Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ema7
13. jan 2009

Dobré ránko,

ninuska, tiež mi je divné, prečo Ti robili kyret, keď keď si krvácala a čistilo sa telo samo. Ale asi vedia čo robia a vieš, že Ťa vyčistili dobre. Ja som len trocha krvácala a po tom, čo zo mňa niečo vypadlo som už nekrvácala. ja mám 28 rokov, zadarilo sa nám hneď na prvý krát, len škoda, že nie aj s úspešným koncom ☹ . My sme mali minulý rok s manželom bc.štátnice, tak sme išli na dovolenku a povedali si, že už si pozor dávať nebudeme. a zadarilo sa. Preto som Ti napísala, nech idete si niekam po štátniciach oddýchnuť, a ak budú plodné dni, tak sa určite zadarí. Ty si ešte mladučká, máš výhodu, ja už sa bojím aj toho veku, že to nepôjde tak akoby malo. Ale do apríla počkám na Teba 🙂 , aby sme sa potom mohli spolu presunúť do inej témy za kočkami odtiaľto, ktoré sa začínajú snažiť už teraz 😉 . Verím, že táto téma čoskoro zanikne.

ZuzuB mne môj gynekológ odporučil HAK Yadine, údajne je najlepšia na trhu. Ale mne nerobila dobre, zhoršila sa mi pleť, mala som blbé nálady, nechuť na milovanie. Napísala som do poradne na mamaaja.sk a tam mi lekár napísal, že v takomto prípade sú lepšie tie staršie antikoncepcie, lebo obsahujú nejaký hormón alebo látku, ktorá vlastne lieči maternicu. Tak som si dala zmeniť antikonc. na Tri-regol. Ono je to veľmi individuálne, ako organizmus znáša antikonc. Jednej nezapríčiňuje žiadne vedľajšie účinky a druhej veľa.

vevoncek
13. jan 2009

ema ja mám v okolí baby ktorým sa podarilo otehotnieť väčšinou na prvý šup a celé tehu mali v pohode jedna kamarátka tá otehotnela duhý mesiac jedna na prvý šup sestra na prvý šup švagriná ževraj na 4 šup 😀 a jedna kamarátka tej sa podarilo ani nevie ako chcela bábo ale tiež má ešte školu tak chcela počakť pár mesiacov a podarilo sa a všetko bolo bez problémov je to trochu frustrujúce keď sa všetkým tak darí na prvý šup a mne sa podarilo až na 4 aj to neuspešne ale hádam teraz to bude lepšie

ema7
13. jan 2009

vevonček, veď aj ja mám v okolí samé také známe. Švagrine sa podarilo 2x na prvý šup a to má 47kg a obe tehotenstvá mala bez problémov. A 2 kolegyne otehotneli a ani jedna z nich nechcela. A sú tak tehotné akoby som bola ja. Ale aj tak ste mali úspech, že sa podarilo na 4 krát, veď tu čítaš, koľko niektorí čakajú kým sa zadarí a aj tak to nedopadne dobre ☹
Ja mám najväčšie obavy z toho, že keď už sa budeme môcť začať snažiť, tak začnem na to tak intenzívne v podvedomí myslieť, že až. Asi by som sa mala naučiť odháňať myšlienky alebo čo 😉 Vy idete sa idete kedy začať snažiť 😉 ?

zuzub
13. jan 2009

ahojte, vevoncek a ake kvapky si to brala, myslím názov?

vevoncek
13. jan 2009

ema máš pravdu aj tak bolo šťastie že sa podarilo tak rýchlo ale mohlo sa ešte rýchlejšie keby som začala tie kvapky užívať skôr

my sa ideme snažiť asi v marci ak všetko dobre dopadne, lebo ja sa musím objednať ešte na krv za 3 týždne a potom budem 3 týždne čakať na výsledky a ešte neprišla mrcha prvá tak ak sa nič neskomplikuje tak by som chcela po dvoch mrchách začať a ak sa skomplikuje tak budemmusieť počkať

vevoncek
13. jan 2009

zuzub femigard sa volajú ja tu dosť na ne robím reklamu ako keby som mala z toho nejaké peniaze ale mne veľmi pomohli a poznám baby čo im tiež pomohli tak preto ich tak propagujem

ema mne sa to už teraz komplikuje s tou mrchou že tak dlho čakám na prvú ale merala som si BT a tehotná nie som tak som si vydýchla

zuzub
13. jan 2009

dakujem, skusim sa aj na ne mrknuť 😉

cukruska1920
13. jan 2009

ahojte... kolko novych tvari... 😕 ja ze sa to uz skoncilo..... ☹

zuzub
13. jan 2009

no to ja som sa vam tu tak trosku vtrela do temy

ema7
13. jan 2009

vevoncek a koľko dní máš od MA? Ja som dostala menzes na 30-ty deň, inak mávam cyklus 24-25 dní. A aké vyšetrenia Ti idú robiť z krvi?

vevoncek
13. jan 2009

44DC som teraz a stále nič začala som piť ženský čaj ale dnes si kúpim aj alchemilku

vevoncek
13. jan 2009

ja mávam 33 dňový cyklus ,mala som toxokaru 2 mesiace som užívala lieky také toxické a po ich doužívané musí byť 3 týždne pauza a potom berú krv že či sa to preliečilo a na výsledky sa tiež čaká 3-4 týždne takže nakoniec možno začnem s vami v tom apríli

cukruska1920
13. jan 2009

baby uspesne snazilkovanie..mi uz sme zacali... a teraz cakam co bude 😅

vevoncek
13. jan 2009

cukruška tak ti držím päste aby to vyšlo na prvý krát a hlavne došlo do úspešného konca

ema7
13. jan 2009

cukruška aj ja držím palce, nech sa hneď zadarí a presne ako píše vevonček, nech je všetko tak ako má byť a aby si sa dočkala živého striebra v náručí 🙂

vevonček pi ten alchimilkový čaj, počula som aj čítala viac príbehov, že im to pomohlo ten čaj aj na posilnenie maternice spolu s bylinkou myší chvost. Má s piť ten čaj a pomáha to proti potratom. Tak už tretí deň pijem alchemilku 🙂 . Ale mala by si ísť k lekárovi, prečo si ešte nedostala mrchu, mne lekár vravel, že ak nedostanem do 32-35 dní, mala som prísť.

cukruska1920
13. jan 2009

babulky dakujem... ale aj keby to teraz nevyslo nebudem smutna lebo origos sme sa chceli zacat snazit az vo februari tak potom to uz zacnem brat vazne 😀

emka... alchemilkovy caj nepomaha proti potratom.. je to len na posilnenie maternice.. ale proti potratom neni nic... to je len na prirode a v rukach Bozich

vevoncek
13. jan 2009

emi mne povedala doktorka že keď do dvoch mesiacov nič tak že mám prísť takže ja si ešte počkám nejaké dva týždne aj pol a keď nič tak pôjdem ale dúfam že do vtedy príde tá mrcha jedna mrchovatá

cukruška presne tak ak to nevýjde prvý mesiac duhý to istí 😀

ema7
13. jan 2009

Čítala som v jednej knihe, že čajom z kombinácie alchemilky a myšieho chvosta sa posilní maternica, aby bola schopná udržať plod. Myslím si, že niečo na tom bude.
Ale presne ako píšeš, že je to len na prírode a hlavne v rukách Božích.

jaruska74
13. jan 2009

alchemilka nam poskodit nemoze, len pomoct 🙂 aj ja ju uz pijem

tilly
13. jan 2009

hmm, vev, tak to boli super štátnice, mňa čakajú tiež štátnice, ale u nás to taká fraška nie je, u nás je to hororové zakončenie hororového štúdia, vyvrcholenie 😠

a tá alchemika, to čo je? čomu to má pomôcť? ako sa to pije, kde sa to kupuje a za koľko?

vevoncek
13. jan 2009

aj ja som mala hororové štúdium ale nemôžu ťa vyhodiť keď niečo povieš to je jedna vec a druhá vec už len kôli tomu ťa nevyhodia, lebo pred tým ti dávali známky a to nebolo pre nič za nič takže by si nasrali do vlastného hniezda takže neboj dobre to dopadne a aj tý čo boli najprotivnejší budú na štátniciach v pohode ono je to ako matura a kde študuješ a čo študuješ?

alchemilka je upravuje cyklus prekrvuje maternicu a zlepšuje jej stav dá sa kúpiť v obchode s čajmi(čajovni) alebo v lekárni a stojí okolo 48 Sk

tilly
13. jan 2009

nooo, u nás to tak nie je, u nás ťa v pohode vyhodia aj pri poslednej štátnici, máme 4... každú zvlášť a keď ťa chytí do rúk ficová, tak neperlezieš ani za boha... je to právo v BA

tú alchemiku kuknem

kodada
13. jan 2009

no a k tym vysledkom z histologie, podla mojho nazoru ti nezistia nic ... musela by si si vyziadat specialne testy (morfologiu) ale to je vraj "prilis nakladne aby to robili kazdej misedke" ... citacia mojho dokyho 😠

vevoncek
13. jan 2009

právo je ťažké to ti nezávidím ale o to budeš mať po tom lepší pocit ako dobre si to zvládla a že si nemala žiadne úľavy ja by som išla študovať iba v jedinom prípade keby som študovala dialkovo a nemusela by som dochádzať.

inak v BA je viac možností ako ide na SR veď BA je taká riť slovenska 😀 miestami ma aj mrzí že som nešla robiť do BA

ninuska8
13. jan 2009

vevu, kodada a ema a spol.dakujem za rady...som nachvilu odbehla od ucenia kuknut co nove, vidim ze ste sa dajak rozpisali o skole...tiez si myslim ze statky su formalita, ale su pripady ked to vedia profaci zneprijemnit...podla mna je to stres, lebo aj ked si poviem ze nebudem stresovat, predsa to mam kdesi v podvedomi a je to na hobby, takze od toho aprila sa nejdem snazilkovat-to je zle slovo, idem sa nechranit 🙂 a uvidime co bude...cukruska trim se 🙂

kodada
13. jan 2009

baby, ako zistujete ze mate ovulaciu, kedy a ako merate bazalnu teplotu 😉 ja som nic take do teraz nesledovala ... ale kedze, ako pise nikuska, zacali sme sa "nechranit" treba si to asi pozistovat

cukruska1920
13. jan 2009

kodi... co potrebujes? ja si meram.... 🙂

vevoncek
13. jan 2009

kodada to je jednoduché najlepší je ortuťový teplomer ráno pred tým ako vstaneš si vopcháš dolu teplomer a meriaš mala by byť teplota nižšia a cez ovulku prudko stúpne a potom klesne a keď začne zase stúpať a udeží sa na 37 tak si tehu ale ráno by si mala perať pred tým ako vstaneš maximálne môžeš ísť na WC inak sú aj témy kde sa píše o BT ja som si merala 1 mesiac BT a vtedy som akurát otehotnela 🙂 teraz si asi tiež budem merať nech viem ako mávam ovulku a či mávam

bianca
13. jan 2009

ahoj

zuzub HAK som brala ale davno.Asi 5 rokov do zadu

bianca
13. jan 2009

decka ak chcete merat bazalnu teplotu tak dopozucujem si to zaznacovat i s mrchou do kalendara.Su rozne.Zahranicne on line -nemecke i anglicke ale mne sa osvetcil cesky

http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre