Aké máte skúsenosti s Mamatestom?

monca23
22. nov 2012

Baby ahojte, poradíme mi alebo vlastná skúsenosť....Mám 7 dní do menštruácie a v pondelok som si robila mamatest 10 bol negativný, včera ráno bola už slabučká čiaročka a dnes ráno tiež sa ukázala druhá čiaročka a bola kapánek silnejšia...Myslíte že by som mohla byť tehotná? Konečne by sa mi splnilo po čom tak najviac túžim 🙂 A aké máte skúsenosti s mamatestom..Lebo rapid mi dnes ukázal len ducha ....ďakujem za vaša odpovede

ivik4
22. nov 2012

tak asi nie mohla ale si ked mas pozitivne... !!

jaruska8
22. nov 2012

Si, gratulujem, nech silnie!! Aj ja mám presne toľko do ms, ale ešte si nechcem robiť test!! Už som si povedala, že počkám... 😉

denanika
22. nov 2012

Ja som sa dlho snažila otehotnieť a niako sa nedarilo, bola som posadnutá testami a často som nevydržala čakať do termínu menzesu a robila si testy aj o niekolko dní skôr a potom som hladala odpovede na nete či môžem byť tehotná aj ked test je negatívny...viem že túžba po dieťati robí z nás žien často takých bláznov, vedela som to a aj tak som to robila. doktor ked som mu povedala že sa testujem ešte pred príchodom menštruácie tak mi nadal že sa len trápim a že test mi môže ukázať nepravdivý údaj...hormony robia svoje...mne pri prvej dcerke a aj teraz pri tomto tehu ukázali testy dve čiarky ešte pred ms ale mám kamarátku ktorá si robila dva testy a až po tom čo jej meškal menzes približne týžden a nič...myslela si že je prechladnutá lebo chodila často cikať...išla k doktorovi nech jej dá niečo na močové cesty a od doktora išla z informáciou že už je v 6tt a je velmi štastná. Dúfam že aj tebe sa potvrdí pozitívnosť testu...chápem ťa...PS bývala snažilka

berbell
23. nov 2012

Ahojte, ja som si včera poobede, po dvoch dňoch meškania MS robila mamatest a vyšiel negatívne :(

jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre