes prisli sefovci z dovolenky, sefka ma hned z j...a , ze som spravila to co mi kazala, ale bola to blbost ... prisla na to, az dnes a ja som si to zlyzla ... co uz
a okrem toho raz som nezvracala vobec, dnes je aj zaludok pokojnejsi ... mna zasrano budizbytocne skoro manzel, dnes om mu to uz aj povedala, zbytocne vstane skor, potom sa cara po dome, buchoce, kuka telku .... 😒

tatuska1
9. mar 2009

ahojte babulky je tu niekto??????????? 😉

mirip
9. mar 2009

ja

tatuska1
9. mar 2009

ahoj

tatuska1
9. mar 2009

ako si stravila dnik???????

mirip
9. mar 2009

nijako som sa nudila, naložila pár pračiek a nuda samá nuda ked som doma 🙄 a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre