• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
neboj, urcite pojde uz len vyssie a budeme zas tehulkovat spolu, sa tesim, vecer poslem virusssssy (teda v to verim) :dizzy_face:
4. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodiiii, držííím moc palce, večer kuknem na krásne //, dúfam, že nafotíš :grinning:
4. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nafotim urcite nezabudnem ..... cez vikend com nasla fotky prvych // tie som ani nikdy nedala na stranku :unamused:
4. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj kody, drzim palceeeeeeeee
4. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu kody, ja som asi nervoznejsia ako ty :grinning:
4. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no co kodada uz je tehu? Mne prichadza pomaly ale isto mrchana :grinning:
4. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevieme, vyzera to ze ano, ale este nam to nepotvrdila (ani sebe) :slight_smile:
4. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
4. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj kodada super chceme vidiet test!!!!!!!!!!!!!
4. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ho vidim kraaaaasne // ty si sikulka takze presne po troch mesiacoch si to takto rozbehla som na teba hrda!!!!!!! :wink:
4. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...................waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ty si prvaaaaaa....jezis to je super....mi vyhrkli oci ked som to uvidela.... super...velmi veeeeelmi sa teeeesim...teraz to uz vyjde... a cakaj ma v oktobrovkach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodi gratuluje, kolko si po kyrete ked sa podarilo? na prvý šup?
4. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam že nebola prvá čo to rozbehla a ani posledná :wink:
4. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej kody, to je supeeeeeeeeeeeer........paraaaaaaaaaaaaaaaaaada, gratulujem.... :slight_smile:
4. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodyyy, GRATULUJEEM! az mi slzy vyhrkli...NECH SA TO CELE PODARI DOTIAHNUT do stastneho konca! to je supeer...my zaciname uz o mesiac .... :wink: drz sa!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babulky, chcela som sa s vami podelit o svoju radost, bolo to po 3 mrche, 4 uz nestihla dorazit :wink:
cukrus drzim ti miesto v oktorovkach, aj vsetkym ktore sa o to snazia uz tento mesiac
4. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne, nadherne, uzasne :dizzy_face: moc moc gratulujem :slight_smile:
4. feb 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

kody tak to tu gratulujem to je taká úžasná správa taká som šťastná že sa ti to tak rýchlo podarilo prvý krát to trvalo koľko kým si otehotnela?
5. feb 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vevu, v podstate to bolo na druhy mesiac, kedze sme sa snazili uz aj v decembri :wink:
v prvy krat mi to trvalo cca 4-5 mes. ale to som predtym dlhodobo brala HK a denne aj tabletky na migrenu
5. feb 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kody,
blahoželááám. Je to super, teším sa s Tebou, až mi prebehli zimomriavky po tele :slight_smile: . Držm moc silno palce, nech všetko dobre dopadne a v októbri sa dočkáš vytúženého drobčeka...
5. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka ema, verim ze aj vam sa to rychlo podari :wink:
5. feb 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koda gratulujem a vy babky sup sup si berte priklad :wink: :dizzy_face: ,cakam vas pri mamkach missedkach
5. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodinkaaaaaaaaaaa, až mi :cry: vyhrkli, keď som // videla :grinning: krásne, držím moc moc moc palce, aby si v októbri držala voňavučké bábo v náručí :wink:

juj, keď to takto vidím, asi sa tiež trošku posnažíme, začnem sa nalievať femíkom :grinning:
5. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink: verim ze ma vsetky budete coskoro nasledovat
5. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, mirip tá tvoja narážka bola taká záhadná... aj u teba sa niečo črtá?
5. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kodada, tesim sa s tebou...sledujem nasu staru temu a uz od vcera som sa nevedela dockat tvojo testovania. prajem ti bezproblemove tehu..ostatne missedky sa k tebe coskoro tiez pripoja. :dizzy_face: drzim vam palce!!!
5. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej jej jej kodada blahozelam ja som taka rada ze ti vyslo super super opatruj sa moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, posielma tehu virusy T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T
5. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok