Sexuálna narážka

emmina1978
25. apr 2014

dnes som sa dozvedela, že manžel mal sexuálnu narážku (v rámci srandy) voči jednej žene. riešiť? neriešiť? jednalo sa o merač vlhkosti - ona ho žiadala (v práci) a on jej na to žartom odpovedal - ja Vám ju odmerám aj bez vlhkomeru prstom.... tak som zostala z toho mierne povedané v šoku, lebo samozrejme som takéto správanie od neho neočakávala. ale holt asi musím zložiť ružové okuliare!?
Baby aj Vám sa bežne dostávajú takéto narážky do uší? Ako ste reagovali? Mám to s ním riešiť? Či nechať tak??? Poraďte, díky

22beba
25. apr 2014

@aneri66 čítala som tvoj príspevok a uplne s tebou suhlasim 🙂paradne si to napísala 🙂

viera27
25. apr 2014

@aneri66 to ci som ja bez chyby je len medzi mnou a najvyssim 😀

aneri66
25. apr 2014

@viera27 myslela som text

jasminet
25. apr 2014

@emmina1978 ozaj, ktora dobra dusa ti to prisla zvestovat? ja osobne by som sa muz na to opytala, ze ako to vlastne povedal a viac by sme to neriesili. ono to cele moze byt zo strany zvestovatela(ky) prifarebene, cele to mohlo byt inak a naozaj vramci srandy z oboch stran... keby si nas v praci pocula co sme si tam niekedy vypravali, tak amen tma - muzi, zeny, s titulom aj bez 😉 😉 😉

marse
25. apr 2014

@domincek a druha strana je ze sa to dotyčnej dostalo do usi, za 1, tam nebola, 2, moze to byt vytrhnute z kontextu, a po 3, mozno ze ta kolegyna mu tiez kontrovala...

Cize nech sa nerobi drama, nikto nie je dokonalí. Ani ženy ani muži.

2 pohlavia, 1 000 000 ludi, 1 000 000 zmyslov pre humor... 🙂

kiki68
25. apr 2014

Ja som v minule nieco take tiez zadrela, ze az. Neriesila by som to, nie sme predsa v USA, kde ked sa povie kolegyni,ze ma pekne ruky je to sexualna narazka 😉

martija
25. apr 2014

a este jedna vec ma napadla, pes ktory steka nehryzie v preklade : radsej nech sranduje verejne, ako by mal byt tichucko a pozabucky zahybat, lebo ti co zahybaju su veru najtichsie,aby sa nebodaj nepreriekli... (samozrejme nie vsetci, aby ste sa neurazili, tie co mate slusnych muzov 🙂 )

aneri66
25. apr 2014

@22beba no ja som zástanca toho, že je to bežne...veď oni ani z ďaleka nevedia ako sa ich muž správa v spoločnosti nejakej inej ženy... a myslím s tými čo pracujem sú skoro všetci ženatí ... ale veď to je normálne a kvôli tomu robiť cirkus ???? Veď niekedy sama sa prichytím pri tom čo vyslovím a zrazu prídem na to , že je to dvojzmyselné !!!!! Napríklad minule vravím šéfovi...pero s hrubším hrotom je lepšie ako tenké .... a on v zápätí na to ...ta ty len s hrubšími koncami máš rada..... a teraz čo sa mám tváriť urazene, alebo s ním neprehovoriť...otočili sme to predsa na srandu....

marse
25. apr 2014

Dodebatované!! Zavreť tému a rýchlo otvoriť novú, rovnako dôležitú samozrejme, poprosím 😀 😀 😀

sweetangel20
25. apr 2014

@emmina1978 prečo to riešiš tu s cudzími ľuďmi a nie s tvojím mužom? A za ďalšie, si si istá, že je to pravda? Keď si pri tom ani nebola... Toto je úplná kravina. Nehnevajte sa na mňa, ale niektoré tu fakt riešite verejne také veci, ktoré by ste si mali riešiť naozaj doma.
A súhlasím s @aneri66. A verte, že nielen chlapi "tretej cenovej ", ako ich nazývate, majú takéto reči...

marse
25. apr 2014

@sweetangel20 jeeejda tomu ver, nie len robotníci, ale aj vysoko postavení pankovia, a viem o čom hovorím, pracujem na ministerstve vnutra. Nagelovaných, fešačikov s titulmi a v kvadre a taky slovnik a obcas naražky ze dovidenia...

sisaha
25. apr 2014

no tak ja neviem...mozno som cudna, ale chlapi maju bezne takyto humor a castokrat som pocula, ze doma maju zeny bez zmyslu pre humor, tak si aspon inde zazartuju.. Niekedy netreba hladat problem tam kde nie je.., veľa z nich by na neveru ani nepomyslelo, ale humor maju takyto...
u nas, ked niekto strelil podobnu poznamku, tak protistrana oplatila nieco podobne na zmeranie prostaty... Skôr mam pocit, ze zalujuca osoba ma zaujem na tom, aby ste sa povadili a zbytocne to zdramatizovala... Ak si pri tom nebola, tak by som to az tak neriesila, pokial inak medzi sebou problemy nemate..

billam
25. apr 2014

@aneri66 žiadna z nás tu nie je mniska, ani puritanka....ja na každej z nás, co dovolime druhým, ako sa k nam budu správať....co dovoliš, tak Ťa budu hodnotiť...takú mienku budu mat o tebe a tak sa budu s tebou rozprávať.

denuss
25. apr 2014

@aneri66 jaaj no jasne, niekomu taketo reci dokonca lichotia..radsej nech je naveky ticho akoby som mala pocuvat taketo kecy..aj ja sa rada smejem ale na tomto sa da len tazko...

aneri66
25. apr 2014

@billam myslím, že ak máš humor nemusíš byť poľahšia...všetko ma svoje hranice, no dokážem aj posrandovať

marse
25. apr 2014

@billam len ze aj ten humor je dvojsečna zbran, bud sa s takými nestotozníš a nebudeš na ich vlne a budu ta mat za cudnu puritanku neschopnej troska vtipu, alebo zase ano a mozu ( ale nemusia) sa brat ako ..neviem to spravne pomenovanie, ale viete co myslim.. 😀

aneri66
25. apr 2014

@denuss ak nepoznáš srandu, ak sa ani nezasmeješ

billam
25. apr 2014

@aneri66 ibaže je humor a humor...je humor, ktory hraničí so sprostosťou a nechutnosťou...a tam je to na každom človeku, či chce, aby sa k nemu takto ostatní správali.....ja nemam nic proti srande, ale aby mi nejaky chlap stale odpovedal nejakými dvojzmyselnymi vetami...nepáčilo by sa mi to a ani by som v takejto konverzacii nepokracovala - znizovala by som si úroveň

aneri66
25. apr 2014

@billam no ja som povedala, že stále takto komunikujú ???????

mysicka36
25. apr 2014

Alebo žalujúcej osobe je lúto, že takto nesranduje s ňou. 😀

billam
25. apr 2014

@aneri66 no ja neviem, ale v príspevku o 12.36. si pisala, že skoro každá debata konči pri sexe

aneri66
25. apr 2014

končí ...vieš čo je koniec debaty ???? posledne slová predtým ako ju ukončíš...čiže nejaká poznámka na koniec

jabadaba
25. apr 2014

@aneri66 ale prosim Ta, cirkus tu predsa nikto nerobi. Zakladatelka sa nad tym zhrozila no..asi nie je zvyknuta od muza na taketo soufky. Je fakt, ze nie kazdy sa na tom zarehoce. Dramu netreba robit, muzovi by som to povedala, ze tot niekto zaloval a asi preto, ze mu to prislo nepatricne.

lilysk
25. apr 2014

@emmina1978 No keby take niece povedal v amerike tak uz ma zalobu na krku 🙂
Myslim ,ze keby som bola na mieste tej zenskej ktorej to povedal tak mu trepnem minimalne s panvicou po hlave ! Je uplne jedno v akom muzskom kolektive by som robila ci v Kosite ,alebo v parlamente tak by si to ku mne dovolil niekto len raz a uz nikdy viac to mozem garantovat ! A to nie som ziadna fajnovka ,ale take reci neznasam ....existuje aj inteligentna forma komunikacie a tiez moze byt srandovna .Urcite by som to so svojim muzom riesila okamzite . By som bola velmi zvedava ako by ten manzel zareagoval ak by to niekto povedal jeho manzelke -ci by mu to prislo este stale take srandovne .

22beba
25. apr 2014

@aneri66 no my máme tiež hentaké naražky 😀 a ja sa smejem a poviem z hrubším 😀 alebo teraz som namiesto tréger povedala kolegovi podam ti suspenzor .... a všeliake fo pá sa deju ale treba to brať s humorom ... určite by kolega nevytiahol fyfasa a neototo ma tu 😀 to nie určite .. 😀 je to sranda fakt sa dobre zasmejeme a pracujeme dalej ako som ti aj písala vztahy na pracovisku nie su napaté a máme tu pohodku 🙂

billam
25. apr 2014

@aneri66 no ved o to ide...mne by sa to nepáčilo, aby chlap - kolega ukončil skoro každú debatu s narážkou na sex...ale každá z nás je ina....tebe sa to páči, mne nie...

aneri66
25. apr 2014

@billam ak sa niekto cíti v konverzácie dobre a uvoľnene a si mu sympatická, tak prečo by neposrandoval...veď všetko s mierou...je to len debata, nie že na teba skočí....

guinevre
25. apr 2014

Nechcela by som aby mm mal taketo narazky voci cudzim zenam. Ani mne by sa nepacilo keby nejaky chlap, zadany ci nie, v praci ci hocikde mi taketo nieco povedal. Znie to dost primitivne, aj ked mozno si to tvoj chlap neuvedomuje.

jahodnicka
25. apr 2014

Tak tohle mi rict kolega,tak u me skoncil.To je vrchol trapnosti

marse
25. apr 2014

Tato tema sa troska zvrtla nato ktora dama ma taky humor rada a ktora nie... a to je akosik mimo otazky a celkovo zmyslu. Dobre hadajte sa dalej vy TOLERATNE ModroKoníkovky... Radsej tu iniciativu vlozte do planovania pekneho vikendu s vasimi detickami, nez dotohoto.. Prajem krasny vikend 😝 😀 🙂