Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
3. feb 2009

aspinka este som nevidela peknu fotku na novom obcianskom ... uz ta co mi ukazala bola otrasna 😠
ninus MA som mala 10.10, 3 mrchy od vtedy

cukruska1920
3. feb 2009

kodi tak chytro najdi // a ja potom po tebe....ked sme uz po sebe prisli aj o mimi 😒

kodada
3. feb 2009

baby nepokusajte, lebo si nakoniec si pojdem kupit test !!!
cukru vy mate teraz po ovulke, ze? co vies ci sa nezadarilo aj vam 😉 ved sme si slubili ze pojdeme do toho spolu, nie?

cukruska1920
3. feb 2009

kodi...som v ovulkovskom obdobi..bud dnes alebo zajtra.... no to dufam...ine riesenie neberiem 😀

kodada
3. feb 2009

tak sup sup na manzela, podobrotky alebo nasilu 😉

cukruska1920
3. feb 2009

kodi ...no hej len ten graf je nejaky cudny...poslem ti ip

kodada
3. feb 2009

cudnejsi ako moj ??? 😀

cukruska1920
3. feb 2009

kodi...aj ty si mala taky blby?

kodada
3. feb 2009

pozri si ho v mojom fotoalbume 😉

aspinka
3. feb 2009

no kodada kukala som este raz tvoj graf nechcem ta balachat ale ked teplotka klesne a zrazu stupne hlavne v case mrchy tak to nemoze skoncit inak ako //

kodada
3. feb 2009

aspinka ja uz som sa zmierila s tym, ze cakam ... inak to uz nebude, zajtra kupujem test 😀 😀 😀
inak som zvedava, ci ti zmazu obrazok ... mne ho akceptuju

aspinka
3. feb 2009

a je to tvoje oko?

kodada
3. feb 2009

jasne ze nie, sice mam modre oci, ale nie take pekne 😉

vevoncek
3. feb 2009

kodi tak ti držím päste aby si mala // dve na teste (ale som to pekne zarímovala že?)

tie vaše oči sú super kde ste ich našli? bola by sranda keby sme si všetky dali nejaké oko 😀

zajtra som sa služobke tak vás prečítam až večer daj dúfam že toho veľa zapíšete 😉 a dúfam že samé pozitívne správy

kodada
4. feb 2009

hlasim neklesajucu teplotu, po obede kupujem test 😉

ema7
4. feb 2009

kody, tak to je super 😀 . Z celého srdca Ti prajem, aby tam boli // a aby bolo všetko ako má byť

skybaby
4. feb 2009

kodiiiiiii super, to fakt vyzera na tehu 😵 a dalsi mesiac ta chcem nasledovat 😉

evulik6
4. feb 2009

kody, paraaaada....potom nezabudni prsknut virusy 😉

kodada
4. feb 2009

dakujem vam vsetkym krasne, nebojte sa podelim sa potom o virusy 😉 vsetkym vam to tu doprajem, zo srdiecka 😉

tatuska1
4. feb 2009

kody pfuj..... pfuj.......pfuj nech tam tie ciarenky su....a hned nam napis!!!!!!!!!!

skybaby
4. feb 2009

a ak to naozaj vyjde, musis dat nam ostatnym know-how 🙂

kodada
4. feb 2009

ozaj sky??? myslim ze je to jednoduche SEX-SEX-SEX a zase len SEX v tom spravnom case 😀 😀 😀

cukruska1920
4. feb 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeee.... vyzera to tak ze zajtra mi graf vyznaci ovu... mi dnes stupla.. a mi sme sa vcera snazili a snazili 😀

kodada
4. feb 2009

ahoj cukru, ani sa nacudujem ..... o 20,00 si vypadla zo stranky a ozvala si sa dnes o 12,00 😀 😀 😀 manzel este vladze chodit???

cukruska1920
4. feb 2009

kodiiiiii 😀 😀 😀 no prepaaaac...manzel uz davno zarezava v praci

kodada
4. feb 2009

tak potom si znicena ty, ked len teraz vstavas 😀 😀 😀 😀 😀
cukru a vies ze keby sa nam to podarilo, rodili by sme cca v oktobri ??? som si to hodila skusobne do kalkulacky 😉

cukruska1920
4. feb 2009

kodi.... ja som hore uz od piatej....som nevedela spat.... to by bolo super... v oktobri sme potratili a vtedy by sme aj rodili.....ty ako vyzeras? meska?

kodada
4. feb 2009

myslis ze keby prisla, rozdavala by som tolko smajlikov ??? uz len sledujem hodinky, nech vypadnem z prace a idem testovaaaaaat (ved pozri graf)

kodada
4. feb 2009

pozeram toho tvojho hadika, dnes je asi na svojej najoblubenejsej teplote 😉

cukruska1920
4. feb 2009

hej...ta teplota sa mu obzvlast paci....tak nech tam aj pekne ostane alebo nech poleze este vyssie 😵

fuuha..tak to ti budem drzat siiilno palce aby si to roztocila a po tebe jaaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre