Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ellysa
3. okt 2009

ciapočka a nejdeš ešte testnúť? Moja kamoška mala mrchu a o mesiac keď nedostala zistila, že je už v 9 tt.
No som zvedavá 😉

cervena_ciapocka
3. okt 2009

ellys 😀 ako to napado aj mne, a ako sa poznam tak fakt este cez tyzden testnem, ale nejak aj tak mam pochybnosti ze by to vyslo, bolo by to prilis pekne 😅

kodada
3. okt 2009

ahojte, cukru no ked malemu sa este nechce von, co narobim ... ako sa mas? uz si bola na testoch?
ciapocka, co vies ...clovek nema nikdy istotu 😉

cervena_ciapocka
3. okt 2009

Ved to, ze ja motyka dakedy vystreli 😀 ale taky zaujimavy zazrak? 😅

cervena_ciapocka
3. okt 2009

Je vela zien a aj jednu poznam co mali normalne menstruaciu pocas tehotenstva, takze ...
Pri tejto menst. zo mna nevysli takmer ziadne kusky sliznice ako zvycajne, len uplne malicko, ale na druhej strane tie vsetky negativne testy 😕

cervena_ciapocka
4. okt 2009

Dobre ranko 🙂
dnes sa mi zas rozbehla mrcha 😕 mam aj take jemne bolesti 😕 a nejak sa mi to cele nezda, krvacanie je take pomale, mam pocit ze krv je tmala, ale ked idem na vecko a pozriem na papier tak je taka cervena ako ked sa porezete napriklad 😕 😨
Dufam, ze to do par dni skonci.

kornelia223
4. okt 2009

Ahojte babenky, pridavam sa k vasej teme. Minuly tyzden mi diagnostikovali tehotenstvo, po 10 rokoch roznych peripetii a neuspesnom umelom oplodneni mi to pripadalo ako zazrak. Samozrejme aby to nebolo hned ruzove alebo modre mi lekar oznamil ze hned vedla baba je rozsiahly hematom a moje sance su 50/50. o par dni som zacala spinit a na dvoch navstevach na pohotovosti mi povedali bez sona ze urcite ide o vyprazdnovanie hematomu. Az po nekonecnych bolestiach a neprestavajucom krvacani a dalsej navsteve pohotovosti som si vypocula ze ziadne tehotenstvo uz tam nie je. Nastastie ma nemuseli cistit a ja sa teda spamatavam z tejto sance ktoru sme dostali a ktora nam hned bola odobrata. Som rozhodnuta mesiac, dva pockat a znovu sa do toho pustit. Snazim sa nerozmyslat nad tym ze preco a preco ja a co sa mohlo urobit a podobne ..... Pani doktorka na pohotovosti mi citlivo vysvetlila ze zdrave deticky neodchadzaju a ze je lepsie hned na zaciatku ako niekde uprostred kedy by som ho uz citila a podobne takze sa snazim mysliet maximalne pozitivne ako to len v tych tazkych dnoch ide ...

alicc
4. okt 2009

ahojte babulky.
dlho som sa neozvala, nejako nestíham, práca a doma prerábame, takže ked som aj nakukla bolo to len na chvíľu. u mna je naštastie teraz všetko ok, dúfam, že to tak aj zostane. uz mi rastie aj bruško, hoci u malej to nebolo pomaly vidieť ani v štvrtom mesiaci. ale my sa z toho tešíme. všetkým vám držím palce. 🙂 🙂 🙂

marion
5. okt 2009

Ahoj ciapocka, vies ze aj s Lukaskom som to zazila 🙂

Pred svadbou sme zacali skusat, pracovat na baby. Kedze mi potom dost chutilo myslela som ci nie som v tom. Ale mrcha dorazila nacas , uplne normalny priebeh, nic vynimocne. Isli sme do Egypta na svadobnu cestu, nic mi nebolo. Ale ta dalsia neprisla. Ked som isla na sono zistila sa ze som uz v 10 tt. Takze som bola ta vynimka, ze aj ked je mrcha neznamena ze niesi tehotna. 🙂 🙂

Tak vela stastia....

adrikanatasa
5. okt 2009

nooooooooo ktorá už rodíte? kody, mirip, sue? 🙂 😉

vevoncek
5. okt 2009

Ahojte ako sa máte teda podaktoré už budete rodiť za chvíľu a uvidíte svoje babenka to je super

ja som pridala do albumu nejaké foto je tam aj foto nášho malého budeme mať syna 😀

a to mi všetci tipovali dievča

mirip
5. okt 2009

Ahojte, ja ešte nie

adrikanatasa
5. okt 2009

jeeeeeeeeej vevon gratulujem k chlapčekovi 🙂 aj tebe sa to krááásne posunulo, 24 tt to je už väčšia polovica za tebou 🙂

vevoncek
5. okt 2009

ahoj adri no strašne rýchlo to uteká a teraz sme sa konečne dozvedeli že to bude chlapček ja som sa už toho nevedela dočkať a hlavne som bola rada že všetky výsledky sú o.k., lebo veľa babám vyšli zle a museli im robiť ešte raz odbery a niektoré museli ísť aj na amnio ale ja som si stále hovorila že všetko bude dobre asi aj preto že som sa cítila už od začiatku super a teraz za dva týždne ideme na 4D sono a potom ma ešte čaká cukrová voda

a ty sa máš ako adri? kedy začnete vy? inak ten čas tak letí my sme prerábali tak som ani poriadne na nete nebola a keď som bola tak som pozerala detské vecičky už začíname pomali nakupovať a za chvíľu budem stresovať kôli pôrodu 😀

cervena_ciapocka
5. okt 2009

Ahojte 🙂
marion ja netusim co sa to deje. Aj dnes tak slabo krvacam, ale uz od soboty mi to vobec nepripada ako menstruacia ale ako normalne krvacanie ako ked sa porezem 😕 neviem, ci sa mi to len zda, alebo co 😕 som zmetena. Bojim sa aby to nebolo nieco ine, ale nemam ziadne bolesti ani nic, tak neviem.

tatuska1
5. okt 2009

jej vevoncek tak blahozelam k pipiku 😀 😀 to je super len sa drzkajte a davajte na seba pozor. 😉

marion
5. okt 2009

Ciapocka neboj...budeto dobre 🙂 cas ukaze...

adrikanatasa
5. okt 2009

vevon uvidím, každý mesiac to odkladám že už budúci mesiac začneme ale stále nemôžem nájsť odvahu. Neuveríš ako sa ja strašne bojím... ale už je to na dobrej ceste, do konca roka to hádam stihneme 🙂

cervena_ciapocka
5. okt 2009

marion ja dufam, ze len dobre bude ... teraz ani nemam velmi cas na to mysliet a riesit to, lebo v praci mam toho teraz dost, ale mam taky blby pocit, ze zas sa nieco deje a je to presne rok po tom co sa tiez dialo 😖 tak proste sa to nejak vracia.

kodada
5. okt 2009

adri ja som tiez este stale 2v1 ... ale na pocudovanie mi to vobec nevadi
vevon gratulko k chlapcovi
alicc, super ze je vsetko v poriadku
kornelia223, nevesaj hlavu a bojuj, urcite bude dalsi pokus uspesny
ciapocka, ked ti skonci "MS", chod radsej k dokymu, nech ta skontroluje, istota, je istota

picolino
7. okt 2009

Ahojte babule,
ako sa mavate??ja som bola v pondelok u dokiho, vysledky odberov mam dobre, ibaze som anemicka /mali ste s tym niektora skusenosti??/, bola som aj na sone, vsetko je ok, aj meral babatko a dal mi fotku 🙂))))krasne to tam je vidiet....na dalsiu kontrolu idem o mesiac, mozno by uz vedel aj vidiet aj co to bude, co myslite???

vevon, tie tricka su perfektne, kde nato chodis????

krasny dnik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marion
7. okt 2009

Picolino gratulujem, verim ze vsetko sa bude vyvijat v poriadku 🙂 Inac mas pekny termin, my mame 22.4 vyrocie svadby.

Vam sa to teda podarilo po 3 cykloch od MA? Ja tiez uz by som chcela skusit, ale ked doktor povedal ze lepsie az po tych 4 cykloch. ☹ To cakanie je nekonecne.

picolino
7. okt 2009

nam sa to podarilo po dvoch cykloch 🙂 🙂 🙂

neboj, urcite sa zadari 😉 😉 😉
ja mam stale strach, ale musim mysliet pozitivne....tak sa snazim....a doma mam uzasnu podporu, manzel je skvely a snazi sa mi vo vsekom pomahat a moj syncek sa strasne tesi na babatko, tak som stastna 🙂 🙂 🙂
a konecne mi uz nie je tak straaasne zle ako na zaciatku, pomaly to ustupuje 😀 😀

drzim palce vsetkym snazilkam, hupsky na to.....

vevoncek
8. okt 2009

ahojte

trochu som mala toho veľa ale už som zase tu

všetkým váám dakujem

picolino sú dve strnky kde si môže objednať tieto tričká www.nipa.sk a www.bess.sk sú síce dosť drahé ale my sme si vybrali také čo boli lacnejšie a sú celkom fajn aj čo sa týka kvality a vlastne sme si to kúpili ako darček na výročko.

adri viem si predstaviť aké pocity máš ten strach že sa to zopakuje aj ja som mala ale mne sa podarilo si to nejako nepripúšťať ale keby sa mi to stalo dva razy tak neviem neviem aké by boli moje myšlienky ale určite nie moc pozitívne a pritom vďaka pozitívnym mašlienkam si myslím že tento krát to dopadlo dobre aj s tými výsledkymi triple. adri vemi ti držím päste ako aj všetkým babám čo si prežili missed aby sa im podarilo to bábo a hlavne nch je potom tehotenstvo v poriadku, lebo niekedy aj keď sa to podarí tak sú problémy v tehotenstve všetkým by som vám dopriala také super tehotenstvo aké mám ja bez problémov a so super výsledkami 😵

adrikanatasa
8. okt 2009

vevon ďakujem ti pekne 😉 Niekedy mám pocit že mi úplne preskočilo, hodiny sliedim na nete, čítam všetky tie hororové príbehy a potom mám strach. Asi si dám odpojiť internet 🙂
Dnes som bola u gynekológa nech mi vezme stery (pre istotu) ale má dovolenku takže pôjdem až na bud. týždeň..

sportpark
8. okt 2009

picolino a marion zdravím vás som tu dlho nebola....
picolino držím palceky ako prebieha tvoje tehotenstvo...

ja som tiež tehoška v 5 tt som zajtra mám lekára...ako si sa cítila na začiatkua a ako teraz...

marion aj tebe sa podarí ty si plná pozitívnej energie ako si tu čítam tak ti držím palce........

marion
8. okt 2009

Ahoj sportpark,

dlho si tu nebola to je pravda. Ale ako kukám podarilo sa a čakáte malý zázrak. Držím palce aby sa všetko dobre vyvíjalo a čo najskôr plakalo vo vašej spálni 🙂 🙂 Ja som mala kyret až v 12tt, tak radšej ešte počkám do 3 mrchy. Mne tiež doktor povedal keď ma po 1 mrche vyšetril, že keby som hneď otehotnela nič sa nedeje, ale bude lepšie ak si maternica oddýchne aspoň tie 3 cykly. 😉 Tak uvidíme.

Pozitívne naladená som, ale keď to príde tak budem mať strach ☹ ale budem sa snažiť myslieť pozitívne. Držkaj sa a dávaj info čo nové.

XXX

sportpark
8. okt 2009

marion ďakujem za tvoje slová...verím že tera to dopadne dobre...tak treba veľa dobrej a pozitívnej energie...a potom budeme maminy a budeme zasa písať o iných veciach🙂

tilly
8. okt 2009

ahojte, takže ešte nerodíte? zajtra sa bude meniť počko 😉

ja som dnes bola u doktora a na uzv pozeral, že bábo je tak nejak úplne divne uložené, je síce hlavičkou dole, ale tvárou hore... tak bol aj domčo, preto sa nevedel dostať von...

evulik6
8. okt 2009

ahojte, tak ako? este ziadna tehulka neporodila??? cakam na vase spravicky :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre