Nedali mi liek na homozygot. Potratila som kvôly tomu?

anuci22
25. feb 2011

ajojte v utorok som bola na hematologii v ke pri dr.gburovej a zobrali mi krv a vysledky budu az o 6 tyzdnou.poslali ma tam z michaloviec s hematologii lebo mi zistili v krvi mutaciu homozygot.neviem presny nazov.
chcela by som sa spytat xci poznate tu doktorku?
a nemali mi dat hned nejake lieky?
NEMALi by hladat pricinu toho ze som potratila?
neviem co si mam o tom mysliet
nejako to nikto neriesi

latvia
25. feb 2011

na to aby ti dali lieky ti musia najprv poriadne vysetrit krv, dostat vysledky a podla nich sa zariadit. pricinu tvojho potratu hladaju, kedze ta uz na vysetrenie poslali, neda sa pricina stanovit smahom ruky. je mozne ze ked mas nejaky trombofilny stav, tak kvoli tomu si potratila. momentalne ti lieky netreba, kedze zrejme tehotna nie si, pockaj na vysledky a informuj sa u lekarky ktora ti robila vysetrenia.bez vysledkov tu tazko dostanes radu 😉

slivocka
25. feb 2011

Ahoj, pokial nemaju vysledky tak ti lieky nemôžu dať. Ja som bola teraz tiez na hematologii a vysledky budu o 2 tyzdne. Som tehotna a mam zvyšene trombocyty. Tiež mi nič nedali , až keď budu vysledky. O dr.Gburovej som počula a ano je to dobra lekarka 😉 Keďže si potratila, čo mi je velmi luto tak ti urobia plno vyšetrení a až na zaklade toho ti nasadia liečbu , skôr ti nikto nič neda ... veľa šťastia prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre