10 dní mi mešká menzes a test je negatívny

baby456
20. okt 2012
Ahojte, 10 dní mi mešká menštruácia, bola som u gynekologa spravil mi ultrazvuk povedal že tehotná niesom aj testy mi vyšli negatívne, pichol mi vyvolávačku a už to sú 4dni po injekcii a ešte stále nič.... do koľkých dní by som mala menštruáciu dostať po vyvolávačke? alebo čo mam robiť? prsia ma nebolia, len som nafúknutá a dost ma bolia kríže, ľadviny, a pichá ma tam dole :-| dakujem za rady....
katren
20. okt 2012
@baby456 do 14 dni by si mala dostat, ja som vzdy dostala na 14.ty den presne.....a ked nie, tak potom chod znovu k lekarovi
baby456
autor
20. okt 2012
@katren , hm ďakujem...mam ist k nemu o týžden tak snád mi nepovie niečo iné ako pred týždnom
lucka1987
20. okt 2012
@baby456 osobne si myslim, ze si nachladnuta . okrem vyvolavacky si daj horuci kupel, nalej pohar cerveneho vareneho vinka , teplo sa obliekaj 😉 a ako napisala Katren, do 14 dni by ti mala prist
baby456
autor
20. okt 2012
@lucka1987 , do teraz som mala pravidelný cyklus stále 28dní až ked som zobrala tabletku po všetko sa narušilo, ďakujem vyskúšam aj ten kúpeľ a víno 🙂
katren
20. okt 2012
@baby456 tabletku PO???? tak to sa moja ani necuduj :-S ....tolko hormonov si do seba dala, ze telo nevie co s tym.....
baby456
autor
20. okt 2012
tabletku po som zobrala už pred viac ako mesiacom mennštruáciu som potom dostala meškala mi týžden ale prišla, a teraz mi opäť mešká... žeby to bolo tym?
anjelicek26
20. okt 2012
@baby456 - tiez si myslim, ze si si paradne rozhodila cyklus tou tabletkou... daj tomu tyzden-dva a potom na dalsiu vyvolavacku. A medzi tym by som si spravila este par testov...
baby456
autor
20. okt 2012
dúfam že to bude tou tabletkou a nie niečím iným..
ssassi
21. okt 2012
@baby456 tabletka po a ještě vyvolávačka? no chudák tvoje tělo. dopřej mu oddych. kup si ženské bylinky a necpi se zbytečně hormonama. ono se zase chytne, nepřidělávej mu práci 😉
baby456
autor
21. okt 2012
Už dnes ráno to prišlo, je silnejšia ako do teraz, silné kŕče ale radšej takto ako nič....ďakujem vám 🙂
domin85
21. okt 2012
Moja, tabletka po ti zblbne cyklus na dve tri dalsie periody ak mas citlivejsi organizmus aj styri, a vyvolavacka do toho, nelakaj sa ak sa ti nejaka "abnormalita" udeje aj na buduci mesiac. Klud, daj si teplu sprchu na tie krce a fakt sa nelakaj najblizsie dva cykly..
baby456
autor
21. okt 2012
no tak to som teda do toho pekne pobabrala..... ďakujem 🙂
vojanda00
22. okt 2012
baby456 já jsem na tom úplně stejně,jen i doktora a na vyvolávačce jsem ještě nebyla,jsem z toho trochu zmatená a nevím,co dělat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli