Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
27. jan 2009

tak potm to bude nieco ine, mozno aj normalne 😀 😀 😀

cukruska1920
27. jan 2009

no neviem ci to je normalne... uz som si merala aj pocas dna lebo som si myslela ze je zaseknuty 😀 a neni..tak neviem co to

kodada
27. jan 2009

cukrus nestresuj 😉 mne zas skocila nizsie ako by mala zostal po ovu 😉

cukruska1920
27. jan 2009

ja by som bola rada keby sa to niekde hybe..sak toto je jak cervik....

kodada
27. jan 2009

neboj, raz sa to pohne, zajtra urcite 😉

mirip
27. jan 2009

ahojte dievčatá, takže už ma čaká budúci týždeň len sono, dúfam že bude ok a potom šup, šup do snaženia

cukruska1920
27. jan 2009

to by bolo sranda keby som mala cely cyklus rovnu ciaru 😀

mirip
27. jan 2009

no to by bolo to by si len pravítkom a ceruzkou čiaru urobila a hotovo, a čo ovulka už bola? ja som týžden pred menzesom a po nom hádam už konečne začneme...........po 4mesiacoch odznova

cukruska1920
27. jan 2009

neviem ci bola alebo nie... krcok si nesledujem lebo sa v tom nevyznam a podla teploty neviem takze netusim

mirip
27. jan 2009

ved ani ja podla hlienu bola tak 10-14DC a podla teploty, ved vieš ešte ani 18DC nebola potom to už bolo mimo kedže nastúpili kvasinky

kodada
27. jan 2009

tak miri, budeme mat 4 mrchu naraz ...ja cakam na pondelok ci potvorka pride alebo nie 😉

cukruska1920
27. jan 2009

ja neviem...akosi to nesledujem....

vevoncek
27. jan 2009

cukrus ja som mala tiež stále rovnakú a potom cez ovulku sa mi zmenila a potom mi to stále kolísalo až som mala 3x 37 a to som už potom robila test

ja mám zase problém že špiním a mrcha má prísť až za dva týždne ale také je to divné, lebo predvčerom som včera nie a dnes zase neviem čo si mám o tom myslieť

cukruska1920
27. jan 2009

vevon... ja sa tiez spolieham nato ze sa to niekde pohne lebo piaty den rovnaka teplota...mi to je az smiesne... spinis? a mrcha za dva tyzdne... zeby zeby???? 😵 😵 😵

kodada
27. jan 2009

vevu uhniezdovanie ???

vevoncek
27. jan 2009

cukrus nežartuj bola by som síce rada pokiaľ by tom bola tehorná a dopadlo by to dobre ale my si ešte dávame pozor bojím sa ža by sa to zopakovalo tak radšej nie ešte dva mesiace musím vydržať

neboj tie teploty sú v pohode uvidíš čo chvíľa sa zmenia ja som mala 10 dní rovnakú teplotu a potom boli samé skoky ak chceš ti pošlem v IP moje teploty

cukruska1920
27. jan 2009

ok...posli..

dnes som 11DC tak uvidim kedy sa ukaze ovu

skybaby
27. jan 2009

tak som si zmenila profil na snazilku 🙂 takze mame nadejnu kodadu a vevo ? parada 😀 mne sa mrcha nechce rozbehnut ale uz som spinila tusim vcera, takze vypadavam z hry 🙂

vevoncek
27. jan 2009

baby nebláznite ja nie som tehu a ani nemôžem byť 😕 😅

vevoncek
27. jan 2009

okrem toho sme si dávali pozor nie síce tak 100% ale dávali

cukruska1920
27. jan 2009

vevon...poznas pojem kvapocky lasky?

kodada
27. jan 2009

sky super, ja som to spravila vcera 😉 to je len teoria, ze by som bola tehu, velmi tomu neverim, aj ked ...
vevu aj jedna zabludila spermijka moze narobit sarapatu 😉

vevoncek
27. jan 2009

no tak uvidíme za dva týždne ale ak nie som tehu čo by to mohlo byť? lebo myslím že nie som

vevoncek
27. jan 2009

aj keď som užívala antikoncepciu tak som mala také špinenie mimo mrchy a doktorka hovorila že to je keď je slabá antikoncepcia a zakaždým mi ju zmenila ale teraz tomu nerozumiem dozvuky predchádzajúcej mrchy pochybujem že by to boli a príprava na ďalšiu mrchu???

vevoncek
27. jan 2009

cukrus tak som ti poslala tie BT v IP

aspinka
27. jan 2009

Caute. co to citam nadejne tehule ;) kodada a nelaka ta na testovanie ktory si DC?

mirip
27. jan 2009

ahoj aspi, no my sme tiež už snažili od 10do 16DCale nejako ma ani vo sne neláka robiť test možno keby meškal tak hej ale inak sú to zbytočne vyhodené peniaze

ninuska8
27. jan 2009

jaaj baby, tak to je super ze sa vam to tak rozbieha, som rada, dnes osm sa prave dozvedela ze kamoska tiez zacala krvacat v takom tt ako ja, dokonca vraj aj tak silno, ale ze sa jej to podarilo zastavit a je v poriadku, tak ja uz neviem kde je chyba ci v doktoroch ci v liecbe ci kde? Niekedy ma prepadnu take zurive myslienky, ze preco sa to nepodarilo mne ☹
ale teraz mam taku kacirsku myslienku, zacat sa nechranit uz po prvej mrche, 😒

aspinka
27. jan 2009

mirip a teraz si ktory DC? Ja som tiez neni za zbytocne vyhadzovanie koruniek za testy 😎 co sa ma stat sa stane a skor ci neskor zistime ci sme cakatelky 😉
Ninuska rozhodnutie je na tebe ked pride na lamanie chleba tak sa rozhodnes verim ze spravne aj ja som mala hriesne myslienky a nakoniec som bola rada ked prisla druha mrska bola som nejaka spokojnejsia 😅

mirip
27. jan 2009

24DC, som týždeň pred menzesom tak som sa mala dnes ozvať dokymu, a ked príde sono a ak bude šetko vporiadku tak som opať v "hre" a snažilka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre