• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
autor
cucuuus , konecne. Vitaj moja. uz si pochopila preco som tuto temu zakladala? strasne sa tesim s kockami. Ale toto potrebujem...
15. máj 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, včera som si robila prvýkrát od MA po 3 mesiacoch tehotenský test.... bolo mi strašne zle, stále som len vracala, bolelo ma brucho....tak som si urobila test, predtým ako si nasadím nejaké lieky....pre istotu...
sama sebe som hovorila, že určite nebudem tehotná...ale keď som tam zbadala len 1 paličku, normálne ma to znervóznilo.....bola som sklamaná.... psychika moja, ešte to nerozchodila.... :angry:
15. máj 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TRIBITKA NEBOJ TO PREJDE.
Svetlus no prišla som sem pretože si myslím že naše tehu kočky by si mali založiť novú tému napr: tehotné po MA a potom by mohla aj TRibitka mohla napísať svoj problém tam kde patrí :grinning:
tribit ja viem presne ako ti je :unamused:
15. máj 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribit - aj ja Ta chapem moja.... :confounded:
15. máj 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuš, tiež mám pocit, že téma MA už nie je o MA...ja sa veľmi teším, že sú kočky tehotné, povzbudzuje ma to, ale téma ako taká sa stáva neaktuálnou....
cucuš, sledovala som tvoje čakanie na testovanie, bola som nervózna aj za teba....neboj, vyjde to, určite to vyjde.... ja idem akurát zajtra ráno k lekárovi mrknúť na ovulku....
15. máj 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TRIBIT ASI IM TO TAM NAPÍŠEM DÚFAM ŽE SA NENAŠTVÚ PRIDÁTE SA KU MNE
15. máj 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaska, tiež ma to už napadlo...
neboj, baby to pochopia, že nie je príjemné čítať o tom, kto má aké tehotenské príznaky, nás ktoré nie sme tehotné sa to dotýka osobne...
15. máj 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK IDEM NA TO :sweat_smile:
15. máj 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tfuj, tfuj.... :wink:
15. máj 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeee, som trochu chora a ked je vonku taketo pocasie chce sa mi len spat a oddychovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale uz popijam kavu, o piatej idem na trening..chora-nechora, manzel vravi, ze sa nemam tolko pozorovat, ved teplotu nemam, len ma strasne boli hrdlo. Svetlus, citala som o tom teste a si si ista, ze robis dobry testik (nie zo second handu:slight_smile:)? DUfam teda, ze ak ma, tak nech MS dorazi co najrychlejsie, alebo nech sa uz neukaze vobec. Idem si precitat aj v druhej teme, co ste popisali cely den, ja budem pisat aj tam, aj sem..aj tak prispievam malo. :grinning:
15. máj 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus, stále nič....musím odísť, o štvrtej prídu k nám domov robotníci....
takže založ novú tému, zajtra ťa budem celý deň podporovať.... :wink:
15. máj 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maj sa Tribitka!
15. máj 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: cucus ty by si chcela aby sme zalozili novu temu?
15. máj 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som to urobit, ale asi si ma predbehla :grinning:
15. máj 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V poslednej dobe ma vsetci predbiehaju. Svetlus mi vyfukla 500 v tejto teme, cucus zalozenie novej temy. A potom ,ze je to babo pomale. Ma byt po kom. :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM ZA PODPORU A omlúvam sa že som ťa teuška predbehla oprepáč
15. máj 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je v poriadku :wink:
15. máj 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cucus ako sa mas?
dnes idem s muzom na rande po dlhom case. vyhral listky do kina v jednom radiu. ani poriadne nevie na co ideme ale je to premiera. tesim sa ze vypadnem z domu, trochu za kulturou.
inac u nas uz prsi a prsi....
15. máj 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás topmu dažďu už len nohy visia
15. máj 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zienkyyyyy, dostala som MENZEEEEEEEES :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mala som dostat min. utorok, tak trosku potrucoval a prisiel tento utorok :grinning: . Zacala som spinit, tak verim, ze do rana sa pekne rozteciem. jupiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiii. Asi som jedina na MK, co oslavuje cyklus, xixixi.
15. máj 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus gratulujem
15. máj 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus gratulujem
15. máj 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus tak "prijemny" novy cyklus a aby sa skoncil o 9mesiacov
15. máj 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeem, dakujem babulky :slight_smile: .
15. máj 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ludia, my sme za chvilu pri 600vke :slight_smile:)))) :confused: .
15. máj 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, vcera som bola s muzom v kine na prepriemere filmu KVASKA odporucam...hudobna komedia, narehotali sme sa :grinning: :grinning: :grinning: a aj poplakali. hra tam POMAJBO rolu rezisera muzikalu...ten bol krasne zly :grinning: a vela zaujimavych hercov. bolo tafkt dobre, taka oddychovka
16. máj 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. pave som vypila 750ML mrkvovo-broskyňovo-jablokove šťavy a taaaaaaaaaaak som utekala na WCcko jaaaj skoro som to nestihla :grinning:
16. máj 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucska nacvicujes? :grinning:
16. máj 2007 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo behačky na WCko ????
16. máj 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok