• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
aspinka este som nevidela peknu fotku na novom obcianskom ... uz ta co mi ukazala bola otrasna :angry:
ninus MA som mala 10.10, 3 mrchy od vtedy
3. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi tak chytro najdi // a ja potom po tebe....ked sme uz po sebe prisli aj o mimi :unamused:
3. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepokusajte, lebo si nakoniec si pojdem kupit test !!!
cukru vy mate teraz po ovulke, ze? co vies ci sa nezadarilo aj vam :wink: ved sme si slubili ze pojdeme do toho spolu, nie?
3. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi...som v ovulkovskom obdobi..bud dnes alebo zajtra.... no to dufam...ine riesenie neberiem :grinning:
3. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup na manzela, podobrotky alebo nasilu :wink:
3. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi ...no hej len ten graf je nejaky cudny...poslem ti ip
3. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cudnejsi ako moj ??? :grinning:
3. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi...aj ty si mala taky blby?
3. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si ho v mojom fotoalbume :wink:
3. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kodada kukala som este raz tvoj graf nechcem ta balachat ale ked teplotka klesne a zrazu stupne hlavne v case mrchy tak to nemoze skoncit inak ako //
3. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspinka ja uz som sa zmierila s tym, ze cakam ... inak to uz nebude, zajtra kupujem test :grinning: :grinning: :grinning:
inak som zvedava, ci ti zmazu obrazok ... mne ho akceptuju
3. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to tvoje oko?
3. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze nie, sice mam modre oci, ale nie take pekne :wink:
3. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi tak ti držím päste aby si mala // dve na teste (ale som to pekne zarímovala že?)

tie vaše oči sú super kde ste ich našli? bola by sranda keby sme si všetky dali nejaké oko :grinning:

zajtra som sa služobke tak vás prečítam až večer daj dúfam že toho veľa zapíšete :wink: a dúfam že samé pozitívne správy
3. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim neklesajucu teplotu, po obede kupujem test :wink:
4. feb 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kody, tak to je super :grinning: . Z celého srdca Ti prajem, aby tam boli // a aby bolo všetko ako má byť
4. feb 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodiiiiiii super, to fakt vyzera na tehu :dizzy_face: a dalsi mesiac ta chcem nasledovat :wink:
4. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kody, paraaaada....potom nezabudni prsknut virusy :wink:
4. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym krasne, nebojte sa podelim sa potom o virusy :wink: vsetkym vam to tu doprajem, zo srdiecka :wink:
4. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kody pfuj..... pfuj.......pfuj nech tam tie ciarenky su....a hned nam napis!!!!!!!!!!
4. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak to naozaj vyjde, musis dat nam ostatnym know-how :slight_smile:
4. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj sky??? myslim ze je to jednoduche SEX-SEX-SEX a zase len SEX v tom spravnom case :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeeeee.... vyzera to tak ze zajtra mi graf vyznaci ovu... mi dnes stupla.. a mi sme sa vcera snazili a snazili :grinning:
4. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukru, ani sa nacudujem ..... o 20,00 si vypadla zo stranky a ozvala si sa dnes o 12,00 :grinning: :grinning: :grinning: manzel este vladze chodit???
4. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: no prepaaaac...manzel uz davno zarezava v praci
4. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom si znicena ty, ked len teraz vstavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cukru a vies ze keby sa nam to podarilo, rodili by sme cca v oktobri ??? som si to hodila skusobne do kalkulacky :wink:
4. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi.... ja som hore uz od piatej....som nevedela spat.... to by bolo super... v oktobri sme potratili a vtedy by sme aj rodili.....ty ako vyzeras? meska?
4. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze keby prisla, rozdavala by som tolko smajlikov ??? uz len sledujem hodinky, nech vypadnem z prace a idem testovaaaaaat (ved pozri graf)
4. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram toho tvojho hadika, dnes je asi na svojej najoblubenejsej teplote :wink:
4. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej...ta teplota sa mu obzvlast paci....tak nech tam aj pekne ostane alebo nech poleze este vyssie :dizzy_face:

fuuha..tak to ti budem drzat siiilno palce aby si to roztocila a po tebe jaaaa :grinning:
4. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok