• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
@llenulka
@parker36
@ivanya
@happyfrog80 baby, ja mám 32, na konci roka budem mať 33. mám mesiac a pol po kyrete. v utorok idem k novému gynekologovi. a keď povie, že mám maternicu ok, tak začneme. aj keď starý gyndoš mi povedal pred kyretom čakať pol roka. a potom má postup, že ak sa nedarí rok a pol, tak to rieši. to v mojom prípade by to akože začal riešiť v 35..... čo dodať..... trochu na hlavu, nie? možno sa to nepodarí, možno sa MA zopakuje. ale zaručí mi niekto, že ak budem čakať pol roka, tak sa MA nezopakuje?
14. mar 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzana0612 Zuzik,rozhodnutia podla toho,ako to citis, su najlepsie..potom si treba za svojim rozhodnutim stat,vediet,preco som ho urobila a nikdy nemat vycitky,ze mala som sa rozhodnut inac..v danej chvili si to tak chcela..ja to chcem skusit,hned ako budem moct,bude to po dva a pol mesiaci a nech sa deje,co sa deje...
14. mar 2013 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana0612 a jasne,ze ani po polroku zaruka nie je..ta nie je nikdy,vzdy hop alebo trop,to som povedala aj doktorovi,ked mi zadrel,ze polroka..a zaraz pisal do karty " po troch cykloch":slight_smile: :slight_smile:
14. mar 2013 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@llenulka Leni, ja len dúfam, že doktor budúci utorok nepovie, že máme ešte nejaký problém spojený s tým, čo sa stalo
14. mar 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 @llenulka cas hra proti nam, to je pravda, ale suhlasim, dajme na intuiciu a uvidime. mne ta moja hovori, ze august bude carovny :slight_smile: skusime par mesiacov prirodzene a ked nic, tak koncom roka do centra.
14. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá užívate resp. poznáte niečo dobré na imunitu? (jačmeň, chlorelu, aloe poznám niečo iné).dakujem.
14. mar 2013 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriella7 nie,ale tiez potrebujem na imunitu,mam ureaplazmu a viac ako atb verim svojej imunite,cize si ju chcem do do normalu
14. mar 2013 o 16:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivanya ... mne nieco hovori, ze ma caka marcovciatko :wink: len neviem, v ktorom roku :grinning:
14. mar 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivanya
@zuzana0612 vsak my sme take nedockave,lebo nam chyba ten uzasny pocit,ze tam v brusku sa rodi novy zivot? ja si rada pripominam tie pocity a hned mam usmev na tvari :slight_smile:
14. mar 2013 o 16:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@llenulka je strašne veľa produktov na trhu a každý mi radí niečo iné som z toho jeleň...
14. mar 2013 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@parker36 ja.rodim v januari,uz som si to nahodila:slight_smile: a treba sa drzat udajov z modreho konika :slight_smile:
14. mar 2013 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@llenulka to je teda dost inspirativne :wink: ze pridam si aj ja marec 2014?
14. mar 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabriella7 ja sa dopujem zeleninou a ovocim,nemam tucha co este
14. mar 2013 o 16:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parker36 preco nie? :D ja sa na tom zabavam
som tam nielen ja,ale este aj babena,co sa tam dala o den skor..aj som jej pisala,ze preco tam je ona,ale nereagovala zatial :slight_smile:
a ak to vyjde, stanem sa prorokom :DD
14. mar 2013 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@llenulka ... a alchemilkou ... to je teraz moja kazdodenna kamoska :wink:
14. mar 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llenulka tfuj tfuj tfuj bodaj by vyslo
14. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parker36 pijem zensky caj,tam je aj alchemilka, nech MS chodi ako hodinky :D tato prva po .. prisla len o tri dni neskor ako zvycajne mi chodila..celkom fajn
14. mar 2013 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nebrat je najlepsie ,a ja sa na to neupinam ,mne je to jedno kedy otehotniem ,ja mam uz na silvestra zakupemy 2 tyzdenny pobyt na Kanaroch ,a hrozne sa tesim,a buducu stredu 2 tyzdenny pobyt na Floride ,cize ja sa vytesujem z dovoleniek ,akorat mozem podotknut ze som urobila chybu ze som nerobila ovu testy a grafy hned po potrate ,to by mi skor pomohlo vyriesit ak je problem vo mne ,robim len druhy mesiac,prvy bol zaujimavy ,ovu testy pozitivne a BT nestupli vobec takze zrada ,uvidim tento x :wink:
14. mar 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llenulka ja si este na tu prvu musim pockat :unamused:
14. mar 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parker36 joooj,ja musim cakat do konca aprila, tvoje MS to este dva krat stihnu otocit,kym sa ja spamätam z infekcie:slight_smile: najskor sa dni vlecu,ale pojde to coraz rychlejsie a to este uvidis,ked odide tento snad posledny snehovy a zimny mrak a bude jar :slight_smile:
a dakujem za stastny pľuvanec :slight_smile:
14. mar 2013 o 16:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@llenulka ... tak dufajme, cyklus som mala predtym v pohode, tak dufam, ze sa to nepokazi. V mojom veku sice ani cyklus uz nie je zarukou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parker36 hm,ja rozmyslam,ako tam potom to malicke udrzat plnych 9 mesiacov :slight_smile: predtym som sa bala,ci vobec mozme mat babo,teraz toto..podte si niekto po moj furt premyslajuci mozog,alebo aspon keby sa to dalo vypnut :D
14. mar 2013 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne velmi v nemocnici odporucali afroditin caj - vraj je to zazrak ;) inak baby, vsetko bude tak ako ma. dnes mi to povedal jeden mudry muz, sice v inej suvislosti, ale myslim, ze to je pravidlo aplikovatelne kdekolvek a kedykolvek ;)
14. mar 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivanya idem vygooglit,co to za zazrak,uz som za posledny mesiac v lekarnach nechala 60 eur,uz par navyse ma nezabije :D
14. mar 2013 o 16:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2013 o 16:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llenulka popravde mna nikdy ani na sekundu nenapadlo, ze by nieco nemuselo byt ako ma :unamused: Takze ja som teraz nahlodana totalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llenulka ja uz som rozmyslala aj o tom inofolicu... indiciou je uz moj vek
14. mar 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parker36 to je tiez nieco pre Ivušku
@ivanya ..citaj :slight_smile: inofolic
14. mar 2013 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llenulka @parker36 to som este nepocula baby, idem kuk
14. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok