Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
4. mar 2009

áno, robila som si aj druhý test 😀

mirip
4. mar 2009

a foto máš daj na kona do albumu 🙂

cukruska1920
4. mar 2009

hamhamhamhamhamhamhamhamahmahmahamah...... 😵 😵 😵

adrikanatasa
4. mar 2009

za tie peniaze čo som vyhodila posledný rok za testy by som určite kúpila polovicu výbaby pre mimi 😀 😀
a cukruske posielam tých veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela vírusov 😉 samozrejme tehotenských 🙂

mirip
4. mar 2009

adri to sa posielajú takéto t-čka TTTTTTTTTTTTTTTT 😵

tilly
4. mar 2009

pichá ma vo vaječníkoch, tu ma pichne, tam ma pichne, sledujem sa ako keby som bola z cukru kurnik...

adrikanatasa
4. mar 2009

jááááj to vieš ja som ešte neni zbehlá tu v tých vaších skratkách a vírusoch 😀 takže TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT no a to by v tom bol čert aby si dnes neotehotnela 😀

ela304
4. mar 2009

ahojte baby, ja len na skok, cakame kamaratov a ideme hrat poker 🙂 🙂 Mne byva cely den zle od zaludka a najviac ma stve ze sa mi neda v noci spat. Uz teraz mam hrôzu ked si pomyslim na noc. Ale negrckam. 😝 😝 Aj ja posielamTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mirip
4. mar 2009

adriiiiiiiii si natiahla stránku 😀

ela304
4. mar 2009

ja som v snazilkam natiahla vcera, ale uz budeme na druhej strane 🙂

adrikanatasa
4. mar 2009

jeeej sorry to fakt nejako blbo vyšlo, tak rýchlo píšte nech prejdeme na druhú stranu 🙂

ela304
4. mar 2009

🙂

mirip
4. mar 2009

tilly čakáme na ten test v albume

adrikanatasa
4. mar 2009

aj ja by som mala niečo hodiť do albumu ale ja by som tam rada mala už aj prvé sono takže ešte radšej počkám

mirip
4. mar 2009

ja som mala už aj prvé aj druhé somo a len som to druhé videla a fotku mi doktor nedal, kto vie či vôbec nejakú dá aleo to si u mojho treba pýtať.....ja neviem ale ked nedá sám od seba ja si pýtať nebudem aj keby som chcela aj muž by chcel vidieť

cukruska1920
4. mar 2009

jeeej..dakujem vam..hadam to zaberie... ale taketo davky si prosim kazdy den....kedze som v obdobi ovulky 😵

adrikanatasa
4. mar 2009

cukruška pozerám že si z NR. Ty si ku mne asi najbližšie ja som z TO 😉 a kde v NR bývaš ak sa môžem spýtať? My sa tam máme sťahovať v septembri

mirip
4. mar 2009

cukruš býva v BA

cukruska1920
4. mar 2009

adri... ja byvam v nr ale teraz som viac v Blave ale prideme naspat do Nr....len este neviem kedy... ja byvam na klokocine...

adrikanatasa
4. mar 2009

aj my ideme na klokočinu, vraj čajkovského ulica 🙂

cukruska1920
4. mar 2009

jeeej...tak to budes kusok... 🙂 potom sa mozme stretnut---ok...idme ja uz...zajtra mozme popisat...papa

adrikanatasa
4. mar 2009

oki papa idem aj kukučnosť telku 😉

kodada
4. mar 2009

ckru T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T
posielam viac, aby zostalo pre vsetky
mirip no jeden priznak by uz bl, rano som bola pozriet porcelanovu misu 😉 a po obede som skoro odpadla na pohrebe 😉 ked si nebudere pytat fotku, sami vam ju asi nedaju, mne minule nechcel, ze este tam nic poriadne vidno, ale nabuduce sa uz nedam

tatuska1
5. mar 2009

dobre rano babule
vcera som uz neurobila ku musela so odit aj skor z roboty bolo mi nanic behom pol hodky som bola k.o.najprv vracanie potom hnacka ledva som dosla k autu a prisla domov a cely vecer a noc som pregrcala je mi nanic asi som to chytili od mami ale jej uz vcera bolo dobre.

adrikanatasa
5. mar 2009

dobré ránko prajem aj ja všetkým 🙂

cukruska1920
5. mar 2009

Dobre ranko kazde ranko... 😀

kodada
5. mar 2009

bre ranko babulky, tatu nechces nam nieco povedat (//) ???

tatuska1
5. mar 2009

kody nie urcitr nie vcera som si robila a nic to bude vyroza niejaka

tatuska1
5. mar 2009

cukruska a ty sa ako mas nadejna tehulka hmmmm!

kodada
5. mar 2009

tatu tak sa len pekne vyliec, ak je to naozaj len viroza

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre