Pre svojho partnera nie som dosť dobrá

gabikia
21. apr 2014

Mile zienky,mam dve deti,8 a 19-mesacnu dcerku,s ktorou som doma na materskej.Poznate to,vsetko sa toci okolo domacich prac,varenia a deti.Castokrat sa nestihnete ani len ucesat a drahy je doma z prace...No snazim sa aj doma trosku vypadat,ale o to nejde.Nie som zvyknuta pocut od draheho s ktorym som 11-ty rok,ze ma miluje,ze sa mu pacim,ani ze ma ma rad...Mam 158 cm,momentalne 57 kg a on ked ma vidi nahu,pritom pekne upravenu,mi povie,ze vypadam ako "Srecica"...je roro normalne?On cvicieva,je chudy,najspokojnejsi by bol s tehlickami na bruchu,hoci pred mnohymi rokmi mal prave on to brusko a ja som ho lubila takeho aky bol...Smutne je to,ze vidi na mbe len to ako ze zle...5 kg navyse,co je povrchne....ma vobec niektora podobny problem? 😲

gabikia
autor
22. apr 2014

@bodka70 Asi to niektori chlapi nemaju v sebe,neviem...niekedy si tak pomyslim,ako by sa choval,keby sa vztah znova len rozbiehal...vtedy je to tutu-mutu,teraz to uz za to nestoji🙂 No muzi su v tomto rozpravani sa o citoch uplne mimo....aspon ten moj :-\ asi treba nahodit sarm milenky,haha😀 a zahryznut si do jazyka🙂 poriadne...no malo by to byt i opacne:-P

victory1
22. apr 2014

@gabikia Vies, ak je ziarlivy, tak je tych +- 5 kil je uuuplne jedno...a ty si kocka, takze dovody ma.... 😉
Ja som len chcela napisat, ze to rob hlavne kvoli sebe..nemyslim, ze nazor chlapa ta nemal trapit, ale kila by naozaj mali byt to nejmenej dolezite v manzelstve... 😉

victory1
22. apr 2014

@gabikia Btw. ..vzdy sa okolo mna najviac chlapov tocilo, ked som mala kila navyse... 😀 😀 😀 ..a nebolo ich navyse len 5... 😉

gabikia
autor
22. apr 2014

@victory1 super, toto ti muselo nabit sebavedomie 🙂 😀 😀 😀

sarinka2012
22. apr 2014

@gabikia Každa žena je citliva na svoju vahu 🙂 teda aspon vačšina,aby som neprehanala 😉 mam tiež 158 cm a momentalne mam 51,8 kg a aj to je stale vela,necitim sa dobre a ani vo forme,zial sa mi zle uklada tuk,takze ziadne prsia,chude ručičky,rebra mi mozes volnym okom spočitat,ale mam bruško (v pase skoro 80 cm) ,aj zadok aj stehna a hlavne viem že možem vyzerat lepsie,moj manzel by mi nikdy nepovedal nic v naražkach na moju postavu,ale mam kamarata ktory s tym nema problem a povie mi narovinu ze mam nieco so sebou robiť ,pozname sa dlhe roky a viem že ma ma rad 🙂 a hlavne ma neberie ako objekt,ale ako sestru,takze ked uz to on vidi,tak tam nedostatky budu 😀 chlapi su rozni,ak manzel povie čo si myslim,neznamena to ze ta nema rad ,ale zase cvicit,poprijpade schudnut by si mala chciet pre seba,nie pre neho 🙂 a hlavne nechyba ti až tak vela 🙂 tak prajem vela zdaru 🙂

victory1
22. apr 2014

@gabikia Ale ano, jasne, aj mi to zdvihlo sebavedomie...ale hlavne som bola z toho prekvapena... 😕
Vies, ale najviac pre mna znamenalo, ked som mala fakt dost kil nadvahu - teda priam som bola vyzrata a drahy mi zahlasil, ze nech sa netrapim, ved on ma ma rad taku, aka som...
A to bola moja motivacia do chudnutia...
Jednoducho tak je to vo vsetkom, ked ma clovek pozitivne motivaciu, zvladne to! 😉

gabikia
autor
22. apr 2014

@sarinka2012 jasne,chapem 🙂Len niekedy ten kalich trpezlivosti pretecie....😉Inak zaujimave je ako pri tej istej vyske su uplne ine typy postav...ja kby som mala vahu ako ty,uz by som bola max.spokojna...vtedy uz brusko nemam...Urcite si budem cvicit sama pre seba a svoj dobry pocit a aj tebe prajem,aby sa ti to podarilo k tvojej spokojnosti 🙂

janickacrazy
22. apr 2014

@gabikia Je to ozaj smutné, že tvojmu mužovi tak velmi záleží na tom kolko vážiš, ja by som sa asi naštvala a odišla tak na týžden bez detí niekam na welness alebo ku kamoške a nech sa stará on, ked je taký pán dokonalý. Keby ti to aspon slušne povedal, ale šrečica, to je fakt od neho hnusné. Si velmi krásna žena a nejakých trapných 5 kg hore dole by pre normálneho milujúceho muža nemal byt vobec problém. Moj muž mi nikdy ani náznakom nepovedal, že sa mu na mne niečo nepáči, stále mi vraví, že som krásna, aj ked moje bruško tiež nevyzerá nejako super po dvoch cisárskych. Muž by si mal ženu vážit aj pre iné veci, nielen preto ako vyzerá.

sarinka2012
22. apr 2014

@gabikia Ano ,je to velmi rozdielne,proporcovanie tuku si človek nevyberie 🙂 kamaratka ma 160 cm a ma 55 kg a vyzera uzasne,dalsia ma 156 cm ,je tiez po porode,vazi 47 kg a stale ma brusko aj boky..človek si nevyberie ale uplne chapem čo tym chces povedat,aj moj manzel na mna obcas zavola oblinka a ked mam zly den tak ma to urazi 😀 nerob si starosti a hlavne nepocuvaj mudre reči typu že si ťa nevaži alebo v tebe vidi len sexulany objekt,chlapov sa občas tažko chape 🙂 to urcite poznas aj sama 😀 ty sama najlepsie vies ako sa tvoj manzel k tebe sprava a uprimne,to ze mu po tolkych rokoch zalezi na tom ako vyzeras,je podla mna fajn 🙂 najhorsie je stratit zaujem,on o teba evidentne este nestratil,tak dufam že to takto potiahneme po tolkych rokoch aj s mojim manzelom 🙂

gabikia
autor
22. apr 2014

@janickacrazy To je krasne 🙂Ten muz je muz s velkym M,ma moj obdiv.Urcite dam mojmu taku malu priucku vo forme novych akcnych programov zameranych k mojmu kondicnemu blahu a jeho starostiam s detmi 😀

sarinka2012
22. apr 2014

@gabikia Ale teraz to vyzera že si trosku protirečim 😀 😀 predtym som napisala že by mi žiadnu naražku na postavu manžel nepovedal,tak len spresnim,oblinka nie je naražka na postavu ,len sa mu paci ta reklama na Fun Fon 🙂 ale ked mam zly den alebo nebodaj PMS 😀 tak by som ho za to aj s valčekom na cesto po byte nahanala 🙂 inak sme normalna rodina a mame sa radi 🙂

gabikia
autor
22. apr 2014

@sarinka2012 Pekne si to napisala,muzi uz su taki a netreba si to az tak brat 🙂Mam pocit,ty si to rozluskla s psychologickym nadhladom,velke LIKE Tvojim myslienkam a prajem vam,aby ste to takto s nadhladom zvladali s muzom este vela rokov....😉Snad sa na tomto s mojim drahym este z chuti zasmejeme 😉

gabikia
autor
22. apr 2014

@sarinka2012 inak presne ta Oblinka z FunFonu ma napadla,haha 😉

mariannan
22. apr 2014

Ja mam za sebou porod pred 2rokmi a mised abord dvojiciek pred 4mesiacmi...a som na svojej povodnej vahe z pred porodu 53kg(zhodila som asi 8kg) pri vyske 163...moj muz si ani nevsimol,ze som schudla ale on sa vazi kazdy den odkedy chudne a len caka kto mu kedy povie aky je schudnuty...schudol fakt dobre asi 15kg a schvalne nosi tie iste nohavice len aby ho chvalili...hold chlapi..ako sa hovori s certom zle,bez certa este horsie!

hori
22. apr 2014

Ako sa to hovori? Nekritizuj hmotnost zeny, lebo potom ona skritizuje tvoje centimetre... 😝 Ja by som sa urcite nezdrzala a tuto povedacku mu obcas pripomenula... nech pociti, ake je to "mile"...

dunakiliti80
22. apr 2014

Chlapa treba zamestnať , aby myslel na dôležité veci a nie na hlúposti 😀

svetluska82
22. apr 2014

@gabikia no moj muz tiež mal narazky, jeden cas som mala skoro 100 kil, a to bolo same hrosica tu a tulenica tam... 😠 Raz odisiel na 3 mesiace do zahranicia a ja som za ten cas schudla 15kil, len tak kvoli sebe, nemal ma kto nervacit a bola som viac v pohode. No ste mali vidiet, ked ma videl potom, jeho reakcia ci mam milenca? Som vysvetlila, že nie,ale ak neprestane s tymir ecami tak si niekoho isto najdem. 😠 A odvtedy mam klud. a to hovorim, že nie som ani zdaleka na vahe okolo 50 kil. Inak tých 5 kil ked sa to tak vezme je igelitka masa 🙂

lenbea
22. apr 2014

@gabikia treba ho zamestnať, aby nemal take blbe reči. a ako už volakto napisal, šak nech postraži deti a pôjdeš cvičiť. a ešte mu treba dať poprať aj variť, nech vie, že nesediš doma na gauči. inak si vôbec nie tučna, čo by som ja dala za to, keby som mala len tolko. mne muž nevyčita vahu, ale mame ine problemy a horšie. (svokru, ty maš aspon sukromie a pokoj). ja by som take reči ignorovala alebo si z toho robila srandu.

zuzana76
22. apr 2014

@gabikia no ja som si pozrela album a podla mna si kočka, velmi pekna zena a urobila by som presne co pisali predo mnou, jedneho vecera by som sa vystrojila,ze idem cvicit a ze odteraz 2x do tyzdna na 2 hodinky postrazi vecer deti a ty ides makat na tych tehlickach

renton
22. apr 2014

keď on si vie nájsť čas na cvičenie, tak mu jednoducho rozkáž nech láskavo aj on postráži deti nech Ty môžeš ísť tiež cvičiť. veď to čo je.... neznášam chlapov, ktorí majú doma pekné manželky, ešte k tomu milujúce a majú pripomienky a pindy

gabikia
autor
22. apr 2014

@zuzana76 dakujem za kompliment ...a tak nejak aj spravim 😉

jalucija
22. apr 2014

@gabikia Gabi co to znamena "Srecica"? nikdy som take slovo nepocula .)

adri266
22. apr 2014

@gabikia on bol aj predtym taky povrchny??? 😠 😠 😠

Tak raz, ked budete nahi a on Ti toto este raz povie, tak Ty mu na to povedz, ze ok, ja som Shrecica, ale co chces Ty, Liliputan, a pozri mu na *to* 😀 😀 😀 A ked sa urazi, tak mu povedz, ze sa citis podobne pre jeho komentoch. 😝

adri266
22. apr 2014

@jalucija od slova Shrek predpokladam 🙂

zabka79
22. apr 2014

@gabikia zrejme nie si so sebou sama spokojná preto ťa to tak vytáča. Možno by ti iné ženy mohli iba závidieť ako vyzeráš ale tebe sa to tak nezdá. Myslím že je to dôsledok toho že si iba s deťmi v domácnosti. Asi si bola viac predtým zvyknutá že si sa ľuďom páčila. Na fotke si podľa mňa kočka 🙂 takéto reči by aj mňa urazili asi by som brala protiútok ale ten nič nevyrieši...môj muž sa mi tiež niekedy rehoce ale odkedy som mu povedala že je to problém úplne prestal...bol prekvapený lebo jemu to tak nepripadalo...skús to tomu tvojmu tiež vážne povedať...chlapi sú zabrzdení treba polopate s nimi jednať....asi jediné čo by som ti doporučila je vypestovať si sebavedomie. Ak je to o vzhľade tak začni cvičiť aj doma sa dá...skús nejakú malú diétu veď 5 kilov zhodíš za mesiac..a za ďalší mesiac môžeš mať pekné pevnejšie telo...trošku viac venuj času sebe a budeš sa cítiš lepšie...mne pomohla aj angličtina v sebavedomí...

jalucija
22. apr 2014

@adri266 jaaaj.. jezis to je debil. Keby mne toto muz povedal dostal by slapkou po hlave :D

adri266
22. apr 2014

@zabka79 ale co ak sa ona citi dobre pri tej vahe??? ak by chcel moj manzel, aby som vazila 50 kg a nie 55, tak sa mu vykaslem na hlavu. Bud ma lubi, aka som , alebo nech ide do kelu...
Nepoviem, keby vazila 80 kg...ale pri 57 kilach 😕 😕 😕

fra
22. apr 2014

nebrala by som tie poznamky až tak tragicky, hoci samozrejme ak to vadí tebe, daj mu deti do ruky ked príde z práce a vybehni si 3 x tyzdenne zacvičiť aby si sa cítlia lepšie... asi si vačšina chlapov občas rada rypne a nerozmyšla pri tom, či to ženu nezraní, tiež mam doma podobny exemplar a po 20 rokoch už viem, že to v podstate nemyslí zle... on totiž vlastne vobec nemyslí 😝
myslím že u vačšiny chlapov je to asi nejako takto 😅 https://www.modrykonik.sk/blog/galwaygirl89/mes...

zabka79
22. apr 2014

@adri266 tak každý máme svoje merítka...ja keby som mala aj malú nadváhu cítila by som sa zle aj bez toho aby mi to niekto hovoril....a pre svojho muža chcem byť atraktívna a nie sa spoliehať na to že ma lúbi...takže som to písala podľa seba...a ber to ako jeden z názorov 🙂

adri266
22. apr 2014

@zabka79 v pohode...ale ak by mi mal partner povedat, ze sa mu pacia blond vlasy,a ja mam prirodzene cierne, tak zial, jeho smola...
A nejedna zena sa stala bulimickou ci anorektickou kvoli tomu,z e sa chcela pacit...
A tiez mi je jasne /Ty nemusis byt jedna z nich/, ze pre niektore mamicky tu na fore je vysnivana vaha 45 kg, takze ony sa pozeraju na autorkinych 57 kg, ze preboha, fakt by mala schudnut...ale ako pises, kazdy mame svoje meritka 😉