Trápny konflikt s partnerom

nuvaring
7. nov 2014

Včera som sa s mojim partnerom dostala jemne do konfliktu kvôli totálnej hovadine, ale napriek tomu ma to trápi, lebo je to také „ženské“ a všetko, kde nejakým spôsobom utrpí táto moja ženská stránka, ma akosi prejde chuť na všetko, aj na stretnutie s ním, ktoré by malo dnes byť...ale...ja mám fakt prvýkrát po roku čo sme spolu pocit, že neviem, či sa mi chce...fakt prvýkrát, nikdy predtým som to nezažila, doslova som odratávala dni, kedy už budeme spolu a po včerajšej našej spoločnej debate (cez soc. sieť), ma prešla chuť na všetko. V skratke: som rozvedená, som s týmto mojim rok, máme sa radi, názorovo si rozumieme, stretávame sa tak, ako kedy, ako výjde, zhruba 2x do týždňa, avšak spoločnú budúcnosť neplánujeme v zmysle spolužitia alebo niečo podobného, je to taký neštandardný vzťah, kde sa jeden na druhého teší, užije daný moment, zresetuje si hlavu a každý sa vráti späť do svojej reality. A teraz k tomu, čo ma štve. Konflikt tohto týždňa č. 1: užívam nuvaring, napriek tomu, že nie sme tak často spolu, že by to bolo nevyhnutné, ale kvôli pocitu „čistej hlavy“ bez zbytočnej paranoje nás oboch, lebo tehotenstvo neprichádza v úvahu, takže po mesiacoch riskovania a zbytočných paranojí nás oboch, som zvolila nuvaring, vyhovuje mi maximálne, som s ním spokojná, konečne si môžem a chcem užívať „naplno“, ale zároveň nemôžem, lebo môj partner sa napriek 99% bezpečnosti HAK obáva, že sa môže niečo stať a síce občas to „pustí“ na moje naliehanie, ale ked sa bavíme o pár dní neskôr na túto tému, tak nezabudne mi pripomenúť, ako toto bolo naposledy a ako on nemieni riskovať a ako si on nechce doj...ať život, prípadným neplánovaným tehotenstvom, aj ked podľa jeho slov, by to nebol neriešiteľný problém, s dieťaťom by sa zmieril, ale on deti nechce celkovo vôbec nikdy, tak načo vraj pokúšať to riziko 1%....a ja idem z toho do vývrtky ☹ som z toho vážne nešťastná, ked si predstavím, čo za to by dal iný muž, keby sa nemusel ovládať a ten môj mi povie toto ☹ viem, je to blbosť, ale trápi ma to....lebo je to prvý konflikt medzi nami a ja sa nemám kde vyrozprávať ani počuť iný názor na toto....
Konflikt tohto týždňa č. 2: včera mi píše, ako sa na mna teší a ako ma očakáva vo zvodnom prádle, (vyslovene v takom, ktoré sa nedá v bežnom praktickom živote využiť, chápete) , pričom dobre vie, že ja nič také nenosím, ani nemám, ani nebudem, lebo nie som na také....nemám na to postavu, mám 15 kíl nadváhu a keby som si niečo také natiahla na seba, vyzerala by som ozaj vtipne....tak radšej budem vyzerať a cítiť sa normálne s kilami navyše v peknom štandardnom prádle, ako natiahnutá do niečoho vulgárneho, v čom by som sa cítila ako pajác....tak ma s tým nasral, že som mu na to povedala to, že ak niečo také očakáva, tak má jednoducho smolu a že niečo také nech si nechá na nejakú inú, u mna sa toho nedočká. na to mi on odpísal, dosť tvrdo a s nadávkami, že čo furt mám s tými inými ženami, že on chce mna a blá bla....ja reku asi ťažko, ked máš takéto túžby a ja ti ich plniť nebudem....no a pohádali sme sa....on sa to snažil udobriť, aj sa mu to podarilo, ale ja už proste nemám nejako chuť dnes byť s ním a neviem čo mám robiť....či to len moc prežívam? Fakt neviem....navyše napriek tomu môjmu odporu k tomuto prádlu mám predsa pár kuskov doma aj ja, ale nie vyslovene vulgárnych, normálne použiteľných a ked som mu poslala fotku toho prádla z netu, (nenápadne čo na to povie, lebo som si to chystala dať seba), jeho odpoved bola, že síce fajn, ale lepší efekt by to malo hodené pri posteli ako na mne....☹ a mám po naláde, po chuti byť s ním....

sirinka
7. nov 2014

@sue aj som dostala upozornenie a nist....tak diky za ozrejmenie situacie

nuvaring
autor
7. nov 2014

kto chce, píšte prosím k téme....ostatok ma nezaujíma, dakujem

nyusika
7. nov 2014

ja neviem, mna by takyto (ne)vztah dost ponizoval...tie reci, ze "toto bolo naposledy. co som sa do teba spravil"...nevadi ti to ??
ja by som sa citila strasne trapne, ponizena.

a to s tou bieliznou, zas ja ho chapem, on neriesi 15 kil nadvahu, pacis sa mu taka...niekedy je fajn cloveka prekvapit. ale vyzadovat si to, mna by tiez presla chut na prekvapenie 🙂

osobne by som cely tento sexualny vztah prehodnotila. aby si sa raz za toto pred sebopu nehanbila

sue
7. nov 2014

@nuvaring @80472 rob si srandu vieš z koho... takže táto téma by sa mala uzamknúť, pretože buď neexistuje žiadny tvoj problém, alebo máš problém s tým, kto vlastne si. Prečítaj si ešte raz pravidlá MK a nezavádzaj tu ženské... je to úbohé...

nela1916
7. nov 2014

@sirinka @nuvaring Fuuuuuu! NO veď aj toto je pohľad na vec, ale tak ja minimálne urobím všetko preto, aby som v budúcnosti nenatrafila na muža, súčasťou ktorého minulosti bude aj kapitola "užíval som siorgazmy so staršou, rozvedenou, teda vlastne slobodnou a ďakujem Bohu, že teraz nemusím platiť alimenty". Teda vlastne už som čiastočne natrafila, ale už nechcem.

Áno, je to forma životnej filozofie, ale ja s ňou nesúhlasím. Nechcem však o tom započať siahodlhú diskusiu, ale nepripadá mi to férové vlastne ani voči tomu mužovi - a vôbec, na konci takéhoto "užívania" sú väčšinou iba ženské frustrácie, a že aké sú tí chlapi svine. um?

Tak keď nie nerovnocennosť, teda dobre, využívate navzájom toho druhého, ale každý z Vás to robí po svojom, minimálne by som sa aspoň nesťažovala.

eeffka
7. nov 2014

@sue Nuz mila Sue nie vzdy ti to vyjde a teraz to bolo tak, ze kilometer vedla.... ale sak nevadi

nela1916
7. nov 2014

A na margo tých internetovýchnickov - trochu mi to pripomína isté sociálne siete s teenagermi na čele, že toto sem nepatrí, to je asi vysoko naivné konštatovanie.

sue
7. nov 2014

@eeffka ale páčila sa mi tá jej neuveriteľná rýchlosť 😀 že si to stihla po sebe opraviť tak bleskovo 😀 len by ma zaujímalo, či ju niekto platí za to, aby tu vypisovala bludy a zvyšovala návštevnosť koníka alebo či je to len nejaká úbohá žena, čo nevie čo so sebou od radosti...

eeffka
7. nov 2014

@sue prosim? ty si ma s niekym nemylis? ja som tu uz nejaky piatok a teda aby sa niekto do mna navazal, ze mam 2/3 nicky som este nazazila
Neviem co som ako mala po sebe opravit, ale myslim ze je normalne ze clovek si po sebe príspevok precita a pripadne preklepy,hrubice skoriguje

sirinka
7. nov 2014

@eeffka sue nema na mysli teba, ze mas dvojnick, ale zakladatelku temu... 😉 teba a mna len oznacila v prispevku, aby nas na to akoze upozornila

daniela1978
7. nov 2014

@sirinka ja som si tiež všimla, že sa tu denne zakladajú témy, nad ktorými rozum stojí a zakladajú to dievčatá/ženy s nickom založeným nedávno......

sue
7. nov 2014

@eeffka presne ako píše @sirinka. Mrzí ma, ak som to napísala nejak dvojzmyselne. Dvojnick je @nuvaring a @80472 a trojnick som napísala preto, že ktovie koľko ich ešte má......

mikema
7. nov 2014

@nuvaring Pokial v ziadnom pripade nechce dieta, nech die na vasektomiu. A ma po probleme! A co sa tyka pekneho spodneho pradla, aj clovek s nadvahou vyzera pekne v cipkovanej podprsenke a gatkach. Nemusis na seba natahovat ziadne sado-maso oblecenie. Ja osobne nadvahu nemam a aj tak by som na seba "lacne" pradlo nedala. (mojmu by sa to ani nepacilo, v tomto stavia na klasiku a eleganciu). Tak si zajdi do obchodu a najdi nieco, v com sa citis dobre a budes sexi. Podla mna pradlo nemusi vyb vulgarne, staci ked je cipkovane, alebo jednoducho ine, ako to, co nosievas zvycajne. Vobec sa ho nevypytuj, ci sa mu to paci, ani nerob okolo toho velku vedu, ze mas nieco nove. Inak ja by som jeho poznamku "pradlo by bolo lepsie vedla postele, ako na tebe" pochopila tak, ze by ma mal najradsej vyzlecenu 😀 Ale to je uhol pohladu. Napadlo ma to preto, lebo ked si obcas obleciem nieco sexi, ten moj tiez povie, ze ma ma najradsej bez vsetkeho 😉 Tak mozno to nemyslel zle, len sa chudak zle vyjadril...

liebling98
7. nov 2014

@mikema už som si myslela, že som jediná, ktorá to tak s tým spodným prádlom vedľa postele pochopila. 😉
@nuvaring mám pocit, že hľadáš problémy, kde nie sú a ak sa dá nejaká veta Tvojho posteľového kamaráta interpretovať dvoma spôsobmi, Ty si zaručene vyberieš ten horší.
Ak s ním nechceš riešiť budúcnosť, užívaj si sex a na také somariny ako popisuješ sa vykašli.
Že raz (ako si potom upresnila) prvýkrát zanadaval v konverzácii s Tebou? No lebo si ho už vytočila. Zrejme si mu už x-krát podsuvala, že okrem Teba má aj iné ženy a on Ti už x-krát napísal/ povedal, že nie. Tak to proste nechaj tak a nerieš.

haslerka27
7. nov 2014

precitala som prvy odsek,predychala ,isla na druhy a mam dost.je to total debil....on ma svoj zivotny styl,pohodlicko,predstavy..je to total kreten,arogantny,zahladeny na seba,neberie ohlad na nic a nikoho...on chce to a to ,ty ho nezaujimas...je to narcisticky,ubohy,vnutorne zdevastovany podliak,ktory nechce rodinu,nechce deti,chce svoj zivot a ty si jeho matrac...zial,je to tak..akurat ze je ti dobre ako to je,lebo zrejme nic viac momentalne nepotrebujes.....ma svoj single zivot a teba 2x do tyzdna po ruke...jdublejt ...no tak do neho by som si kopla dievca.....

mikema
7. nov 2014

@liebling98 No ono je to tak, ked je clovek neisty, a mozno aj nespokojny sam so sebou, casto si z dvojzmyselnej odpovede vyberie ten horsi zmysel...

ukulela
7. nov 2014

@nuvaring riesenie: ak nechce deti, nech podstupi zakrok a bude hotovo, jednoduche, nie?
a k tomu pradlu - no a co, ze mas nadvahu, aj ja mam - a sexi pradlo je aj vo velkosti XL - napchata a vulgarna by si v nom bola, iba keby si sa snazila dostat do S velkosti ... preco chlapa nepotesit - a ked chce nieco cielene, tak nech ti to kupi a basta, ked take nemas (aj ja som si kupovala kvoli mojmu raz davno korzet - a pacilo sa mu) ved nikto okrem neho ta neuvidi 🙂 jemu sa pacis aj s 15kilo navyse, tak neries a potes ho.

evgenika
7. nov 2014

@nuvaring tvoj milenec je podla toho co pises v inom vztahu a chce od teba len prijemne chvile. Jeho strach mat dieta je strachom zo zodpovednosti a prevalenia tohto pomeru. No asi som nenapisala ziadnu novinku, ze?

adri266
7. nov 2014

@mariosmykal Prosim, skontroluj, ci sa nejedna o tu istu osobu. Dik.
@nuvaring a @80472

vejula
7. nov 2014

@nuvaring prenesem tvoj problem . 2 na problem č. 1.... Ako by sa ti pačilo a čo by si povedala svojmu priatelovi, keby ti po tvojej žiadosti na to, aby išiel nadoraz povedal, že to on robiť nebude a ak tak strašne po tom tužiš, tak nech si najdeš iného chlapa, ktorý ti to splní... Necitila by si sa tak trošku blbo?

nuvaring
autor
7. nov 2014

@vejula neriešila by som to, zariadila by som sa podľa seba, veď som povedala,ok tak nemusí naplno,ale nebudem mať HAK, to sa mu ale nepáči,lebo veď ako poistka,je HÁK dobrá....tak si vyber.....sex s gumou?nehrozí lebo to by sme sulozili 4 hodiny a vrchol nikde....má s tým problém a celkovo mu to dlho trvá....on na tom pradle netrvá,ale vzhľadom na moje kilá,ovisnute prsia a visiace brucho mi ten nápad s pradlom príde doslova ako vysmech....

sirinka
7. nov 2014

@nuvaring preboha naco ti je taky milenec? Od teba chce obetu vo forme velmi nezdravej antikoncepcie, pritom on odmieta bezpecny, lacny a vacsinou zdraviu neskodlivy sposob, k tomu mas pocit, ze sa ti vysmieva (neviem, ci s nim inak sexujes plne oblecena) ale skutocne kvalitny korzet dokaze prave taketo nedostatky pekne schovat a pozdvihnut tie spravne partie, no ale to by trebalo aj trochu ochoty pohladat a nie len tvrdohlavo ako male dieta omielat svoje... No nic. Naozaj treba trosku popracovat na vlastnom sebavedomi a ucte a potom si mozno najdes aj poriadneho milenca 😉

nuvaring
autor
7. nov 2014

@sirinka práve som to ukončila a na to stretko nešla....takže asi tak....on sa ku mne správal vždy milo,ale ja mu to jednoducho nedokážem veriť, keď sa pozriem na svoje telo....veď každý normálny chlap má rad pekne telo ja ho nemám,mám len pekný ksicht a vďaka ksichtu mám sebavedomie inak isto nie....stále tvrdí,že pre neho som top,ale ja tomu nedokážem veriť....žiaľ

nuvaring
autor
7. nov 2014

Celý ten nápad s pradlom mi proste príde ako inými slovami povedané..."veď dokaz to,som zvedavý či to s tvojimi 80kilami dáš".....možno som pre neho fakt sexi,ja neviem,neverím mu....ešte zatiaľ zrkadlo mám....alebo to len ja sama dramatizujem

romanovic
7. nov 2014

@nuvaring mne nevadi, ze mas 2nicky. Keby som potrebovala tu nieco vaznejsie riesit, tiez by som si urobila druhy 😉
Problem vidim v tvojom sebavedomi. Ak ste obaja vyrovnani s tym, ze len sex a nic viac, nechapem, preco riesis svoje kila. A ze ta tu niektore oznacuju len ako sexualny objekt, z toho si nic nerob - ak je ten vztah naozaj rovnocenny, t.j. priatelstvo s benefitom 😉 😉

17alexis
7. nov 2014

@nuvaring moze riesit jedna dospela zena take problemy? Vas "vztah" je o sexe. Najdi si takeho, ktory chce len to co mu mozes dat a je to vyriesene. Ospravedlnujem sa, no pride mi to akoby to pisala 15-rocna baba.

nuvaring
autor
7. nov 2014

@romanovic dnes som mu to presne povedala,zasexujme si ako kedysi na začiatku,ale zžiadne ľúbim ta.....no už nechce lebo city už sú a on to už nevie oddeliť

maria1989
7. nov 2014

@nuvaring ženská bez řiti je jako váza bez kvítí 😉

nuvaring
autor
7. nov 2014

@17alexis súhlasím,tiež si tak pripadam....avšak čisto na sex som už mala kadekoho....on jediný mi dal aj nehu,čo nikto iný predtým.....tak sorry,ale štve ma to všetko celé

romanovic
7. nov 2014

@nuvaring Lenze v nazve temy spominas partnera a aj z prispevku mi vyplynulo, ze ty chces viac ako on...