Rodila som v 6. mesiaci a bábätko mi zomrelo

28. máj 2020

Ahoj píšem sem lebo mi chyba moje bábätko snažili sme sa tri roky manželovi zistili že je neplodny zrútil sa mi cely svet, tak sme po dlhšej dobe podstúpili IVF spermie od anonymného darcu , vyšlo to na prvy krát vložili mi embrijko tesila som sa veľmi až do 6 mesiaca až kým som neporodila akutnou sekciou predčasne a bábätko mi po pár dňoch zomrelo veľmi trpim že sa to tak skončilo, 😢😢

autor
3. jún 2020

@tanyan vieš pre niekoho je to biologicky material a pre niekoho je to vymodlene dieťa,moja dcéra žila narodila sa bola v inkubatore videla som ju bola zdravá len to krvacanie do mozgu po porode jej spôsobilo smrť,viem že musím myslieť pozitivne a nevraciat sa do minulosti ale niekedy sa to nedá ,mala pre mňa bola všetkým,vieš keď ste obaja v poriadku a prišla si o dieťa tak ste sa snažili o ďalšie ,do kym si nemala svoje dieťa, ale u nás to tak jednoducho nie je a tie hormony čo si musíš pichat pred umelým oplodnenim a čakať či sa to podari je tiež zatažujuce,ale každá sme ina a prežíva to ináč,ja si tým musím prejsť a nevraciat sa do minulosti a myslieť na budúcnosť,ale ďakujem za radu

tatianaba
3. jún 2020

@dollyzv Nezistili.

silvus138
26. dec 2020

@osky po sekcií po pol roku

abr
8. júl 2022

Zdravím vás, moja dcéra minulý rok porodila chlapceka Deniska v 24+5 tt. Chlapček sa pomaly vyvíjal naučil sa aj sam dýchať, úspešne napredoval a po 2 mesiacoch mu začali dávať zahusťovadlo Nutrilon spolu s fortifikatom do mat.mlieka.Pekne naberal na váhe čakala ho len kontrola v BA na očnom. Keď odrazu nám volali ze malý umiera😭. Bolo to hrozne co sme prežívali. Moja dcéra sa psychicky zrútila. V crievkach sa mu urobili zátky ktoré po čase odumierali. Denisko po 2 týždňoch boja ako 3 mesačný umrel😪. Prešiel rok a je to čo raz ťažšie, no vraví sa čas to kus zahojí, ibaže nám sa zdá ze to co raz viac ťažšie zvladame. Veľmi nám chyba , moja dcéra navštevovala synčeka každý deň a veľmi sme verili ze čoskoro príde domov, nakoľko nám povedali ze sa blíži deň kedy príde domov. Žiaľ zrútil sa nám svet.

sofia1979
8. júl 2022

Je mi to veľmi ľúto verím že babetko príde držím moc prsty 🙏🙏🙏

jumperly1
20. júl 2023

my sme pred par dnami stratili syna po 7 dnoch na neonatologii, narodeny v 28+2 akutnou sekciou. Ako to prosim prezivas teraz s odstupom casu?
Taktiez IVF po azoospermii (darovane embryo).

juliet86
20. júl 2023

@jumperly1 uprimnu sustrast a ja odporucam ozvat sa sem: https://www.tanana.sk/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre