Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
3. aug 2009

sue ja nie som zatazena na znacky ... mam dve mensie Avent pri odsavacke, 2 sklenene este po mne, a dve plastove ... hodila som fotku 😉

tilly
3. aug 2009

evul, možno práve, že ste sa prestali snažiť...

ja som bola vlastne takto pred rokom tehu, boli sme na dovolenke a tam mi mm hovoril, že by chcel bábo a ja, že ja teraz nechcem, že nám je s domčom tak dobre a tak a to som už bola v tom, len som o tom nevedela, 6.8. som mala //, potom 30.8 MA... teraz sme sa snažili a fakt som vedela, že som mala ovu, malý bol chorý, bral svoje prvé ATB, mali sme ťažké noci, aj tak sme to skúšali a vyšlo to, čo som sa teda dosť čudovala... a vlastne aj domča sme urobili tak, že pol roka sme sa snažili, potom som povedala, že ja nechem rodiť v auguste, že si dáme pauzu a začneme sa snažiť zas na jar a dva dni pred vianocami sme mali vianoce s // 😀 nikdy nevieš, kedy sa stane zázrak... a z čoho je ti zle, máš nejakú rýchlu letnú chrípku, alebo?...

sue, ja ani neviem, či mám kupovať pančušky, malý bol letný, ale pre novembrové dieťa fakt neviem, čo všetko potrebujem... ani neviem, kedy som začala dávať pančušky...
a fľašky sú ti načo??? keď ich budeš potrebovať, tak ich kúpiš spolu s odsávačkou, najlepšie sú avent, to je 100% najlepšia značka flašiek a všetkých podobných vecí, ale do pol roka by si ich nemala potrebovať
čiapočky mávajú číslovanie ako vecičky, ja začínam 62jkou, lebo predpokladám, že aj moje druhé bude tak veľké ako moje prvé, tam sme 56stku úplne preskočili...

ozaj, poštolky sa ešte nosia??? 😅

kodada
3. aug 2009

tilly, co su to postolky?

tilly
3. aug 2009

poštolky sa používali na balenie na široko, ale teraz som čítala, že sa to už nerobí...

mirip
3. aug 2009

nie neorbí tilli v porodnici nebalia na široko vobec a potom už máš ortopedické nohavičky čo sa dajú kúpiť v lekárni tie úplne stačia a ak nie tak detský doporučí ešte aj naširoko plienkami baliť

evulik6
3. aug 2009

baby, uz mi je celkom dobre...neviem co to bolo...mozno len z tlaku alebo co... ale som taka slaba, to bude asi tym ze som nejedla, iba teraz vecer...bola tu mamina tak sa trosku o mna postarala...

vevon, nemyslim ze by to bola chripka...nebola som nikde kde by som ju mohla chytit, vcera v tatrach ale to bola taka zdravotna prechadzka...

no a co sa tyka balenia...tak nam kazali balit nasiroko hned v porodnici...aj detska dokina... my sme postolky mali... a co sa tyka velkosti...moj maly mal 50cm a 3250g ked sa narodil a mala som pokupene 56ky veci a zopar 62 ale 56ky mu boli dobre, este aj kusok velke... zalezi ake je babo velke... pancuchy som tiez kupila 56 a ponozticky si pytajte pre novorodeniatka, urcite vam poradia...
U nas sa stale normalne bali na siroko, kamoska teraz rodila tak viem ... aj vo vybavicke dietata sme to mali co nam dali na cviceni 😉

este flasky... ja som flasky ani neriesila.. to uplne staci mat jednu keby nahodou nechcelo babo prsnik, ale nedavajte im ju, zvyknu si na nu... ja som iba kojila, ziadne cajiky, naco... az ked bol vacsi... a osvedcila sa nam flaska MAM... so silikonovym dudlikom , co pripomina mamickyn prsnik...ten je super... bol anticolikovy... neviem presne.. Potom su dobre este tie Aventy...ale su aj dost drahe... nasmu sa zapacila mam flaska, tak som inu ani nekupovala...

Veronika, prepac, nebola som na skype... ked som uz chcela pobede, tak tu bola mamina tak som to uz nezapla... a to ty si uz aj tak akurat z prace odchadzala okolo pol tretej, ze? Ale to stretko mozme dat, ved sa dohodneme, uvidime ako bude... ale uz hadam dobre...ja som po zdravotnej stranke cela po mamine, takze asi to bolo tlakom... upal som nemala kde chytit... tak asi tlak... A teho asi nie, ved len vcera asi bola ovu, takze to je veeeelmi skoro na priznaky... heh... ale bola by sranda nooo. Zajtra sa mi snad podari ist na skype tak sa dohodneme... 😉

vevoncek
4. aug 2009

evi nevadí že sme sa nestretli na skype veď nebudeme to siliť ty máš povinnosti ja mám povinnosti keď sa stretneme dohodneme sa ja som si včera večer našla odkaz ale muž mal pustený PC niečo na ňom robil a ja som mala stretko s kamarátkou a bývalou kolegyňou ona je teraz na materskej v septembri rodí tak som sa chcela sňou strenúť ak by ju to náhodou skôr chytilo. No a potom sme boli u sestry oberať uhorky a zastavili sme sa u svokrovcov a potom u našich ešte psa vyvenčiť a domov sme prišli o 8.00 a ja som bola taká unavená že som hneď zaspala ale zase som tak spala že som sa celú noc budila a snívali sa mi kraviny ktoré si už ani nepamätám našťastie.

ozaj Evi ja pôjdem asi nákupy pre bábo robiť s tebou 😀 si skúsená mamina budeš mi vedieť poradiť a tú fľašku čo si spomínala takú by som chcela kde si ju kúpila?

evulik6
4. aug 2009

ahojte...

veronika, jasne, mozme spolu vybehnut do mesta... uz sa tesiiiiim... tu flasku maju aj v dmke aj v tescu, aj vo vtacniku v tom detskom obchodiku...konik sa asi vola ci ako :D a aj v kauflande...len treba popozerat ceny, lebo niekedy je v nich dost velky rozdiel 😉
Nevadi ze si nebola vcera na nete, ja som tiez dlho nebola... lebo som len lezkala vcera... podvecer mi mamina maleho zobrala tak som bola sama doma...

ellysa
4. aug 2009

jeeeeej ahojtee! A tu koľko tehuliek pribudlo odkedy som tu nebola 😉
adrianka a my čo? dúfam, že si na náš sľub nezabudla, ak bude všetko ok na konci mesiaca bude posledná mrcha a potom nech sa mnžel teší 😀

mirip
4. aug 2009

Ahojte, tak sa pripájam aj ja k úspešnej kontrole, sme zhruba v tom týždni čo ukazuje všetko sedí a malá má približne 1700gramov 😵

vevoncek
5. aug 2009

mirip gratulujem k super kontrole pozerám že sa ti to už kráti teda ale ten čas letí

ellysa teraz budeme očakávať infošky ako sa vám darí a potom sa budeme tešiť a gratulovať vám keď sa podarí my už máme tieto začiatky za sebou ale je to úžasný pocit nájsť na teste // ja si na to pamätám ako by to bolo včera 😀

evulik6
5. aug 2009

ahojte...
nejako to tu malo pise...

Aj ja si zivo pamatam aky je to pocit ked najdes vytuzene //...pri dadkovi som tomu ani nechcela verit 😀 😀 😀
Vevon, som rada ze sme sa stretli... niekedy dobehnem aj ja s dadkom na tie preliezky... dadko sa pohra a mi pokecame... a donesiem ti tie casaky...mozno sa ti zidu 😉
No a teraz uz prcham von, nech sa maly trosku vysanti a do lekarne a do drogisky... tak zatim... ahojte a pekny dnik 🙂

tilly
5. aug 2009

jeeej, miri 1700 g, to je krásna váha, taká bezpečná 😀

ja som úplne na nervy z tých mien...

vevoncek
5. aug 2009

ono pri tých vytúžených bábätkách je to úplne super pocit na to asi žiadna z nás nezabudne

Evi aj ja som rada že sme sa stretli a trošku pokecali a budem rada keď prídete aj vy k nám tu máme toľko preliezok že môžeme sa aj na každom dvore chvíľu zastaviť a Dadko sa tak vyblázni že ti zaspí ako nemluvňa inak je strešne zlaty a úplný anjelik oproti sestrinmu synovy ale to robí dobrá výchova. časákom sa veľmi poteším teraz v poslednej dobe ani telku nepozerám len nasávam informácie z časopisov ale ak ich je veľa tak sa s nimi nenadrapuj veď niekedy by som prišla z batohom a požičiam si ich alebo keď pôjdeme okolo autom tak sa zastavím po ne.

vevoncek
5. aug 2009

evi bola si v tej lekárni? ja som pozrela ten názov a volá sa to kamistat gel

sue250
5. aug 2009

mirip blahozelam super ja idem na tyzden na kontrolu a chcem ist na 4D po 30tt.

adrikanatasa
5. aug 2009

ahoj elly 🙂 ja čakám teraz na poslednú mrchu ktorá už 4 dni mešká 🙂 ale nesľubujem si od toho nič lebo len dvakrát to bolo také že sme si nedávali pozor, takže si myslím že z toho tento mesiac nebude nič . Keď tak až na budúci 😀

ellysa
5. aug 2009

😀 adrianka ja užívam Prednison, čo mi predpísali v Prahe a ešte ho musím brať 4 týždne a potom sa môžeme začať snažiť. Držím palce, no a čo ty vieš, niekey sa práve vtedy podarí, keď sa až tak nesnažíte. ešte si netestovala? 😉

dinduska
6. aug 2009

ahojte kocky ako sa mate?my sa mame dobre nabuduci tyzden idem na sono tak by sme mali vediet co to bude som velmi zvedava 😀

chcela som sa vas opytat baby z pd minule somcitala ste si pisali o tom detskom obchode barbora v meste.ze ste nieco kupovali a bol tam ten majitel a ze vam dal nieaku zlavu ci co.tak sa chcem opytat to bola len nahoda ze tam bol alebo ste si ho dali zavolat.lebo mi tam mame vyhliadnutych kopec veci medzi vsetkym aj kocik a tiez by sme ocenili nieaku zlavu za vacsi nakup 😀 😀 😀 😝neviete mi povedat???

pekny den vsetkym 😉 😉

vevoncek
6. aug 2009

dinduska ono tá zľava nie je nejaká veľká možno 1000 Sk alebo vám dá niečo z toho čo si vyberiete zadara ale ve´d keď poviete predavačke že si chcete brať veľa vecí že či budete mať nejakú zľavu tak aj keď tam nebude majitel tak ona sa ho opýta a potom vám povie alebo mu zavolá...

adrikanatasa
6. aug 2009

elly netestovala som, chcela som až keď mi bude meškať minimálne týždeň ale dnes prišla MS tak som ušetrila jeden test 🙂 Ale bolo to viac ako isté že z toho nič nebude. Takže začíname zhruba o dva týždne 🙂

adrikanatasa
6. aug 2009

inak ten môj cyklus od kyretu to je jedna veľká neznáma 😠 32,31,43,33 🙂 hotové loto 🙂
ahoj vevon 😉

vevoncek
6. aug 2009

adri tak si daj predpísať niečo na upravenie cyklu najlepšie duphaston ja som zostala po ňom na prvý krát tehotná 😉

adrikanatasa
6. aug 2009

asi pôjdem veru

vevoncek
7. aug 2009

dobré ránko tak tu máme konečne piatok a pozerám že tento týždeň sa vám nechcelo moc písať čo ste na dovolenke?
ale som rada že už dávno sem nepribudol nikto nový keď sme sa tu my zišli tak to bola taká nárazová akcia a teraz dlho dlho nikto

evulik6
7. aug 2009

ahojte...
adri vitaj v klube... mne sa to uz asi zacalo konecne upravovat, tak este pockam tento cyklus... uz druhykrat mi prisla mrcha na 27dc... dufam ze to tak uz aj ostane

picolino
7. aug 2009

ahojte babule,

meriam si BT, mam 6 dni do mrsky, teplotu mam 36,9-37,0...meriam si digitalnym teplomerom, citala som , ze ten meria nizzsie teploty..co vy nato?????
a co hovorite na tu teplotu???asi je to normalne, nie....alebo by som mohla byt tehu???
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pekny dnik

ellysa
7. aug 2009

adri však to nie je zlé, až na ten jeden mesiac 🙂 Inak ja podobne 26,31,29,27

ada222
8. aug 2009

Ahoj dievcata, vytvorila som novu temu, no uzamkli mi ju, tak sa chcem opytat vas tu. Nemam cas citat 258 stran preto sa rovno opytam. Bola som 19.6. na kyrete v 7tt tehotenstva. Po kyrete som 3 tyzdne bola na PN, nic mi nebolo, ziadne komplikacie, cca 3 dni počas prveho týzdna som mala malinke spinenie. Presne po 5 tyzdnoch prisiel menzes, ktorý bol musim povedat prve 2 dni poriadne krcovity, myslela som, ze pojdem az na pohotovost, no nejak to potom preslo. Skoncil asi po 8 dnoch. Po dalsich 4 som bola na kontrole u lekarky, ta povedala, ze je vsetko ok, no a s manzelom sme este ten den po tak dlhom obdobi "pôstu" mali sexik. Na druhy den na wc som mala troska krv, no na dalsi uz trocha viac. Myslela som si, ze je to koli tomu, ze sme mali taku pauzu. No trva to uz dalsie 2 dni, tak zacinam mat strach, ci je to ok. Nie je to spinenie, je to skor krvave, ale vzdy len ked idem na wc. Poradte. Dakujem.

mirip
8. aug 2009

Podla toho čo povedal moj Dr. tak prvý menzes po kyrete že je silný je normálne, maternica sa úplne prečistí a sex po kontole? nie nie, po kyrete by sa totiž malo dodržať šestonedelie ako ked sa porodí teda od dňa kyretu 6 týždňov nič žiaden sex

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre