Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
29. mar 2009

halo haloooooooooooo...tatuska nam zaspinkala??? 😵 😀

evulik6
29. mar 2009

ozaj... manzelik mi kupil notebook, tak sa tesiiim...ale este mi tam musi podavat antivirak a spravit net do neho... my mame na pc mobilny internet,tak mi ho musi nainstalovat aj do notebooku...to sa bude piiiiisat 😀

kodada
29. mar 2009

ahojte babulky 😉

evulik6
29. mar 2009

ahoj kody...ako sa mas? 🙂

kodada
29. mar 2009

no pocasie je na figu, boli ma hlava ... cize nic moc ... ako zmenite plany, ked nejdete do ZOO?

evulik6
29. mar 2009

neviem kody... asi pojdeme zase za sestrou na chvilu alebo budeme len doma, bo u nas prsi... aj mna boli hlava z toho pocasia...skoda ze nevisiel pekny vikend 😒

evulik6
29. mar 2009

no idem ja uz.... muzik sa vratil....tak idem 😉

evulik6
29. mar 2009

tak pekny zvysok dna...ahojte 🙂

aspinka
29. mar 2009

Ahojte. Peknu nedelu na uvod. U mna vsetko po starom mrcha prisla o dva dni skor. Ja budem ozaj mrchovat za chvilu pravidelne 2x do mesiaca. Tento mesiac som mala 4. a teraz mi prisla 28. takze 26DC sak ma muzik dorazi 😀

cukruska1920
29. mar 2009

Ahojte...ako si uzivate nedelu?

aspinka
29. mar 2009

hrame karty cierneho petra 😉

tatuska1
29. mar 2009

nezaspala som evulik len som mala kopu popraneho pradla tak som triedila a skladala a odkladala do skrin.idem kuk dole ci uz je obed 😀

vevoncek
30. mar 2009

dobré ránko

ale máme nádherné počasie dnes 😠 celý víkend bolo blbo a ešte aj cez týždeň je takto vkuse prší ale ževraj na konci týždňa má byť už 20 stupňov takže nech je už rýchlo koniec týždňa

adrikanatasa
30. mar 2009

Dobré ránko babulky, no čo je kde ste veď dnes je pondelok, čo ste si zabudli poprestavovať hodiny?? 😀

kodada
30. mar 2009

bra ranko vsetkym, tu sme adri, len sa tvarim ze pracujem 😉 sa tesim na buduci vikend, musi byt pekne, ideme hore do Ziliny k starkej a na chatu 😉

adrikanatasa
30. mar 2009

ahoj kody 😉 jááj na tie teplé víkendy sa teším aj ja , budeme chodiť k našim na chalupu grilovať a slniť sa 🙂

kodada
30. mar 2009

chatu treba poriadit po zime, orezat stromy ... a to sa bude robit na figu ak bude prsat 😒 cize MUSI byt pekne

adrikanatasa
30. mar 2009

veď už hádam bude teplo...

kodada
30. mar 2009

to hlasili aj na tento vikend a prd s toho 😀

adrikanatasa
30. mar 2009

ale už ide veľká noc takže už musí byť teplo aby sme neprechladli po oblievačke 🙂

kodada
30. mar 2009

tento sviatok ma vobec netankuje 😀

adrikanatasa
30. mar 2009

ved ani mna ale nakolko mám 4 ročného krpca ktorý si to tento rok bude po prvý krát náramne užívať tak sa budem musieť tešiť na veľku noc 😀

vevoncek
30. mar 2009

ahojte tak už som tu aj ja boli sme trochu v teréne zmoknúť predpríprava na veľkú noc

mňa tiež veľká noc netankuje ani nebudem doma ale synovcovy som kúpila kindervajká 😀

kodada
30. mar 2009

to hej detom, hlavne chlapcom sa to rata

vevoncek
30. mar 2009

ja sa už teraz bojím že budem mať modriny čo ma bude synovec o dušu mlátiť s korbáčom 😀 ak mu jeho otec dával rady že treba poriadne vyšibať 🙂

ako ste prežili víkend?

kodada
30. mar 2009

vevu ale ber to tak, ze aspon budes zdrava 😉
no v sobotu sme mali stretko z jedneho fora tu z MK, tak bolo super a vcera som cely den oddychovala a ty si ako travila?

vevoncek
30. mar 2009

ja som mala v piatok stretko s bývalou kolegyňou čo sme spolu začali snažiť a ina je už v 17tt a ja zatiaľ nič tak som sa z nej vytešovala a v sobotu sme boli na nákupoch potom hafana vyvenčiť na fotbale sme boli varila som a potom večer sme boli na koncerte v jednej krčme, ale páčilo by sa mi aj by bolo dobre ale vadí mi sedieť v zafajčenom, takže som si to moc neužila a ešte k tomu som mala výčitky svedomia, lebo neviem teraz na čom som či som tehu alebo nie a v nedeľu som dospávala potom som sa bola prejsť s mojim psom a varila som večer sme boli na baskete a už som bola v strese že ráno do roboty a dnes to nádherné počasie

tatuska1
30. mar 2009

ahojte babule to mame dnes pocasicko uprsane 😒 keby tu uz bola jar ☹ no co ako po vykende citam ze dobre 😉

vevoncek
30. mar 2009

ahoj tatuška a ty ako?

tatuska1
30. mar 2009

ja som oddychovala a pozerala tv lebo manza sa vratil az vcera vecer o 22:00 tak som bola cely vykend leniva niekam ist sama.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre