Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
21. mar 2009

alebo aj tu piju babule niektore ci sa mylim?tak skus tym.

tilly
21. mar 2009

uvidíme, bože, už je skoro sedem... otras, moji chlapi išli do incheby okukávať motorky, ja som dnes celý deň sama, mala som sa celý deň učiť, namiesto toho celý deň žeriem,upratujem a visím na koňovi, hnevám sa sama na seba..

cukruska1920
21. mar 2009

nevadi... je mi to fuk...neberiem to tragicky... nacapila som vlozku a idem dalej ...zacnem uzivat znova femigard....prvykrat mal uspech tak uvidime co to urobi

dinduska
21. mar 2009

ahojte baby chcela by som sa opytat.vcera som bola na pohotovosti.lebo ma pobolieva podbrusko ale nic silne len pobolievanie.cez tyzden mi gyn povedal,ze som tehu na zaklade vysetrenia maternice.nebral mi krv ani uvz.ms mi meska 11den.tehu test mam od stredy velmi velmi slabulinky a dokonca dnes este slabsi ako vcera.ten vcerajsi mam v albume.na tej pohotovosti som bola na uvz a dr povedala,ze tam nic nevidi tak,ze som asi o babo prisla alebo to este nieje vidno.bolesti nemam silne len pobolievanie a ani nekrvacam.mohol to byt missed alebo nie?dakujem za odpovede

tilly
21. mar 2009

dinduska, ja som mala úplne iný priebeh, takže ti neporadím... verím, že je to nepríjemné, nevedieť na čom si... držím palce

vevoncek
22. mar 2009

dobré ránko 😀 zase máme krásne počasie dúfam že vydrší

ckruška tak to ma mrzí že ti pričla mrcha ale zase ber to z pozitívnej stránky keď bude po nej môžete sa zase začať snažiť a snaženie je príjemné a naozaj vyskúšaj brať ten femigard ak ti prvý mesiac nepomôže tak druhy už možno haj vieš niekedy to dlhšie trvá kým sa dá telo doporiadku

vevoncek
22. mar 2009

včera som bola u švagrinej a akurát odsávala malému soplíky už ste baby videli takú odsávačku čo sa dáva na vysávač? ja som to včera videla a bolo to úplne úžasné a aj veľmi praktocké a dieťa tak netrpelo ako keď sa to robí tou starou klasickou

tatuska1
22. mar 2009

ahojte babule!!!!!!!!!!!vevoncek ty si stale prva pekne od teba 😀 😀 😀 😀

kodada
22. mar 2009

bre ranko babule 🙂

tatuska1
22. mar 2009

ahoj moja zlata kody ako vyspinkana??????????ako dopadla oslava ha???????

dinduska
22. mar 2009

ahojte baby viete mi odpovedat na moj vcerajsi prispevok hore?dakujem

tatuska1
22. mar 2009

dinduska je mi to luto ale ja tiez neviem pretoze ja som mala ine. ☹ ☹ ☹

dinduska
22. mar 2009

aha a nevies aspon co znamena echo endometna alebo volna tekutina v cd?nemozem to nikde na nete najs ☹

tatuska1
22. mar 2009

no to fakt netusim!!!!!!!!!!! 😒

kodada
22. mar 2009

dinduska, ani ja ti na tvoju otazku neviem odpovedat, mzno je este skoro avy tam nieco bolo vidiet, ale moze to by naozaj aj prazdny obal ... drzim palce aby to tak nebolo

tatu oslava dobra, do 2,00 sme potiahli 😀 a spala som do 7,30 ... ale nie som unavena .... a ty ako? aku si mala sobotu?

tatuska1
22. mar 2009

no ja som bola sama doma v sobotu tak som poprala a poupratovala trosku a potom som cely den lenosila a nic nerobila 😀 😀 a vecer som zase sla hajat skoro takze som vyspinkana do ruzova.
no vy ste teda riadne potiahli super!!!!!!!!!!!!

evulik6
22. mar 2009

ahojte babulienky moje....

curkus...tak svinucha dorazila? no co uz... som rada ze to tak beries, to je dobre... raz to urcite pride...asi sa mu este nechce noooo

tatuska, ako sa mas? dobre?

Kody tak si mala fajnu oslavu... ja som bola hore do polnoci, maly uz od vcera od siestej buntosi, tak musim asi aj meranie presunut na skorsiu hodinu... 😒

dinduska, ja ti tiez bohuzial neviem poradit...a v ktorom tt si? mozno je este skoro....fakt neviem, drzim palce aby to bolo ok.... 😉

tatuska1
22. mar 2009

ahoj evulik mam sa ok!!!!!!!!!!

evulik6
22. mar 2009

tak to je dobre tatuska....aj ja 😉 😀

evulik6
22. mar 2009

a co mas dnes na plane?

tatuska1
22. mar 2009

tak dnes nic uplne lenosenie a mozno sa pojdeme poobede troska prejst ale nic extra!

dinduska
22. mar 2009

evulik ms mi dnes meska 12den.od poslednej ms som 5tyzdnov+4dni ked som bola na to sono tak to bolo 5t+2dni.

dinduska
22. mar 2009

baby ak by vam nevadilo mohli by ste mi napisat ako to prebiehalo u vas?ak nie tak to chapem,diky

evulik6
22. mar 2009

dindus...ja som bola v nejakom 7tt a povedala mi ze velmi to nevidno, viacmenej mi teho potvrdila podla prsnikov... mala som prist na kontrolu o dva-tri tyzdne ale to sme nestihli... o tyzden po kontrole som zacala spinit, potom krvacat a dostala som sa do nemocnice...tri dni som lezala, behat mi zakazali, iba na wc a naspat... pri prijati mi dr.povedal ze akcia srdiecka naznacena ze uvidime... no a o tie tri dni mi rano robili sono a akcia nebola...tak mi o tri hodiny robili kyret... ☹

ale inak som sa citila vcelku fajn, kym som nezacala krvacat...nic mi nebolo, jest mi chutilo, to nie ako pri prvom teho....ale bola som strasne nervozna, mozno ze som to tak trosku citila ze to nedopadne dobre alebo co...ja neviem... ale vies, bolo to pred vianocami, stres, zhon... 😒

evulik6
22. mar 2009

didnus, mozno je fakt este skoro...snaz sa byt co najviac kludna...drzim palce... 😵

kodada
22. mar 2009

no ja mam uz vyvesene pradlo ... tak som vas prisla znovu kuk... oslava bola super, zabavili sme sa dobre

dinduska, ja som mala zamlknuty potrat .... ziadne priznaky som nemala, ani problemy, "len" prestalo bit srdiecko 😒

dinduska
22. mar 2009

no v mojom pripade je to tak,ze keby som nemala pravidelnu ms a nesledujem sa tak ani neviem ze som bola tehu a ze som potratila.ja mam pravidelnu 28dc.no neviem len na tom sone hovorila,ze nic nevidi.ja myslim,ze by to uz videla

kodada
22. mar 2009

MS ti meska 12 dni, ak mavas ovulku cca na 14 den, si tehu nanajvys 26 dni a to moze byt skoro na to, aby vobec nieco bolo vidiet ... dindus nevzdavaj to dopredu, malicke to citi

dinduska
22. mar 2009

ja sa snazim v kuti verim,ze to bude vsetko v poriadke uvidim v stredu ked pojdem k svojmu dr,ze co mi povie

kodada
22. mar 2009

a tie bolesti mozu byt naozaj len roztahovanie maternice ... pri dcere si to tak necitila? viem ze teraz ti ta streda pripada ako vecnost ... ja idem zajtra k dokymu po mesiaci a tiez mi to tak pripada 😉 hlavicku hore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre