Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
21. mar 2013

@zuzana0612 @llenulka ... sa vam keca o ovulke, co? Moja je este niekde v nedohladne 😝 😀

llenulka
21. mar 2013

@parker36 moja je vo vyhlade az v maji :D lebo tato ,co pride zajtra,abo pozajtra je v prd.li :D

llenulka
21. mar 2013

@parker36 a ako v nedohladne? zajtra sa ti bude rysovat cosi na utz ,he he

parker36
21. mar 2013

@llenulka inak ja som len tak zo zvyku zacala od vcera merat BT a chudak moj drahy sa normalne prelakol, ci uz ideme na to 😀

llenulka
21. mar 2013

@parker36 fuu,to by ma nebavilo s tou bazalnou

parker36
21. mar 2013

@llenulka ... vies aky napinak? Cisty adrenalin 😀

zuzana0612
21. mar 2013

@llenulka @parker36 ja som iba tak spravila včera test. našla som posledný v šuplíku. a vy môžete byť ešte aj tak skôr tehu ako ja. ovulka ešte nie je všetko 😉 . ja sa tiež neviem donútiť merať teplotu. nejako ma to neoslovilo zatiaľ

parker36
21. mar 2013

@zuzana0612 @llenulka no ja som zacala merat v januari a hned bolo z toho tehu... takze ja som dostatocne "nabudena" 😀

llenulka
21. mar 2013

@parker36 my pracujuci to mame tazsie a vraj sa mam dodrzat rovnaky cas merania kazdy den..neviem si predstavit merat aj cez vikend o pol siestej (ako vstavam cez tyzden) a ani naopak,ze cez vikend vstanem o deviatej,tak cez tyzden ma v posteli dovezu do roboty,aby som zmerala bazalku v klude o tej deviatej? :DDD nie nie nie :D

parker36
21. mar 2013

@llenulka ... ja vstavam o 6:00 ci je sviatok a ci piatok 😉 Nejako sme si tak zvykli - sami sa prebudime a my uz ani budik nepouzivame 😀

llenulka
21. mar 2013

@parker36 a vies preco? lebo mas dve deticky :D mna zatial nebudi nik

parker36
21. mar 2013

@llenulka ... to je pravda, ze ma to "naucili" oni. Ale uz sa mi ani neda nejako dlhsie spat... mam potom kratky den 😀 A neboj, v mojom veku aj ty budes rano "buntosit" 😀

ivanya
21. mar 2013

jaaj kdeze je ovulka 😀 este len cakam na menzes. baby ako sa to inak pocita teraz? den kyretu sa rata ako 1DC?

parker36
21. mar 2013

@ivanya Ja tiez este len cakam na nabehnutie cyklu... aj moja ovulka je v nedohladne. 😀 Ja som len tak pre zaujimavost zacala vcera merat - to som vyse dvoch tyzdnov po kyrete. Takze uvidim co to bude 😎

llenulka
21. mar 2013

@ivanya ani nie podla mna..prvy den bude,ked sa ti hcg dostane na nulu a zacnu sa produkovat hormony ako pri normalnom cykle..ja ked tak ratam,tak mojmu telu to trvalo dva,tri dni,lebo iba o tolko som mla dlhsi cyklus po zakroku..na 34 den od toho mi dosiel,posledne dva mesiace som mala 30,31 dnove..ale vo mne babo zaostalo na vyvoji 2 tyzdne,takze predpokladam,ze uz mi dva tyzdne klesalo hcg

zuzana0612
22. mar 2013

@llenulka
@ivanya ja som to niekdy čítala, že 1DC je kyret. takže tak by sa to malo počítať. a potom už ďalší cyklus normálne, podľa ms.

parker36
22. mar 2013

@zuzana0612 @llenulka @ivanya ... ja som tusim niekde citala, ze po kyrete tych 4-6 tyzdnov kym nabehne cyklus je nieco ako "sestonedelie", kedy sa vlastne davaju hormony do normalneho stavu. A cyklus sa vlastne pocita az ked realne nabehne. 😨

parker36
22. mar 2013

@zuzana0612 @llenulka @ivanya inak u nas je dnes opat fujavica a sneh 😒

llenulka
22. mar 2013

@zuzana0612 lenze Zuzi, ja som dostala MS 10.3. rano..a krce som pocitovala 26.2. co je dva tyzdne spätne,tak to povazujem za ovu..a ovu mavam na 13-14 den, a to bolo urcite viac ako dva tyzdne od zakroku..keby kyret bol prvy den cyklu (6.2),tak mam ovu asi 20.2.
preto si myslim,ze chvilu trva,kym sa telo da do normalu..a preto sa aj uvadza,ze prva MS pride niekedy az do 6 az 8 tyzdnov(individualne)

zuzana0612
22. mar 2013

@llenulka
@parker36 no tak ťažko povedať, ktorý z tých názorov je správny. to je ako aj s tým snažením po kyrete. niekto povie 2-3 mesiace, niekto pol roka. niekto povie že po prvej ms. asi je to celé individuálne a záleží aj na tom, v ktorom tt bol kyret robený a ako sa kto cíti. ale asi najhlavnejšie je, aby po prvej ms bolo už všetko v poriadku a človek sa dobre cítil po fyzickej stránke. psychika už je druhá vec.... 😒 to chce už viac času
u nás je dnes zamračené a fúkať začalo už včera poobede. a tiež už aj sneh poletuje.

llenulka
22. mar 2013

@zuzana0612
@parker36
@ivanya
to je ako na truc! :D dnes na toalet.papieri uplne ukazkovy ovulacny hlien,ako uz davno nie:D som 13 DC
Urea sposobuje vytoky,tak som nikdy presne nevedela,kedy mam hlien,lebo to bolo hocikedy v cykle ten vytok a tazko sa mi to rozoznavalo..snad to znamena,ze Urea zamavala na odchod

zuzana0612
22. mar 2013

@llenulka ja som si včera večer tak cítila ten pravý vaječník.... to strach. a už sa cítim aj taká nafúknutá, rifle sú mi tesnejšie. to som vždy takto mávala, tak asi sa už cyklus vracia do koľají. si musím zaklopať ....

llenulka
22. mar 2013

@zuzana0612 uz len pockat na vecer a muzicka,co🙂 ja keby som nemala tie atb,tak by ma nezadrzalo nic(ani odporucana 3 mesacna pauza po kyrete) po vzhliadnutí takeho supiš hlienu 🙂 och ja nestastny zemepan..no nevadi :D

zuzana0612
22. mar 2013

@llenulka no tak ja som to "riešila" už včera večer. uvidíme, čo dnes. 😉 . neboj, ubehne to aj vám

llenulka
22. mar 2013

@zuzana0612 Zuzi,potom nebude hlien, Murphy povedal :D rok dozadu si pamätam len samy biely a kremovy :D

zuzana0612
22. mar 2013

@llenulka ale neber to tak. určite bude. budete vyliečení, preliečení, už to potom pôjde ako má. 😉

ivanya
22. mar 2013

fuu baby, to az taketo pozorovania, ze hlien? 😀 ja som nikdy ovulku ani len necitila, nie to este riesila hlien 😎 priroda je fiškus, ved mozes otehu aj pocas menzesu (poznam par takych pripadov)... takze neplanujem sledovat ani BT, ani skusat ovulacne testy, ani pozerat na hlien 😀 na toto ma stale nezlomil ani ten cas (2,5 roka) pocas ktoreho sa snazime otehu.

parker36
22. mar 2013

@ivanya @zuzana0612 @llenulka Dievcata, sa nam tu rozprudila debata ako na "snazilkach", co je super 😉 Inak dnes je den optimizmu, takze vsetko bude ako ma byt 😀

zuzana0612
22. mar 2013

@parker36 ano, ano, aj mne prišla sms, že je deň optimizmu 😉

zuzana0612
22. mar 2013

@ivanya ono je to o tom, že môžeš mať ovulku hocikedy. aj keď sa ráta, že v polke cyklu. a preto aj môže niekto otehu počas ms. čítala som, že každá žena má už neviem koľký cyklus posunutú ovulku až na dni pred sm. ja sa snažím nepozorovať. ale nedarí sa.... 😒 .tak to bolo aj pred tehu, vždy v polke cyklu na mňa prišiel stres, že či a čo a prečo a tak. snažím sa nemyslieť nato, len občas sa to fakt nedá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre