Spoveď po miniinterupcii

tehulka1111
29. jan 2014

ahojte boli ste niekto po interupcii alebo mini interupcii na spovedi.. čo vam povedal na to knaz.. dal vam rozrešenie.. ako reagoval.. odsudil vas za to.. ☹

gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elina25
29. jan 2014

To ako môžte napísať ty si rozhrešenie nezaslúžiš?Vám by som ho nedala!!!Sa môžete hanbiť neviete príčinu a už tu zobak otvárate!!!

igiana
29. jan 2014

Nik z nas si odpustenie nezasluzi. Boh odpusta, preto ze nas miluje, nie preto, ze si to zasluzime. Ak uprimne lutuje, neexistuje hriech, ktory by jej Boh neodpustil.
@gubcikova

warholette
29. jan 2014

@gubcikova ake babo zabila? zaskrtila nebodaj novorodenca? pretoze pokial plod nedokaze prezit mimo tela matky, nejde o "babo", ale o plod.

jajus28
29. jan 2014

@tehulka1111 myslim ze nie ked ho neda ani mne ako matke dietata zijucej s partnerom (otcom dietata) v jednej domacnosti.

zara0201
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
29. jan 2014

@warholette je jedno či je to plod,alebo bábo

gubcikova
29. jan 2014

@elina25 ja ho ani nepotrebujem a viem presne čo spravila,ked vy neviete nestarajte sa do mňa a nepíšte mi

amadora
29. jan 2014

ako to napísať... ak si tak hlboko veriaca že ti nerobilo problém ísť na interupciu tak ti môže byť srdečne jedno keď ti rozhrešenie nedá, nie?
niektorí "veriaci" majú pocit že môžu spraviť hocičo, však sa potom vyspovedajú... 🙄

elina25
29. jan 2014

@gubcikova ja si z Vami písať nepotrebujem mne to k šťastiu nechýba!Ale súdiť bude boh a nie vy....

gubcikova
29. jan 2014

@elina25 nepototo sa.nie som veriaca takže tak

elina25
29. jan 2014

mne je jedno kto ste čo ste 😀

gubcikova
29. jan 2014

@amadora hlboko veriaca nemôže byť ked tu sa pýtala ako zabiť dieťa v prvom trimestri

billam
29. jan 2014

@tehulka1111 pred 6 dňami si založila tuto tému a teraz sa pýtaš na rozhresenie????? Je mi na grc!!!

https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/mozem-pit-tonic-na-zaciatku-tehotenstva/

billam
29. jan 2014

@elina25 si mimo

elina25
29. jan 2014

@billam možno ale nebudem nikoho odcudzovať

tehulka1111
autor
29. jan 2014

ty kks nepytala som sa vas na nazory čo mate proti potratom ale čo vam na to farar povedal. .nežiadala som vas o to aby ste ma odsudzovali, ale iba nazor.. ako vidim su tu ženske ktore vedia len odsudzovat, ale niekkedy lutost toho čo bol na potrate je väčšia ako ohovaranie a osočovanie druhych.. pokial neviete odpovedat na otazku, tak sa radsej do tejto temy ani nezapajajte..

dejnas
29. jan 2014

ad1) koho to nesiera, nech túto tému proste ignoruje... veľmi jednoduché
ad2) netvárme sa, že život je ružový a akceptujme fakt, že interrupcia - či sa nám to páči alebo nie, či s tým súhlasíme alebo nie - je práve tou odvrátenou tvárou tehotenstva; existuje a podstúpi ju nemálo žien
ad3) @tehulka1111 (inak zaujímavý nick v tvojom prípade)... teraz neviem, či ťa trápi viac skutočnosť, či sa ti dostane rozhrešenia, či samotný zákrok, ktorý si podstúpila 😕 (prepáč, ale z úvodného príspevku to tak vyznieva)

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rora
29. jan 2014

@gubcikova dotycnej co zaklada temy asi netvrdlo brucho, ale ina cast tela.... myslim ze z nudy uz nevie co robit, tak tu víri "vodu"

tehulka1111
autor
29. jan 2014

@dejnas jasne že mi rozrešenie nepomôže, ale možno by to pomohlo môjmu svedomiu..

billam
29. jan 2014

@elina25 no sorry, ale za toto áno

gubcikova
29. jan 2014

@rora och nemám na to čo dodať.

elina25
29. jan 2014

@billam čo človek to názor

billam
29. jan 2014

@tehulka1111 ty ideš do seba liat tonik, aby si potratila...navyse to sem aj napises...potom napises, že to nepomohlo...ideš na interupciu a teraz zrazu osvietenie???? Spoveď?...super veriaci človek

tehulka1111
autor
29. jan 2014

@billam nepotrebujemm počuvat mudre reči.. radsej sa staraj o seba..

zara0201
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba28
29. jan 2014

@tehulka1111 spovedat sa musis ist len za vyssim,nie za obycajnym fararom a ak tvoje dovody boli natolko vazne tak ano,da ti rozhresenie,.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre