Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

lili136
28. sep 2009

cervena ciapocka
ja som si robila test keď mi už mrcha meškala a nič - snehobiely.... a o pár dní dve čiarky jak koľajnice....
sama som tomu nechápala, že predtým totálne snehobiely - ani tienik.... bola som si istá, že nie som tehu a potom o pár dní úplne 100 % jasné dve čiarky....

fakt nezúfaj, kým nepríde mrcha, všetko je možné.......

cervena_ciapocka
28. sep 2009

posledny polrok mi chodila mrcha na 28 az 29 den. Dnes som 35 den cyklu. Ak mrcha nepride skusim testnut este v stredu.

kodada
28. sep 2009

ciapocka mne ca ciarka tiez ukazala neskoro, az po nejakom 17 dni, na 14 ol test biely

cervena_ciapocka
28. sep 2009

No ja som teda fakt zvedava co z toho bude. Alebo si myslite ze to meskanie moze byt aj z niecoho ineho? A este stale mam tate tie divne bolesti ako pri mrche.

marion
28. sep 2009

Ciapocka, moze to byt zo stresu, z prechladnutia.

Mne ale meskala len 3dni. Urobila som si test a ciarocka bola slabunka, ale bola 🙂

Vsetko mozno zavisi aj od citlivosti testu 🙂 Neboj, ak to ma byt tak bude 🙂

cervena_ciapocka
28. sep 2009

Viem marion a ja prijmem kazdy vysledok, len neznasam taku neistotu ako teraz. Ked ma prist mrcha tak na co caka? A co sa tyka stresu tak to ja mam kazdy den nejaky 😀 Ale ako som uz spomynala, tak na zaciatku cyklu na asi tyzden boleli zuby a zobrala som aj par liekov od bolesti a tiez to bol pre mna stres ale behom dalsieho tyzdna sa to rychlo vyriesilo.

marion
28. sep 2009

ja viem ciapocka, mne sa to hovori 😉 Ale ked raz budem na tvojom mieste tiez budem mat prsty zjedene 😉 Tak nech je zu streda a urobila si si novy test 🙂

ellysa
28. sep 2009

ciapocka, ahoj mojko, no poznám tú neistotu a nervy, a je to des. Ešte nezúfaj, skús testnúť v stredu, tak ako hovoria baby kým nepríde mrcha všetko je otvorené.
Ja zasa stresujem, či silnie druhá čiarka, ale chvalabohu dnes je dva krát taká ako včera, tak som trochu kľudnejšia, Hcg niekomu stúpa rýchlo, niekomu veľmi pomaly.
Myslím na teba 🙂

danulka0011
28. sep 2009

drzim palce vsetkym cakatelkam. Nam to tentokrat dobre dopadlo 😀

evulik6
29. sep 2009

ahojte...tak este ste stale v ocakavani??? super... ja som teraz domka s malym,..je chory... :(

marion
29. sep 2009

Ahoj evulik, nastudovala si si ten link zo socialky co som ti poslala? Ako si to pochopila ty? 🙂

evulik6
29. sep 2009

ahoj marion...nie nic som nestudovala, ale kamarat to zistoval... a povedali mu ze do uvahy sa beru posledne styri roky a tri vkuse sa musia tie odvody odvadzat...takze ja mam asi smolu...ale pojdem este k mojej tete na urade a opytam sa na to

evulik6
29. sep 2009

elly gratulujem k // ciarockam...tesim sa s tebou...

tilly
29. sep 2009

ciapocka, držím palce, testni ešte raz, ak si tehu, tak minimálne druhá slabunká čiarka tam bude...

marion
29. sep 2009

Evulik to je smola. Ja som fakt nastvana na tento stat ☹ Chcu aby sa rodili deti, kt. budu na nas robit, ale podpora na ich rast nie je ziadna. To ked sme my na MD tak vlastne ani neviem co za nas platia. mam pocit ze nic. A ty ak chces mat potom nejaku vyhodu, tak aby si z toho biedneho prispevku platila vsetko poplatky, nemocenske...atd. 🙂

No je to fakt sila ☹ nemam slov.

evulik6
29. sep 2009

marion, teraz som to citala a pochopila som to rovnako ako ty ze podporu by som nedostala...ale este sa na to opytam, aj na tu matersku , ak by som nahodou otehotnela teraz ze co by vlastne so mnou bolo... lebo mam v tom uz total zmatok...cele je to postavene na hlavu :(

presne tak...z biednej materskej si mame platit vsetko ... urad prace za nas plati iba odvody do zdravotnej poistovne...toto viem urcite...ale o tamtom som veru netusila... sila ze ta nikto neupozorni ze mas moznost si to platit sama...

danulka0011
29. sep 2009

A uz tu matersku uzakonili v takej podobe, ze ju dostane len ta co si plati tie odvody 4 roky??
Mne sa zda ze sa stale o tom rokuje...
Ci som mimo??
Uvedte ma do obrazu, lebo ja neviem uz ani co to je televizor,, bud spim alebo pracujem . 🙂
Evulik ano ano, mas pravdu... tento krat to vyslo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cervena_ciapocka
29. sep 2009

Ahojte 🙂 ja stale este neviem na com som. Zajtra rano otestujem a dam vediet. Inac nemam vobec pocit, ze by mala mrcha dojst. Uz aj tie bolesti prestali.
Len dufam, ze to bude but tehotenstvo alebo pride mrcha a nie ze to bude nieco uplne ine neprijemne 😒

marion
29. sep 2009

Ciapocka drzim paste...normalne som aj ja nervozna,citim s tebou 🙂

cervena_ciapocka
29. sep 2009

marion 😉 😀 mne je uz aj jedno ako to dopadne len nech uz sa nieco deje, lebo takto cakat uz nemam nervy 😀

marion
29. sep 2009

Ale neboj, uz sa ti niekedy stalo,ze by ti tak dlho meskalo? 🙂 Ak nie tak je to dobre znamenie.
Ak ano, tak je to 50:50 ☹

cervena_ciapocka
29. sep 2009

naposledy pred rokom v auguste som mala 39 dnovy cyklus a mesiac na to som otehotnela. Ale odvtedy to bolo 28 - 30 dni. A cudne je ze nemam ani ziadne predmenstruacne priznaky ani nic podobne. Aj kedy som vedela ze nemozem byt tehotna tak by na znervoznovalo taketo cakanie.

cervena_ciapocka
30. sep 2009

Dobre rano 🙂
takze som testovala a zasa nic 😖 vobec tomu nerozumiem 😒 naco vlastne ta mrcha caka ... 😕

marion
30. sep 2009

Ahoj ciapocka, to mi je luto. A preco vlastne nejdes k doktorovi nech ti zoberie krv 🙂 Mne moj doktor povedal,ze mozeme skusit v decembri, a ze ked mi bude 2 dni meskat tak okamzite mam prist na krv a nerobit ziadne testy,ze to ho nezaujima. Zoberie krv a na druhy den vieme na com som 🙂

lili136
30. sep 2009

ciapocka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

marion
ty máš fakt super doktora, ako tak čítam... tíško ti ho závidím 😒 .....

cervena_ciapocka
30. sep 2009

ja sama neviem. Este uvidim co bude dalej.

marion
30. sep 2009

Lili, ciapocka ide o to, ze testy vobec niesu velmi zodpovedne. 🙂 A z krvi sa to da najrychlejsie zistit a na 100% je to iste a hned vies na com si. A to co ty prezivas, ved to su uz muky. ☹ Skus zavolat doktorovi ci nemozes prist na krv 🙂

Lebo vravim, mne po dvoch dnoch meskania ukazalo slabunku ciarku, a 5 dni potom bola uz krasna jasna...este ho mam odlozeny na pamiatku ☹

cervena_ciapocka
30. sep 2009

Pri mojom stasti ked sa objednam, tak v den ked k nemu pojdem dostanem mrchu 😀
Pockam este do buduceho tyzdna a asi si potom spravim den volna 😅
Ja som hlavne nervozna z toho, ze sa bojim, aby som nemala nejaky iny skryty problem 😒 Aj ked nic tomu nenasvedcuje, lebo uz niekolko rokov som nebola ani chora, ani nachladena, proste nic. Takze aj ked pride mrcha budem stastna 😅

cervena_ciapocka
30. sep 2009

Aj ked teoreticky som dnes len 15 DPO, a pokial by bolo oplodnenie neskor tak este menej ako 15 a nie kazdemu testy hned cosi ukazu. Takze fakt este pockam.
A teraz uz musim bezat do prace lebo pridem neskoro 😅 dnes ma caka blby den 😒

marion
30. sep 2009

Tak prave preto, ak je nejaky problem, nemas preco cakat a posuvat to. Potom sa stane ze sa ta spytaju, kde si bola doteraz. 🙂 Ja by som urcite isla na tu krv. Ved to je sekunda. 🙂 Ja by som do buduceho tyzdna nevydrzala. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre