Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3x missed a pozitívny test

livocka21
31. jan 2013

ahojte...zatial sa mi nedostalo pochopenia, tak snad ho najdem tu 😀 9.11.2012 som bola na kyretazi a bol to moj treti missed, potratila som v 9 tyzdni. ostala som len jednu menstruaciu a uz tyzden mi meksa dalsia a vcera som si urobila test a bol pozitvny...mate s tym niektora skusenost, ma moje babatko sancu???? ☹

katulka74
31. jan 2013

@livocka21 urcite zalezi preco si tri krat potratila,to uz asi nahoda nebola,ci?

ondatra2
31. jan 2013

drzim palce, aby to tentokrat dopadlo dobre 😉

xenicka13
31. jan 2013

neradili nahodou dr. s otehotnenim pockat nejaky ten mesiac?

livocka21
autor
31. jan 2013

dovodom boli problemy so zvysenou zrazanlivosotou krvi... no kazali najmenej tri mesiace, ale niekedy zlyha aj ochrana...

ludmilaka
31. jan 2013

@livocka21 Ahojko, ja som mala jedno mimomaternicové s odstránením vajcovodu, kázali nám čakať 4 mesiace. Potom som hneď otehu, ale tak ako ty v 9tt missed a kyret. Kázali nám čakať 3 mesiace, po ktorých som hneď otehu. Doktor mi naordinoval duphaston, ktorý som brala do 12tt. Zatiaľ je všetko OK. V tvojom prípade by asi mali zistiť, či nemáš aj nejaký iný, napr. hematologický problém. Verím, že nie a že toto tehu už u teba skončí radostne. Inak, po kyrete môžeš mať ešte nejakú dobu pozitívny test. Ja som bola toho príkladom. Medzi druhým a tretím tehu som mala neustále pozit. test, ono to HCG nezmizne len tak zrazu. To som nevedela a každý mesiac som bola na gynži, že mám pozit. test 😀

ludmilaka
31. jan 2013

@livocka21 aha, tak som mala pravdu s tou krvou 😉 Takže v takomto prípade by ti mali zrejme naordinovať ihneď pichať si fraxiparín, takže čím skôr k lekárovi, nech je to už OK 😉

livocka21
autor
31. jan 2013

hmm fraxiparin som si pichala uz v minulom tehotenstve...lekarka povedala, ze sa stava ze na prvykrat nezaberie, tak snad teraz uz ano....a co sa tyka testu...minuly tyzden som si ho robla tiez, lebu uz som mala divne pocity a bol negativny...pozitivny bol az vcera...zajtra utekam hned na hematologiu...drzim ti palce nech to je oki 🙂 vela stastia 😎

kobrtko
31. jan 2013

tak to dúfam, že má šancu. Neviem o tom nič, ale želám Ti, aby bábo prežilo, no buď pod riadnym lekárskym dozorom. A ty nemáš náhodou Rh negatívnu krv?

livocka21
autor
31. jan 2013

@kobrtko dakujem 🙂 nie mam 0+

anjelicek26
31. jan 2013

@livocka21 - sancu urcite mate, ale ta hematologia fakt hned zajtra 🙂 Problem je az 8-9. tyzden, kedy zacina preberat funkciu placenta a krvne zrazeniny mozu upchat cievku. Drzte sa, urcite to bude dobre.

livocka21
autor
31. jan 2013

@anjelicek26ja som uz chcela utekat dnes, ale neordinuju 😠 ... aj sa tesim aj sa bojim ale viac sa asi bojim....a tebe drzim palce v juni 😉

kobrtko
31. jan 2013

no tak sa držte, teda hlavne bábo nech sa v tebe drží 😉

veron333
31. jan 2013

Aj ja som prvý krát potratila,potom mi na hematológii zistili diagnózu lupus antikoagulant,musela som si hned ako som ostala tehotná nasadiť anopyrin a keď už bolo vidieť činnosť srdiečka začala som si pichať fraxyparin a to až do konca tehotenstava a ešte pár dní po pôrode.Tak sa prikláňam k názoru,hneď ísť na hematológiu..ja som bola 2 krát na vyšetrení na Antolskej v BA,lebo v Trnave také vyšetrenia ani nerobia...a všetko šťastne dopadlo a malý už bude mať čo chvíľa 3 roky...drž sa...

livocka21
autor
31. jan 2013

@veron333 ja som si pichala uz aj minule, doktorka mi povedala, ze sa stava, ze na prvykrat fraxiparine nezaberie...uvidime ako to bude teraz...viac mi robi starosti to ze od posledneho missed neubehli tie tri mesiace....ci toto nebude problem... ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli