10 dní mi mešká menzes a test je negatívny

baby456
20. okt 2012

Ahojte, 10 dní mi mešká menštruácia, bola som u gynekologa spravil mi ultrazvuk povedal že tehotná niesom aj testy mi vyšli negatívne, pichol mi vyvolávačku a už to sú 4dni po injekcii a ešte stále nič.... do koľkých dní by som mala menštruáciu dostať po vyvolávačke? alebo čo mam robiť? prsia ma nebolia, len som nafúknutá a dost ma bolia kríže, ľadviny, a pichá ma tam dole 😒 dakujem za rady....

katren
20. okt 2012

@baby456 do 14 dni by si mala dostat, ja som vzdy dostala na 14.ty den presne.....a ked nie, tak potom chod znovu k lekarovi

baby456
autor
20. okt 2012

@katren , hm ďakujem...mam ist k nemu o týžden tak snád mi nepovie niečo iné ako pred týždnom

lucka1987
20. okt 2012

@baby456 osobne si myslim, ze si nachladnuta . okrem vyvolavacky si daj horuci kupel, nalej pohar cerveneho vareneho vinka , teplo sa obliekaj 😉 a ako napisala Katren, do 14 dni by ti mala prist

baby456
autor
20. okt 2012

@lucka1987 , do teraz som mala pravidelný cyklus stále 28dní až ked som zobrala tabletku po všetko sa narušilo, ďakujem vyskúšam aj ten kúpeľ a víno 🙂

katren
20. okt 2012

@baby456 tabletku PO???? tak to sa moja ani necuduj 😖 ....tolko hormonov si do seba dala, ze telo nevie co s tym.....

baby456
autor
20. okt 2012

tabletku po som zobrala už pred viac ako mesiacom mennštruáciu som potom dostala meškala mi týžden ale prišla, a teraz mi opäť mešká... žeby to bolo tym?

anjelicek26
20. okt 2012

@baby456 - tiez si myslim, ze si si paradne rozhodila cyklus tou tabletkou... daj tomu tyzden-dva a potom na dalsiu vyvolavacku. A medzi tym by som si spravila este par testov...

baby456
autor
20. okt 2012

dúfam že to bude tou tabletkou a nie niečím iným..

ssassi
21. okt 2012

@baby456 tabletka po a ještě vyvolávačka? no chudák tvoje tělo. dopřej mu oddych. kup si ženské bylinky a necpi se zbytečně hormonama. ono se zase chytne, nepřidělávej mu práci 😉

baby456
autor
21. okt 2012

Už dnes ráno to prišlo, je silnejšia ako do teraz, silné kŕče ale radšej takto ako nič....ďakujem vám 🙂

domin85
21. okt 2012

Moja, tabletka po ti zblbne cyklus na dve tri dalsie periody ak mas citlivejsi organizmus aj styri, a vyvolavacka do toho, nelakaj sa ak sa ti nejaka "abnormalita" udeje aj na buduci mesiac. Klud, daj si teplu sprchu na tie krce a fakt sa nelakaj najblizsie dva cykly..

baby456
autor
21. okt 2012

no tak to som teda do toho pekne pobabrala..... ďakujem 🙂

vojanda00
22. okt 2012

baby456 já jsem na tom úplně stejně,jen i doktora a na vyvolávačce jsem ještě nebyla,jsem z toho trochu zmatená a nevím,co dělat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre