Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
11. mar 2009

bre ranko babulky, super evulik ... drzim moc palceky 😉
ahoj tatu 😀

evulik6
11. mar 2009

ahoj kody, vybuvana do ruzova??? ....dakujem za drzanie palcekov...len ked ja mam stale taky pocit ze ta svinucha dorazi...ale nevadi aj keby prisla, ved to bol len prvy mesiac 😉

tatuska1
11. mar 2009

ahojte brasko je uz nachalovany tak uz som tu

tatuska1
11. mar 2009

ahoj kody ty moja spolupisatelka 😀

kodada
11. mar 2009

ani nahodou, dnes bol v noci spln, dve hodiny som cumela do plafona 😒 tak som nevyspata poriadne
veru tak evi, netreba sa nikam ponahlat, priroda vie kedy to ma prist

tatuska1
11. mar 2009

hej evulik idem a ja som uz vsetko pospratovala a idem este dat prat mama sla ku kadernicke ze bude mat nove harooooooooo 😀 😀 a cakam aj kmotrusu na keveju 😀 😀

tatuska1
11. mar 2009

hej baby presne bol spln??????,a ja ze co nemozem spat do kelu ☹

tatuska1
11. mar 2009

a este idem si pre dekorejsn do obyvacky pani kvetinarka mi volala joj tesim sa!!!!!!!!! 😀 😀

kodada
11. mar 2009

ahoj tatu, ja som este nakoniec hodinku brazdila po nete, ja uz zarezavam v praci, dnes mame zas velke skolenie pre obce, budu sa robit chlebicky 😝

kodada
11. mar 2009

tatu potom odfot, nech sa inspirujeme

tatuska1
11. mar 2009

jej ta ty sa narobis tych chlebikov no co stale lepsie jak tvrdo makat a sem tam si uchvatnes daco nie??????,a co si papala ja neviem co si mam dat na ranajky 😝

mirip
11. mar 2009

ahojte tak ja mám velmi zlú náladu hned na ráno, dnes doktorovi nejdem, som mu ráno volala a že už má na dnes plno tak zajtra doobeda, to by ma ale zaujímalo kedy sa stihlo tých vela pacientok objednať, ked vždy mu treba volať a ráno, začína 7,30 a ja mu vždy volám okolo 7,40 a za tých 10minut pochybuje že sa mu naobjednávalo tolko pacientok aby zabrali miesto od 13,30 do 18tej, 😠 každopádne mám pokazený celý deň a zase budem do zajtra v strese ako sa poznám 😒

evulik6
11. mar 2009

bol spln? na mna teketo veci nejako neposobia...ja som spala v celku dobre... 😀
No idem ja uz od vas, tak sa majte pekne zatial, pobede sa vam ohlasim ako som dopadla u dokiho...ajojte 😵

tatuska1
11. mar 2009

hej odfotim a vecer ti poslem na skype heeeej 😉

tatuska1
11. mar 2009

ahoj mirip nebud smutnucka a ani nervozna uz sa len raz vyhajas a pojdes bude vsetko oky uvidis!

kodada
11. mar 2009

ja neranajkuvam, dnes mi nie je zle, tak ani nebudem ... jasne ze par chlebickou spravim aj pre nas zamestnancov 😉 vsak nebudem hladna
ahoj miri, chcela si ist na beznu kontrolu?

tatuska1
11. mar 2009

evulik pis pis a vecer sa ukaz ak budes moct hej?????????

mirip
11. mar 2009

nie mala som ísť po dvoch týždňoch na kontrolu keby mi jasen nenapísel že 11teho ale že mu mám volať ráno a dnes povie že má plno až zajtra........a mna do zajtra porazí od strachu ☹

evulik6
11. mar 2009

jasne tatuska... ak sa bude dat tak sem pridem,bo dnes manza nebude doma tak budem musiet uspat davidka ja 😉

petra2505
11. mar 2009

Ahojte baby prosim vas o radu, vcera som nasla na teste //, ale mam stale bolesti v podbrusku.Nakolko mam velke riziko potratu a mimo tehu /mam na to diagnozu/ isla som hned k lekarovi, dnes mam volat ci som tehu - brali mi krv, ale od rana mam znova krce, take chvilkove a dost si myslim, ze bud som tehu a nie je to tam kde to ma byt alebo tehu nie som a je iny problem.Rano som volala ci su vysledky a sestricka mi povedala, ze musim volat az tam bude lekar a chce ma vidiet takze asi tam nieco nie je ako ma byt ☹ Ake ste mali priznaky resp.problemy ked to dopadlo zle?Vsetkym vam drzim palce aby ste co najskor nasli // a uspesne zvladli 9 mesiacov cakania.

kodada
11. mar 2009

miri neboj sa, ved to je len jeden den ... uz zajtra znova uvidis svoje babatko 😉 mysli pozitivne

kodada
11. mar 2009

ahoj Peti, ked som ja mala MA, nemala som ziadne priznaky, ani krce, ani krvacanie ... "len" prestalo byt srdiecko
ake su to krce? velmi silne? ak je to len take pichanie, moze to byt aj roztahovanie maternice, mozno ta doky chce vidiet aby ti oznamil dobru spravu ... z krvi sa podla mna ani neda nic insie zistit 😉 hlavicku hore, bude dobre

tilly
11. mar 2009

miri neboj, určite je to OK, jeden deň hore dole pri 9 mesiacoch 😉

peti, presne tak, ak je to len také pichanie a také jemné kŕče, tak to môže byť uhniezďovanie alebo rozťahovanie maternice 😉

kodada
11. mar 2009

tilly ako dnes?

tilly
11. mar 2009

aaale, nič sa mi nechce, inak príznaky nič, až na krvácajúce ďasná a ráno ma tak naplo pri umývaní zubov... to som mala pri domčovi celé tehu... ja dúfam, že tentokrát to dobre dopadne, aj keď pocity mám teda všelijaké a neviem čomu mám veriť.. 😔

vevoncek
11. mar 2009

evi presne ako píšeš s kondošmi je to o ničom ale aj sme včera sexovali ale mám ženské problémy z antibiotík tak moc som si to ani neužila tak sa musím preliečiť takže tento mesiac asi tehu nebudem ale test som si kúpila aby som mala doma pre istotu

dobre si mi to vysvetlila našla som ho hneď na prvý krát ani som nemusela dlho hľadať ale mali len jeden druh pepino aj ty si tie kupuješ?

vevoncek
11. mar 2009

ja som vedela že je spln ale vyspala som sa fajn ale väčšinou môjho manža spln ovplyvňuje zvykne byť námesačný a ja sa potom na ňom smejem lebo on také veci robí že to sa nedá nesmiať

evi držím ti palce aj päste 😉

tilly
11. mar 2009

vev,tak máš srandu 😀

aj ja som mala pepino test

adrikanatasa
11. mar 2009

čaute baby dnes som bola u gynekológa na pokec a povedal že vzhľadom na dva kyrety v piebehu 7 mich mesiacov ďalšie tehu až o rok... rok?? veď to sa nedáááááááááááááá vydržať... 😒

tatuska1
11. mar 2009

adrika to vazne ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre