Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
8. okt 2009

caute baby zatial nic vsetko ma boli mam pocit ze mi mala vypadne, dole citim take rezanie a neviem co to je zajtra by som mala ist k dokimu ak manzel sa vrati zo sluzobky ak nie tak az v pondelok, uz chcem mat malu von bo nevladzem ani dychat som tucna, a nemozem sa pohybovat ☹

lucialen
8. okt 2009

Ahojte, uz som vas dlho nebola skontrolovat 🙂
Tak uz pomaly ale isto rodite 🙂 🙂 Drzim vsetkym palce nech to vsetkym dobre dopadne a babatka su zdrave 😉

kodada
9. okt 2009

ahojky, tak porod sa dnes asi nekona, len depka ... dnes je to rok co mi zistili MA 😒

mirip
9. okt 2009

kody my sme mali rok od kyretu 30.9. na zlé netreba myslieť, treba si povedať to čo si my z mužom stále hovoríme keby bolo to bábo čo odišlo tak nie je toto 😵 😵 😵 😵 ani my ešte nerodíme tak si z toho nerob nič

aspinka
9. okt 2009

Ahojte baby.
No vy mate rok od kyretu ale velke brusiko a v nom babo ja mam rok 14.11. a brucha este nikde 😠

sue250
9. okt 2009

baby ani ja nic, brucho mi spadlo, krize bolia ale kontrakcie to nie su ☹ ja uz chcem rodit bo nevladzem ani spat ani chodit uz mi jest nechuti, hnacku mam baby kolko mi sa natrapime a nasi chlopi sa len vytresu a opiju))))))))))))) chcem byt chlap 😉

marion
9. okt 2009

Sue nechcem zle radit,ale kes som ja bola tehotna, ku koncu mna tie uz bolelo a tlacilo brucho. Bola som na konci 38 tyzdna. Bola zima 21.januar nedela, tak som si napustila teplu vanu, pobudla v nej 30 minut. 🙂 Lahla do postele, a za hodinu som citila prask, v sebe postavim sa a co to, cikam ale dost vela, a zisitla som ze mi prskla voda. Bezim do nemocnice o 22,25 lezim v nemocici. A o 5,50 prvy krat place moj Lukasko. 🙂 🙂 Ulavilo sa mi lebo to velke babo uz nebolo dnu ale von. 🙂 🙂

marion
9. okt 2009

Aspinka neboj,verim ze coskoro aj tu v nasej teme bude baby boom a vsetky budeme v tom... 🙂 🙂

jamaat
9. okt 2009

Eeeejha, kodada! Veď ty už si v termíne!!! No drž sa. A depka je normál, aj keby si žiadne blbé spomienky nemala. Májovky na teba myslíme.

mirip
9. okt 2009

sue ja som na tom nápodobne, brucho, dolu, kríže síce nebolia ale panva sakramensky a hnačkujem tiež, najhoršie však pre mna je že v niektorých momentoch sa ani poriadne nadýchnuť nemožem akoby som bola astmatik čo nie som 🤐

jamaat
9. okt 2009

mirip, Bianka je peknééé! Chvíľku som aj ja nad ňou uvažovala. Drž sa.

mirip
9. okt 2009

Dakujem, to sme mali vybraté hned a na 100% len alternatíva že ak by náhodou tak chalanské bol problém 😀 😀

tilly
9. okt 2009

ahojte, ešte nikto nič?

držím palce 😉 my máme ešte čas, ešte je bábo vysoko a krčok zatvorený

evulik6
10. okt 2009

ahojte buchticky 🙂 zelam co najlepsi a rychly porod bez komplikacii a samozrejme zdravicko vsetkym... stale na vas myslim a drzim vam palce... 🙂

kodada
10. okt 2009

dakujeme evi, dufam ze to ak bude ... u nas stale nic 😉

stanulav
10. okt 2009

Ahojte, možno si ma niektoré pamätáte... o bábo som predsa prišla ☹ , v utorok som sa vrátila z nemocnice 😢 .
V podbrušku ma stále pobolieva, aj kríže. Chcem sa vás opýtať, či to bolelo aj vás a ako dlho... a kedy ste potom dostali menštruáciu?
Ďakujem pekne sa odpovede.

aspinka
11. okt 2009

stanula to mi je luto ☹ pobolievanie je normalne maternica sa dava do poriadku pomaly sa bude stahovat a ukludnovat keby si mala nejake neustale bolesti ktore neprestavaju mozes mat zapal po cisteni je dost casty ja som mala zapal krcka ale dostala som antibiotika a bolo ok. Kup si alchemikovy caj je dobry mrchu dostanes tak 4-8t po cisteni ja som dostala presne po 4 tyzdnoch.
Urcite ti Dr. povedal kedy mas ist na kontrolu ja som bola po tyzdni od MA a pozrel ma UTZ
Drz sa!

marion
11. okt 2009

Ahoj stanula, je mi to velmi luto, a je mi luto ze stale pribudaju dalsie maminky a cakatelky. Vsetky sme toto zazili, ale musime verit ze sa to uz nestane 🙂 Mna tiez pobolievalo brusko,ale za 2 dni to preslo🙂 Mas uz 2 krasne deticky, tak pri nich rychlo zabudnes na to nestastie a coskoro sa to opat podari. 🙂 My vsetky tu tomu verime.... 😉

Mne prisla menstruacia na 26 den. Urobili mi sono a povedal doktor ze po 4 mrchach mozeme skusit. 🙂
Drzkaj sa....

sue250
11. okt 2009

caute ja tiez este nic a mirip a kody vy ako? zajtra idem k dokimu, ked tu sa neukazem tri dni tak som ostala v nemocke 😉

mirip
11. okt 2009

sue ja tiež nič, zajtra mám termín ked nič tak v utorok nastupujem do nemocky

cukruska1920
11. okt 2009

Ahojte....tehulky chodte uz rodit aby mohli byt nove tehulky v tejto teme 😉

mirip
11. okt 2009

to je jednoduché povedať ale čo robiť ked sa malým nechce von

cukruska1920
11. okt 2009

no tak s tym ti neporadim....ja som nebola poriadne este ani tehotna ☹

kodada
11. okt 2009

ahojte, tak ja tiez este nic, ale cely den ma boli brucho, teaz som si dala fakt horucu vanu a podala nadludsky vykon pri holeni, takze cakam ci to malo nejaky vyznam 😉
stanula to mi je luto, MS mi prisla na 28 den, bolesti som mala asi 1-2 dni

marion
11. okt 2009

Kody, ja som este v ten den chodila po 4 a cistila dlazku od farby, lebo sme v ten den este malovali obyvacku, ale to som uz nechcela pisat aby ste si o mne nic zle nemysleli. Ale ja som sa celkom dobre citila tak som cistila. 🙂 A manzel ma nahanal s metlou ze ci mi sibka.... 🙂

micicka
11. okt 2009

ahoj kočky, nedobrovoľne sa pridávam do tejto témy. možno ma tu trošičku povzbudíte, hlavne tie, ktoré už majú babatenká alebo ich už nosia pod bruškom.
pred týždňom som sa v 7tt prestala tešíť ☹ bolo to prvé moje tehotenstvo, ktoré sa nám "podarilo" hneď na prvý pokus a celkom sme boli prekvapení, že hneď na prvý šup. no ale naša radosť netrvala dlho...

marion
11. okt 2009

A este jedna rada, mne to povedala kamoska, vraj ked je sex tak tie spermie obsahuju nejaku latku, ktora by mala rozpustit obal s plodovou vodou, amala by prasknut.No neviem, co je na tom pravdy. 😉

kodada
11. okt 2009

marion si ma potesila ze nie som sama sialena, ja som dnes umyla chladnicku a aj riadila nakomplet kuchynu ... kedze este stale je vo vyrobe, ale pstttt
a zistila som ze sme pri sexe robili zasadnu chybu, ked manzel nestriekal do mna 😀

micicka, je mi luto co sa ti stalo ... ale urcite to malo svoj vyznam 😒

marion
11. okt 2009

Kodi, verim e coskoro bude male na svete, tak vela sil do tlacenia a nech je to rychly porod ako ten moj. Prve slabe kontrakcie o 23,00 silnejsie o 02,20 a o 5,50 prvy plac. 🙂 Babenky vsetkym Vam prajem rychly porod. 😉 Drzte sa.

mirip
11. okt 2009

micicka nebud smutná podarilo sa raz podarí sa druhýkrát, a aspon viete že problém otehotnieť nemáš, my sme tiež prišli o prvé a to sme na dve // čakali tri roky, čas všetko zahojí a vylieči bolesti a potom ked sa začnete snažiť zase už budeš zas vo forme a čakať na vytúžené // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre