• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
halo haloooooooooooo...tatuska nam zaspinkala??? :dizzy_face: :grinning:
29. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj... manzelik mi kupil notebook, tak sa tesiiim...ale este mi tam musi podavat antivirak a spravit net do neho... my mame na pc mobilny internet,tak mi ho musi nainstalovat aj do notebooku...to sa bude piiiiisat :grinning:
29. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
29. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kody...ako sa mas? :slight_smile:
29. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocasie je na figu, boli ma hlava ... cize nic moc ... ako zmenite plany, ked nejdete do ZOO?
29. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kody... asi pojdeme zase za sestrou na chvilu alebo budeme len doma, bo u nas prsi... aj mna boli hlava z toho pocasia...skoda ze nevisiel pekny vikend :unamused:
29. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja uz.... muzik sa vratil....tak idem :wink:
29. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny zvysok dna...ahojte :slight_smile:
29. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Peknu nedelu na uvod. U mna vsetko po starom mrcha prisla o dva dni skor. Ja budem ozaj mrchovat za chvilu pravidelne 2x do mesiaca. Tento mesiac som mala 4. a teraz mi prisla 28. takze 26DC sak ma muzik dorazi :grinning:
29. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ako si uzivate nedelu?
29. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrame karty cierneho petra :wink:
29. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezaspala som evulik len som mala kopu popraneho pradla tak som triedila a skladala a odkladala do skrin.idem kuk dole ci uz je obed :grinning:
29. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

ale máme nádherné počasie dnes :angry: celý víkend bolo blbo a ešte aj cez týždeň je takto vkuse prší ale ževraj na konci týždňa má byť už 20 stupňov takže nech je už rýchlo koniec týždňa
30. mar 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky, no čo je kde ste veď dnes je pondelok, čo ste si zabudli poprestavovať hodiny?? :grinning:
30. mar 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bra ranko vsetkym, tu sme adri, len sa tvarim ze pracujem :wink: sa tesim na buduci vikend, musi byt pekne, ideme hore do Ziliny k starkej a na chatu :wink:
30. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kody :wink: jááj na tie teplé víkendy sa teším aj ja , budeme chodiť k našim na chalupu grilovať a slniť sa :slight_smile:
30. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chatu treba poriadit po zime, orezat stromy ... a to sa bude robit na figu ak bude prsat :unamused: cize MUSI byt pekne
30. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď už hádam bude teplo...
30. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hlasili aj na tento vikend a prd s toho :grinning:
30. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už ide veľká noc takže už musí byť teplo aby sme neprechladli po oblievačke :slight_smile:
30. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento sviatok ma vobec netankuje :grinning:
30. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani mna ale nakolko mám 4 ročného krpca ktorý si to tento rok bude po prvý krát náramne užívať tak sa budem musieť tešiť na veľku noc :grinning:
30. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak už som tu aj ja boli sme trochu v teréne zmoknúť predpríprava na veľkú noc

mňa tiež veľká noc netankuje ani nebudem doma ale synovcovy som kúpila kindervajká :grinning:
30. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej detom, hlavne chlapcom sa to rata
30. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už teraz bojím že budem mať modriny čo ma bude synovec o dušu mlátiť s korbáčom :grinning: ak mu jeho otec dával rady že treba poriadne vyšibať :slight_smile:

ako ste prežili víkend?
30. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevu ale ber to tak, ze aspon budes zdrava :wink:
no v sobotu sme mali stretko z jedneho fora tu z MK, tak bolo super a vcera som cely den oddychovala a ty si ako travila?
30. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala v piatok stretko s bývalou kolegyňou čo sme spolu začali snažiť a ina je už v 17tt a ja zatiaľ nič tak som sa z nej vytešovala a v sobotu sme boli na nákupoch potom hafana vyvenčiť na fotbale sme boli varila som a potom večer sme boli na koncerte v jednej krčme, ale páčilo by sa mi aj by bolo dobre ale vadí mi sedieť v zafajčenom, takže som si to moc neužila a ešte k tomu som mala výčitky svedomia, lebo neviem teraz na čom som či som tehu alebo nie a v nedeľu som dospávala potom som sa bola prejsť s mojim psom a varila som večer sme boli na baskete a už som bola v strese že ráno do roboty a dnes to nádherné počasie
30. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule to mame dnes pocasicko uprsane :unamused: keby tu uz bola jar :frowning2: no co ako po vykende citam ze dobre :wink:
30. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatuška a ty ako?
30. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som oddychovala a pozerala tv lebo manza sa vratil az vcera vecer o 22:00 tak som bola cely vykend leniva niekam ist sama.
30. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok