Snaženie po missed abort

magnumka6238
26. apr 2015

Ahojte dievčatá, viem, že takýchto tém je tu možno už dosť, ale predsa nedá mi to urobiť možno ešte jednu🙂 v marci 25.3. som musela podstúpiť kyret po MA. včera som presne mesiac po dostala menzes, mam dilemu či sa začať snažiť o miminko už teraz alebo ešte jeden cyklus počkať, aký máte na to názor? Ďakujem za odpovede.🙂

espoleta
26. júl 2015

Ahojte žienky, tak ja som momentalne 3.cyklus po potrate a tiež mam akurat po ovulacii tak uvidime či sa zadarilo 🙂 dúfam že áno, veľmi by som si to priala, aj ked manželovi som povedala že ovulacia asi neprebehla lebo som sa veľmi necitila žeby mala prísť, aj som si robila ovu testy a nakoniec prišla :D Dúfam že ho na konci mesiaca prekvapim 🙂 Držte palce 🙂

lavender84
2. aug 2015

@guga79 ahoj prajem nech zajtrajšia kontrola dopadne ok a mozte sa zacat snazit 😉 ja mám už po kontrole a veru už sme sa začali snažiť 😀 tak silno veriiiiim, že bude všetko ok 🙂

lavender84
2. aug 2015

@espoleta podarilo sa? už mal manžel prekvapko // ?? 🙂

motorolka
2. aug 2015

@magnumka6238 ahoj, nadabila som na tuto diskusiu a som rada, aspon sa poradim, ja som bola na kyret po MA 23.4.2015 a prvy "cyklus" alebo skor spinenie som mala 3 tyzdne po, ale cyklus bez akychkolvek liekov alebo inej pomoci az po 10 tyzdnoch boli iny ako vsetky doposial, moj dr mi odporucil, nech si dame pauzu nejake 2 cykli, ale kedze som citala viac pripadov, ze to skusali hned, tak som neposluchala ani ja, no zatial sa len snazime, kedze sa to zatial este nepodarilo a momentalne mi podla vypoctov meska, no tazko povedat cim to je, kedze testy mam negativne..

espoleta
2. aug 2015

@lavender84 ahoj tak momentalne som 8DPO takže ešte neviem či sa zadarilo ale od zajtra už budem skušať asi testiky 😀 Popravde od ovulacie ma stale poboľuje bruško ale neviem či sa zadarilo mam take zmiešané pocity, ale priznaky nemam žiadne ale to som nemala ani pri predošlych tehotenstvach 🙂 A vám sa zadarilo? Či tiež ešte nevieš výsledok? 🙂

lavender84
2. aug 2015

@motorolka ahoj a cítiš aj nejaké príznaky tehu ?? teda okrem toho, že mrška mešká 🙂 teda ste šli nato hneď po prvej mrške? My sme už o snažilkovaním začali 😀 aj s požehnaním od mojej dr mne prvá mrška po ma prišla presne po mesiaci a teda boa dosť silná, vraj je to dobrý znak, že sa maternica zregenerovala a sliznica sa vytvorila vysoká, takže sa mrška spustila normálne... držím palce, nech na tehu teste uvidíš //, pekný večer

lavender84
2. aug 2015

@espoleta tak my sme sa začali snažilkovať predvčerom 😀 😀 cítim sa v pohode, tak hádam bábatko príde 🙂 daj vedieť ako dopadol testík, držím palce, nech tu všetky čoskoro vidíme // so šťastným koncom 🙂

motorolka
2. aug 2015

@lavender84 no mala som uz snad vsetky priznaky 😀 ale najviac ma zaramil pondelok minuly tyzden,kedze testy boli negativne,tak som cakala mrchu,mala som velke bolesti,az take krce,ze do kolien ma lamalo,no potomnic,sem tam tazko od zaludka,zavrate,naliate prsniky, preto som z toho celeho zmatena,poslednu mrchu som mala velmi silnu aj dlhsiu,tak som dufala,ze to je dobry znak,tak ale uvidime,v utorok idem k mojmu dr,tak som zvedava na sono,co tam zas najde 😀

espoleta
2. aug 2015

@lavender84 Ďakujem si zlata určite dam vedieť ako som dopadla 🙂 Mam sice kratšiu lutealnu fazu čiže predpokladam že utorok by som mala dostať menštruáciu tak aj preto si veľmi neverim žeby to vyšlo tak rychlo na prvy šup 😀 Tiež budem čakať ako ty dopadneš 🙂 dúfam že sa budeš len chváliť 😉
@motorolka ak ty maš všetky tehu priznaky tak doktor ti už len povie že tam vidi babätko čo už aj poskakuje 🙂 Daj potom vedieť ako si dopadla 🙂

jankastubka
2. aug 2015

Ahojte, zial sa k vam pridavam aj ja. Tento rok uz 2 krat po kyrete. Prvy bol vo februari, druhy minuly tyzden. Som z toho velmi nestastna... v pondelok mam ist k mojmu doktorovi na kontrolu. Ale uz predtym mi hovoril, ze treba pockat 3 mes. Tak uvidime. Zacala som pit na zaciatok alchemilkovy caj. Neviem co viac zatial spravit.
Okrem ineho ma este aj mrzi, ze zvysok leta uz bez kupania.
Doktor hovoril ze ma posle aj na nejake vysetrenia... tak som zvedava ale mam aj strach. Tie co sa vam uz zadarilo ma velmi inspirujete a dodavate mi silu.

guga79
2. aug 2015

Milé žienky,
ako vidím, celé žhavé do snažilkovania, tak dajte vedieť, čo a ako...... a ďakujem k zajtrajšej kontrole, dám vedieť, čo a ako...... 😝 😅 Chcem sa porozprávať s dr., mám novú gynekologičku, ešte som u nej nebola....vkladám do nej všetku dôveru, ktorú mám...... 😅

guga79
2. aug 2015

@jankastubka ahoj, je mi ľúto, že si si to prežila až dva krát....... 😒 máš nejaké detičky, alebo toto boli..... 😕 ?

jankastubka
2. aug 2015

@guga79 nastastie uz mam jednu dvojrocnu, ta mi tiez dodava vela sil. Velmi som si priala mat deticky po sebe, zial uz teraz padla pre mna nadej a do 3 rokov malej to uz nestihnem. Tak aj z toho som nestastna 😢

lavender84
3. aug 2015

@motorolka jaaaj tak urcite to bude babo... Mne test v maji tiez vysiel negat a hcg som mala 1000... tak ziaden stres 😀
Zeny teraz budeme plodne jak jablone 😀 😀

lavender84
3. aug 2015

@jankastubka ahoj je mi luto kolke si tym musime prejst... A neboj deticky este urcite budu s trosku vacsim vekovym rozdielom 😉 ale druhe a tretie budu tesne za sebou uvidis 😉 ja som tiez chcela deticky po sebe a pozri moj syn uz ma 9r 🙂 vies praca,cestovanie tak kym som sa odhodlala... a skoncilo to smutne... ☹ no urcite som sa mala zastavit, dat zdravotne do poriadku a teraz bude vsetko ok 🙂 urcite, drz sa a hlavu hore! 😉

espoleta
3. aug 2015

ahojte žienky tak dnešný test som mala negatívny síce som len 9 DPO tak to je ešte príliš skoro. Len jedna vec ma zaraža že ma dosť picha na jednej strane v podbrušku a semtam ta bolesť vystreľuje až ako keby vonku. Dúfam že to nieje nič zlé 😒

lavender84
3. aug 2015

@espoleta ta bolest moze byt vajicko co si robi miesto... no ak by to silnelo asi by som cinkla dokimu... pre istotu, velmi drzim palce 😉

espoleta
3. aug 2015

no tiež som nad tym takto uvažovala že keby sa to horšilo tak mu zavolam, a možno to je iba predzvesť menštruacie. Aj ked ta sa ohlasuje inač ot už poznam. Zajtra vyskušam dalši testik možno budem o niečo mudrejšia 🙂

guga79
3. aug 2015

@espoleta ahoj, mňa aj napadlo, že keď Ti náhodou vychádza aj čas, kedy by si mala mať akože mršku, tak aj vtedy môžeš mať také pocity, ako keby mala prísť, a ono to môže byť to krajšie, na čo čakáš..... aj Ti mešká?

jankastubka
3. aug 2015

Tak dnes 2 hodiny cakania u doktora a v podstate som sa dozvedela len to, ze mam prist o dva tyzdne aj s vysledkami histologie. Az potom mi da odporucenia na tie dalsie vysetrenia.
Mate s tym niekto skusenosti?

guga79
3. aug 2015

@jankastubka ahoj, mne v správe z nemocnice napísali, že si mám 14 dní od zákroku ísť pre výsledky z histologie a potom s nimi na kontrolu k svojej dr., neviem, prečo ti to takto nedali 😕 pravdepodobne Ta pošlú na genetiku a na endokrinologiu....... 😝

m2mysha
3. aug 2015

@jankastubka mne dokonca povedali, ze si mam ohladom vysledkov zavolat kedze mam gynekologa v inom meste ako byvam. Prve vysledky na nejake parazity dopadli negativne a histologia tiez. vyskocili mi tam len nejake hormony a to mi povedal, ze mam prist na kontrolu az ked budem mat po prvej mrske, vsetko pozrie a na tie hormony mi nasadi lieky. Praveze v tomto bol moj doktor super, ze aby som nebehala zakazdym 60km tak staci nech zavolam a podla toho sa zariadime.

guga79
3. aug 2015

@jankastubka a tie výsledky z histologie budeš mať kedy?

guga79
3. aug 2015

...ja mám hlavne problém so sebou žienky, že sa neviem dočkať, kedy sa budeme môcť snažilkovať....zdá sa mi to stráááášne dlho čakať.......ale vydržíme, keď bude treba.....ale pôjde to asi veľmi pomaly 😀

jankastubka
3. aug 2015

@guga79 tiez za 14 dni. Ale k doktorovi mi kazali ist 3 dni od zakroku. Tiez nerozumie na co, ked mi v podstate nic nerobil.
Jedine pozotivne, ze povedal, ze po 2 tzydnoch sa uz mozem kupat a mat pohlavny styk.

guga79
3. aug 2015

@jankastubka ale pozor, s ochranou...... kvôli riziku infekcie...... dúfam, že aj to Ti povedal 😉

espoleta
3. aug 2015

@guga79 ahoj tak mne ešte nemeška menštruacia som len 9DPO ale v poslednom čase mi trochu blbne cyklus a lutealnu fazu nemam dlhšiu ako 10 dni tak preto očakavam zajtra menštruaciu ale necitim sa na ňu. Stale ma popichava na pravej strane v podbrušku je to take jemne pichanie tak neviem čo si mam o tom myslieť. Uvidim ale keby aj mrška prišla by mi nevadilo ale tak aspoň o 3 dni tak by sa mi predlžila lutealka, beriem aj b6 aj inofolic tak by som sa potešila že už nieje taka kratka. Dam zajtra vedieť 🙂

My to tu mame celkom super, bola som na kyrete a vysledky poslali automaticky môjmu gynekologovi ja už som sa len na kontrolu objednala. A s tym čakanim, ked som sa dozvedela že babätko nežije tak gynekolog povedal že nech sa nad tym netrapim, časom si urobime dalšie a ja som mu povedala že tak skoro nebudem chcieť. Ale asi po tyždni od zakroku už som chcela byť tehotna 😀

jankastubka
3. aug 2015

@guga79 to mi sice nepovedal, ale tak s ochranou aj kvoli tomu, aby sme hned neotehotneli. Prizvukoval mi pockat tie 3 mes. Akurat neviem myslis, ze kupanie myslel len vo vani, ci aj v bazene?

Baby teraz som bola na wcku a mala som take tmave silnejsie spinenie + take akokeby mokre. Neviem co to. Vravel, ze spinit mozem aj 10 dni este. Ale teraz to bolo podstatne viac ako doteraz. Po utreti aj ruzovkasty neviem ci vytok, ci co to je. Neviem ci to bolo sposobene tym, ze mi tak postlacal brucho a pytal sa, ci to boli - nebolelo. Som 5 dni po zakroku. Nic ma neboli, horucku nemam.

espoleta
3. aug 2015

@jankastubka neboj sa to je normalne, mne môj hovoril že väčšinou sa žena dočistuje tak dva tyždne, potom by si už nemala špiniť. Ak ťa nič neboli, nemaš teplotu tak je to normalne. Ja som presne 2 týždne špinila, prve asi 4 dni krvacala a po mesačnej kontrole povedal že mam maternicu ukažkovú 🙂

jankastubka
3. aug 2015

@espoleta ok, lebo ja som uz 2 dni spinila len tak trolilinku a teraz zrazu cela slipova vlozka priam cierna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre