Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
27. jan 2009

vevon, moja sa vola Valentina Ronchetti... vraj ma ist uz kazdu chvilu do dochodku, som pocula ze by ju mala vymenit Myffkova, ta je super...pri nej som rodila mojho bobacika...Rada by som bola keby k nej chodim 😉

A ty spinis? Nakoniec ma este predbehnes 😀 ale nie, drzim palce.... mozno ze mrcha sa hlasi skor??? kedy by si mala mat?

vevoncek
28. jan 2009

evi do dúfam že nie som tehotná ja počkám na teba veď sme sa dohodli že pôjdeme do toho spolu, ale to špinenie neviem čo má znamenať veď uvidím za dva týždne má prísť mrcha

no ja som počula o Ronchettiovej že je to taká mužatka a že je necitlivá aj mamina k nej chodila aj švagriná a švagrinú riadne doplašila Miffkovú nepoznám ale počula som že je nejaký dobrý doktor na poliklinike z Handlovej len si neviem meno spomenúť ale ja som rada že mám doktorku, lebo keď som bola tehotná a chodila som na sono zo spodu som dosť trpela 😅 dosť mi pomohlo že muž tam chodila so mnou

evi tak nech už tá Ronchettiová ide čím skôr do dôchodku 😀

kodada
28. jan 2009

no mam jednu zakladnu otazku, co je to DC? napadlo mi len Washington DC 😀 ... ale kedze som inteligentna blondina, myslim ze je to pocet dni on menzesu - dnes som 24 po
a testovanie ma zatial nelaka, ak mrcha nepride v pondelok ako ma, pockam este nejake 3-4 dni, az potom kupim test 😎

vevoncek
28. jan 2009

kodada ty si blondýna ? 😀
ja mám veľa kamarátok blondýn ale na mňa sa nehrabú ja mám síce tmavé vlasy ale zapalovanie mám ešte horšie ako blondýna môj muž sa mi rehoce stále 😉

DC= deň cyklu čiže ty si 24DC

kodada
28. jan 2009

som ... aj ked uz asi mesiac nie, po 8 rokoch som radikalne zmenila farbu na bordovu 😀
ale vraj som mooooc inteligentna, a navyse aj skromna 😎 na zapalovanie sa nemozem stazovat, aj logicke myslenie mam

vevoncek
28. jan 2009

tak to ti závidím aj to zapalovanie aj logické myslenie a kde sa to dá kúpiť a koľko to stojí 😀 😀 😀 som ochotná do toho investovať hádam sa mi to zíde

sue250
28. jan 2009

caute baby dik za vysvetlenie DC ani ja som to nejako nevedela rozlisit ci plodne dni ci menzes 🙂 a nechcela som sa pytat cize menzes som mala 9.1 takze som v 20DC baby nepiste skratky bo potom si myslim ze som blba)))))))))))))) 🙂

vevoncek
28. jan 2009

sue nie si blbá ja som to tiež nevedela čo to je ale som sa opýtala je jenoduchšie písať skratky ako to celé vypisovať môžme sa dohodnúť tak že keď bude chcieť niektorá zaviesť nejakú skratku tak ju najskôr vysvetlí a keď niekto niečo nepochopí tak sa opýta bez toho aby mal stres z toho že je blbý ako som už písala ja som na tom horšie ako blondýna 😀

čiže:
MS= mrcha
DC= deň cyklu

ak by ma ešte niečo napadlo napíšem 😀

kodada
28. jan 2009

vevu logiku a inteligenciu som dostala od rodicov ucitelov, vsetci v rodine maju tituly, aj segra, len ja som cierna ovca, lebo nevidim vyznam chodit na vysku, ja som to nechla radsej na zaciatku ... takze smola, geneticky zaklad uz nekupis 😀
ja nemam problem sa spytat a spom rada ze to pomohlo aj tebe 😉

skybaby
28. jan 2009

dobre uprsane ranko 😉 teda aspon u nas prsi ... ja som dnes 26DC mala by prist MS ale zatial nic, ale uz vcera bolo slabnulinke spinenie, tak sa to asi rozbehne ...
ja som tento mesiac testovala lebo som mala asi tri priznaky a trvalo mi to nejake tri styri dni a bola som z toho strasne nervozna ... tak som testla tusim 21DC a samozrejme ze tam nic nebolo, ale aspon som sa ukludnila a prestala vymyslat ... ja kupujem take najlacnejsie testy v DM stoja do 40 sk ... alebo mi segra donesie z nemocky ... tie su uplne najlacnejsie - zadarmo 😀

kodada
28. jan 2009

mna kolegyne pokusaju ze si mam kupit, ale ako som pisala, radsej nie, pockam
sky aj ja chcem taku sestru 😉

vevoncek
28. jan 2009

ja mám len ocina Ing. jedna sestra je Bc ale do teraz nechápem ako sa k tomu dopracovala a druhá je Ing. a tiež nechápem ako sa k tomu dopracovala ja mám síce tiež titul Ing ale myslím si o sebe že logiku nemám určite takú moc dobre vyvynutú ale zatiaľ som nemala pocit že by som to nejako potrebovala ale všetci to majú len ja nie tak mi to bolo také blbé 😀 a inteligencia no to možno aj mám len sa to zatiaľ neprejavilo alebo neviem ako sa to prejavuje ? 😀

mám novú skratku čo si dám asi nastriekať na tričko:

FBI-famous,beautiful, inteligent 😀 ak tomu nerozunie niektorá rada to preložím 😉

skybaby
28. jan 2009

u mna toto bola vynimka, ze som testla tak skoro, ja som inak testovala v zivote asi dva razy, vzdy az ked mi meskala MS jeden den a raz bol negativny a raz to bolo tehu 😉
teraz neviem ze ci to spinenie znamena ze to uz bez sance alebo este mozem dufat, ale asi nie a mozno mi ten femigard trosku predlzli cyklus ... ale nemal by ten femik odstranit aj to spinenie? vevu?
kodi, ak dokazes vydrzat, tak fakt este chvilku pockaj

kodada
28. jan 2009

vevu nerozumiem anglictine, mala som ju len 8 rokov + praca v svajciarsku .... preloz prosiiiiiiim 😀 😀 😀
sky ja som tiez testovala dvakrat, raz to bolo neplanovane, nastastie negat., a druhykrat som bola tehu ...
chcem vydrzat, navyse nemam nastastie cestu do mesta, tak si ho nemam kde kupit, mame firmu na vypadovke z mesta a ziadna lekaren nie je v okoli

vevoncek
28. jan 2009

skybaby femigard nie je všeliek ale je na upravenie cyklu podľa mňa špinenie môžeš kľudne mať možno sa ti dáva cyklus do poriadku

ja som mala také skúsenosti od ostatných báb čo sa snažili splodiť bábo a meškala im MS že je lepšie testovať keď mešká týždeň ja som to tiež tak mala že som testovala 1,2,3 dni keď mi meškala a potom som bola sklamaná takže keď mi bude meškať dajme tomu týždeň tak potom si spravím test veď buď budem tehu alebo nie nič sa na tom nezmení horšia bude tá neistota ale tešiť sa predčasne určite nebudem (pre istotu)

kodada
28. jan 2009

ved presne tak, radsej sa nebudem tesit dopredu

kubko
28. jan 2009

Ahojte missedky, len som vas chcela ako byvala missedka pozdravit a zazelat vam vela trpezlivosti a same parne ciarky na testikoch, urcite budete coskoro tehulky, tak sa drzkajte. Ja som vcera zistila, ze sa nam podarila dalsia fazulka ani nevieme ako, tak vam zelam aby to tak bolo aj vo vasom pripade.

vevoncek
28. jan 2009

kody tak to máš dobre s tým testom 🙂

preklad:

no predsa že sme famózne, krásne (nádherné) 😀 ,a inteligentné 😀 ja neviem anglinu tak dúfam že som to dobre preložila (teraz chodím prvý rok na kurz) 😀

ja som sa skúšala prihlástiť na to fertilityfiend ale nepodarilo sa mi neviem prečo prevý krok v pohode ale potom keď som tam už mala zadať údaje to mi už nevyhodilo okno

kodada
28. jan 2009

jasne ze je to dobre, len si srandu robim, mne sa ten feterlit nejak nepaci, robim si to na jednej cestej stranke

vevoncek
28. jan 2009

veď ja som to pochopila že si srandu robíš ale pre istotu som to napísala 😀

ja som tiež potom išla na tú časkú ale prvý krát som to chcela vyskúšať najskôr na tom fertility

cukruska1920
28. jan 2009

Ahojte....tak mne sa tie smiesne teploty konecne niekam posli.... konecne zmena....36.7 😅

kodada
28. jan 2009

super cukru, ved som ti povedala ze sa to dnes zmeni 😉

cukruska1920
28. jan 2009

ahoj kodi..som zvedava ako to pojde dalej....

kodada
28. jan 2009

hadik sa ti pekne zacne vlnit, neboj, a urcite neklesne ani pred mrchou, to ti doprajem 😉

skybaby
28. jan 2009

vevo, akoze femik nie je vseliek 😲 ale nie srandu si robim 😀

cukruska1920
28. jan 2009

kodi...dakujem....a ty ako vyzeras?

vevoncek
28. jan 2009

skybaby vizerám ako schyzofrenik že ? najskôr spravím reklamu a potom ho takto očiernim 😀 to som celá ja bijú sa vo mne dve osobnosti ja budem asi jing a jang teda ale táto úvaha sakra bolela 😀

kodada
28. jan 2009

cukru vyzeram super, dve nohy, dve ruky, aj nejaka hlava na krku by sa nasla 😀
inak vsetko OK, akurat som po obede, tak ma boli brucho, lebo som sa napraskala ...

evulik6
28. jan 2009

caute baby, ja som dnes bola na tej kontrole po prvej mrche a som uplne v poriadku...vysledky som mala dobre...mam zacat uzivat ten femibion alebo aspon obyc.kyselinu listovu a mam prist az ked mi vynecha mrcha 🙂 Juuuj taka som stastna ze je to vsetko ok... muzik bol tiez happy, hned zahlasil ze tak to mozme ist na to aj dnes... 😀 Ale este pockam radsej aspon tie dve mrchy, ak ma teda muzik niekedy neoblafne 😉 Inak dokina mi zase povedala ze je lepsie si to nechat na tie letnejsie mesiace, ale asi videla sama na mne ze to planujeme rozbehnut skor 🙂

evulik6
28. jan 2009

vevon ozaj, co sa tyka tej mojej dokiny...ona bola taka necitliva ked som k nej zacala chodit..uz dlhsi cas je v pohodicke, aj dnes bola fajn...a jej sestricka ide teraz do dochodku, ona bola vzdy taka mila, som ju mala rada, vzdy sme sa dobre porozpravali ...dnes tam zaucala novu, taku mladu, ma tiez syna, vyzera byt celkom fajn... som sa chcela spytat ci sa aj teta dokina tiez chysta ale mi to bolo blbe tak som to nechala tak... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre