Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
30. júl 2009

caute baby zajtra drzte palce idem k dokimu prv diabetest a potom poradna, od rana o hlade zdochnem ja este len si robim zoznam veci co asi potrebujem kedze nemam deti tak je toho hodne) bojim sa kupovat aby nahodou sa nieco nepokazilo. inak som sa dozvedela dost zlu spravu ze primar moj odstupuje a pridu nejaky traja z Presova v septmebri tak super vyzera to fajt bohovsky sa poseriem kym porodim ☹

adrikanatasa
30. júl 2009

sue neboj to zvládneš a nič sa nestane, nestresuj už to vyzerá dobre, 28 tt.. Hlavne nekupuj veľa tých malých košielok a dupačiek lebo bábatko z toho hneď vyrastie.
vevon kúp si dvoje tepláky v športovom, také na gumu a je to. Ja som to tak urobila jedny biele jedny čierne a dovidenia 🙂 a nosila som frajerove košele a tričká 🙂

sue250
30. júl 2009

adri vies tak treba aspon 5ks z kazdej velkosti tak do 68 ratam uz aj vianoce))) baby dnes mi volala kamoska z viedne uz sa bali do porodnice dalsia v poradi keby ste videli jej tehu knizku ma 100stran co tam zaposuju neviem no my mame velmi strucnu a ide si pozriet prodne saly, ja som stastna ze mam jednu))))
vevon adri ma pravdu stacia ti teplaky jedny nohavice a nejake tricko ked ides k dokine ja som si kupila rifle a nohavice este som ich nemala a nakupujem na mmb lebo 1400sk za nohavice nedam. 😝

tatuska1
30. júl 2009

sue moja nezlosti sa uvidis vsetko bude ok no a obdivujem ta ze este si nic nekupovla ja mam nakupnu horucku ale uz fakt to musim zmiernit 😀 ked pre dievcatka su prekrasne vecicky a nase ninky predsa musia byt herecky no nie?a ja si uz tiez tehu veci nekupujem mam aj kratke aj dlhe gate a tricka kupukem väcsie a hotovo 😉

tatuska1
30. júl 2009

ja som vcera bola na poradni malicka je ok len ze som chudokrvna tak zajtra skocim na krv na hematologiu a nasadia mi vitaminy no a najblizsia poradna az 31.8

vevoncek
30. júl 2009

baby moje máte pravdu veď na tých 10 dní čo budem do roboty chodiť mi tepláky stačia horšie bude ak mi predlžia zmluvu to potom si budem musieť kúpiť nejaké dlhé gate na gumu ale aspoň jedny by som chcela mať zase nechcem nejako veľa kupovať a tiež nechcem dať 1400 Sk za gate

adri manžel by ma zabil keby som nosila jeho košele 😀 vieš on mi povie čo je tvoje je aj moje ale čo je moje do toho ťa nič 😀 a to isté praktizujem ja na ňom 😀 ale s tričkami nemám problém ani so šatami ale nejaké gate by som chcela, lebo ja budem musieť byť skoro ráno v robote a to je ešteč chladno a poobede idem počas najväčšej horúčavy domov takže asi sa budem v robote prezliekať.

sue neboj všetko dobre dopadne ale veď možno by sa dalo ešte aj s tvojím lekárom dohodnúť že aby tam zostal aspoň do konca tvojho tehu či nie? ale ak aj nie uvidíš možno tí traja budú ešte lepší ako tvoj neboj sa dopredu 😉

tatuska tak dúfam že sa ti to polepší a bude všetko v poriadku

kodada
30. júl 2009

ahojte, tak som bola u dokyho, maly ma asi 1370 g (+/- 206 g), 17-ho idem na MD
tehu nohavice som si nekupila, ale u cinana za 4,50 € ... tie mi uplne na ten cas postacia 😉

tilly
30. júl 2009

ahojte, ako? ja mám už dosť tehuvecí, všetko z výpredaja, dúfam, že sa mi ich podarí na budúci rok predať

kodada
30. júl 2009

ahoj tilly, ja som si povedala ze investujem len do nejakych nohavic, povodne som sla aj do tehu obchodu, len som sa zastavila o poschodie nizsie u cinana a bolo 😉

mirip
31. júl 2009

hej kodada aj ja mám len dvoje nohavice tehotenské jedny rifle tie budú tak na september a jedny z letnej látky ešte na august a inak ám čierne nohavice na gumu a jedny zelené tiež na gumu od číňana uni velkosť mi boli dobré aj v 3mesiaci a aj teraz 😵

to máš dobré ked vieš na čom si, ja idem až 4ho po 13týždňoch na uZV 😔

sue250
31. júl 2009

caute baby, u dokiho vsetko ok, steh drzi, co sa tyka diabetestu ani boh nevie lebo nic som nepila ziadnu glukozu, zobrali mi krv a to bolo vsetko ked som sa spytala ze ci mi nedaju nic pit ta pozerali na mna ze co chcem ze oni take nerobia, akurat mam hnis v moci takze uroogicky caj a brali mi vyter, nemozem ist na velku potrebu tak mi dali cipky) ja na utz az v 32tt naposledy som bola v 20tt male je aktivne nepribrala som na vahe nic stale mam 70kg ale brusko mam velke)

evulik6
31. júl 2009

caute zlaticka... ako sa mate? pozeram ze celkom fajn... som rada...pekne rastiete 😉 🙂

vevooooooooon ako u dokiny?

vevoncek
31. júl 2009

ahojte no ja som až teraz prišla ale prvé čo som spravila sadla k PC aby som vás informovala že všetko je v poriadku dnes nám merali šiju a pozerali nosovú kostičku 😀 pribrala som 1 kg a dala som aj dve foto to albumu jedno moje brucho a druhé foto zo sona bábo bolo zlaté tak pózovalo a mamina usúdila že sa podobá na manžela 😀 😀 😀 ale hlavne že je všetko o.k.

evulik6
31. júl 2009

vevon supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...
tesim sa spolu s tebou... ale ved ty vies 😉 🙂

krasna fotka veronika... naozaj...male je zlatunkeeeee 😉

vevoncek
1. aug 2009

ďakujem Evi veď budúci týždeň ťa prídem pozrieť a pokecáme 😉 aj foto ti donesiem na živo ukázať ak chceš
ja som mala včera taký nabitý deň, že som prišla až tak neskoro domov a to som vám hneď písala aj foto som dala a išla som spať a ani neviem ako som zaspala

boli sme včera na číne to bola taká naša oslava že mám fotečku, lebo doktorka nám ju ani nechcela dať lebo že im netlačí dobre tlačiaseň , že lepšie bude keď si donesieme CD a že tam nám napáli všetko ale aj tak jednu fotečku som chcela nech ju môžem dať do rámika a keď bude aj CD bude super.

evulik6
1. aug 2009

super veronika, uz sa tesiiiiim... 🙂

zuzana1971
2. aug 2009

ahojte, prosim o radu...pred 10r som mala missed abortion teraz som konecne po 10r otehotnela v 38r, som v 6tt, v 5tt som mala trosilinku bolenie prs a pozitivny tehu test a teraz v 6tt nemam uz VOBEC priznaky a vobec sa necitim tehu tak sa bojim, ze ci to zase nie je missed. Termin ku gynekologovi mam az 11.8, tj tehu este nemam potvrdene, len ten pozitivny testik. Prosim o radu ci sa moze jednat o missed abortion, ked mi vymizli priznaky, aj pred 10r som to tak mala 😖 😢

tilly
2. aug 2009

príznaky niekedy odídu, neznamená to, že musí ísť nutne o MA... skús ešte tehutest, ak išlo o MA, tak by bola druhá čiarka slabšia, alebo by zmizla 😉 alebo choď "na drzovku" na gyndu skôr...

vevon, super...

gate na gumu sú najj, mám 4 ks 😅

sue250
2. aug 2009

baby ako mam kupovat pre babo ponozky a pancuchace? aka velkost a aka velkost ciapocky?

vevoncek
2. aug 2009

zuzana ja si tiež myslím že to že ti zmyzli príznaky nemusí byť MA ale ja by som vyskúšala ešte test ale taký kvalitnejší nejaký a ak by som aj tak mala pochybnosti asi by som išla k doktorke a ona ti psraví sono ale myslím že ti ho potom ešte aj zopadkuje v 8tt že či sa všetko vyvýja tak ako má, lebo ešte srdiečko nemusí byť ale zbytočne sa netráp aby si si neublížila pokús sa myslieť pozitívne aj keď to je tažké a v každom prípade nám daj vedieť ako si dopadla budeme sa s tebou tešiť ak bude všetko dobre a ja verím že bude uvidíš !

tilly ja som si zatiaľ len jedni kúpila ale kamoška ktorá je tehotná a má termín o dva týždne neskôr ako ja tak tá si kúpila u číňanov nejaké gate a ževraj sú super tak zajtra tam asi aj ja nabehnem a kúpim ich

sue tak v tomto ti neporadím ale rada sa to tiež dozviem ale možno ostatné baby budú vedieť.

ako sa inak máte? ja idem od zajtra do roboty dúfam že to tam vydržím takže asi budem celý deň na koníkovy resp. celý týždeň 😀

mirip
2. aug 2009

zuzana nič si z toho nerob že nemáš príznaky mna prsia vobec neboleli a stále aj doteraz nebolia a ani zle mi nebolo tak som sa vytešovala ale len do cca 8tt a to som šablu hodila 😀

civavava
2. aug 2009

ahoj zuzana,ja mam presne to iste....k lekaorvi idem az 18.8....velmi sa bojim ci to nie je opat MA....ale prsia ma bolia. snad je to OK...planujem si spravit test v piatok, to budem tyzden po ocakavanej menstruacii....som moc zvedava, ci tam bude SILNA ciarka 🙂

zuzana1971
3. aug 2009

ahoj civavava, si prva co caka v aprili, ako ja, ktoru som tu zatial stretla 🙂, tak hadam bude vsetko ok, aj u teba, aj u mna...ja uz mam testik prvy od piatku za sebou, ciarka bola silnejsia nez ta testovacia (mam foto v albume), tak dufam, ze sa nezacne stracat...no ale kto uz mal MA tak chape nase strachy, aj preto som napisala do tejto temy...Skusim sa dostat k lekarovi zajtra, prip. pozajtra...dame si vediet...

zuzana1971
3. aug 2009

a dakujem vsetkym za povzbudenia 😉

vevoncek
3. aug 2009

haló kde ste kto ja tu stále nakúkam a stále tu nikto nie je a ja sa už nudím v robote 🙂

evulik6
3. aug 2009

ahojte zlaticka...ako sa mi mate po vikende?
my sme boli v sobotu v BB v nemocke pozriet jednu z rodiny co caka dvojicky v oktobri a kedze ma stale nejake problemy tak je v nemocnici... boli tam same babatka naokolo a mna prepadla zase depka ked som tam bola... a svokor sa ma este pytal ze ci nechcem aj ja druhe... och... no ale nebudem mu predsa vesat na nos ze sme skusali, a nedarilo sa... teraz sme to vzdali...teda uz pred mesiacom...tak som myslela ze je to uz za mnou a zistila som ze nie je ani zdaleka...

dnes mi je od rana zle...aj som tyckovala...chcela som aj nieco spapat ale ako nahle som zbadala nejake jedlo tak ma naplo ze som musela prchnut z kuchyne... teraz je uz celkom ok, len ma strasne boli hlavaaaaaa...ale skusam pomaly jest...zatial len bebe keksiky a trosku pepsi, to mi pomahalo aj ked mi bolo zle ako tehoske...

zuzi, civvava, nebojte sa, bude vsetko ok... drzim silno palce... 😉

kodada
3. aug 2009

ahoj vevu, ja som zmyvala a ridila ... a ty co dnes v robote?
mas krasnu fotku malickeho drobca ...

sue ... ciapocky su ocislovane cislami, na zaciatok kup tie "1", ponozky aj pancusky tiez tie najmensie, ved v obchode ti poradia

kodada
3. aug 2009

evi netlacte na pilu ... mozno to vyjde prave vtedy, ked to nebudete cakat 😉

sue250
3. aug 2009

dik kody a este ake flasky kupujes je kopec znaciek a ja mam z toho chaos ☹

vevoncek
3. aug 2009

evi a nie si tehu? a čo to stretko tento týždeň budem asi behať po teréne tak by som ťa prišla pozrieť ale len ak ste zdraví 😀 alebo si zoberiem rúško na tvár ale nie prišla by som ťa pozrieť ale ti bolo tak zle že si ani na skype nebola lebo ja som čakala že sa dohodneme na tom stretku a teba nikde.

kodi ďakujem ja som celý víkend nevedela vynadívať na tú fotku a už sa neviem dočkať ďalšej 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre