Ako dlho trvá oplodnenie vajíčka?

thr123
18. aug 2013

Prosim vas ako dlho trva oplodnenie vajicka? Do akej doby zistim ci som tehotna? A do akej doby sa da doma zbavit plodu? Chalan sa do mna neurobil, urobil sa rukou no a potom mi tam strcil prsty. Niesom si ista ci mal na srptoch semeno alebo nie a tak sa vas pre istotu pytam :-/

sisaha
18. aug 2013

@thr123 boze ludia...pokial na to nedozrejete...radim NESEXOVAT!.. Podla temy som sa v prvom momente zlakla, ze chces pomoct s oplodnovanim.. 😀. K ostatnemu sa radsej vyjadrovat nejdem, nechcem si kazit nedelu.

koniarova
18. aug 2013

@sisaha Podľa mňa sa len niekto hrozne nudí. 😒

petkaa28
18. aug 2013

Do akej doby sa da doma zbavit plodu??? Si snad robis srandu!!! Uz mam plne zuby vas posahanyh nastrocnych trub!! Same blbe otazky, ci mozte ostat tehotne ked okolo vas spermia iba presla... Zacnite uz doprdele pouzivat rozum, ked sa chcete hrat na strasne dospele a mat sex, tak sa aj ako dospele chrante ( ak vam to este nikto nepovedal - existuje antikoncepcia, kondom a v najhorsom aj tabletka po) a prestante nam normalnym tu otravovat zivot vasou blbostou!!!

Vopred sa ospravedlnujem, ak som sa niekoho dotkla, ale mam dost tychto ..... co si iba uzivaju, potom sa nudia tak sem vypisuju a myslia si, ze dieta je nieco, coho sa mozu kedykolvek zbavit!!!!

thr123
autor
18. aug 2013

Nie nenudim mam 16 a bol by pruser kebyze som tehotna

laska1982
18. aug 2013

Ze "do akej doby sa da doma zbavit plodu" och boze!!!! ☹ ... Baby, to co je??? Nemam slov 🤐
@koniarova
@sisaha

mentolka28
18. aug 2013

@thr123 neverim ze toto niekto mysli vazne. ale budis. si akurat predstavujem ako sexujete, ty pozeras nanho co robi a len v duchu si opakujes:"tak toto sa musim spytat na konovi " a dalej drzis jak hlucha dvere 😀

sisaha
18. aug 2013

@laska1982 co zbavit...ale ta otazka, ze doma? 😕

sisaha
18. aug 2013

@thr123 mala si v skole biologiu? Hovori ti nieco slovo antikoncepcia? poznas postkoitalne tabletky zabranujuce pocatiu? Ak nie je neskoro chod si kupit... Len tak mimochodom.. poznas svoj ovulacny cyklus? Kedy si mala naposledy menzes? Osobne si myslim, ze je velmi mala sanca na otehotnenie, ale urcite riziko moze byt. Nabuduce prosim nesexovat s rovnako nezrelymi chlapcami, ktorí nevedia ani zakladnu vec, ze ked mam na ruke semeno, tak nesaham kde nemam, ale idem si aspon umyt ruky.. Ci on si semeno rozotrel po rukach a potom siel do teba??

laska1982
18. aug 2013

@sisaha no ved tak som to myslela, ze zbavit doma .... to co uz je, pre boha ziveho... 😠 kolko je tu bab, ktorym sa nedari...ach jaj ☹

zuzanockamt
18. aug 2013

@thr123 mala si rozmyslat skor ... mas na to dost rokov ... a otazka, ze doma sa zbavit plodu - chore, chore, chore 🤐 🙄

anatalia77
18. aug 2013

@thr123 bol by prúser,keby si ostala tehotná..tomu ver.
Vy mladí ste strašne dospelácky keď sa rozhodnete sexovať..ale potom ako malé deti utekáte všade kade,len aby ste nemuseli niesť zodpovednosť.Najlepšie sa schovať za maminu sukňu.
Nechápem tieto mladé žabky,čo robia sexuálne kamikadze.Veď prinajhoršom si tá babenka dojeb...život.A chalan sa peleší dalej..ale to nechcú vidieť a ani počuť.Všetko si to s ňou odskáču jej rodičia.Tomu sa povie úcta k rodičom. 😢

anatalia77
18. aug 2013

@sisaha tiež nechápem tieto techniky sexu,ale ja som už postaršia..a ako hovorí moja najstaršia: Bože mama,ty to nechápeš! Radšej nechápem,bo by sa mi chvílami zavaril mozog 😀

iwesska
18. aug 2013

Vies co moja, neviem ci ta tymi prstami, co ti vlozil dnu nezbavil skor rozumu podla toho co pises. Toto mi pride ako ta najpravdepodobnejsia moznost 😀

anatalia77
18. aug 2013

@iwesska toto je odpoveď roka!! 😀 😀 😀

iwesska
18. aug 2013

@anatalia77 Vsak co sa da uz ine povedat na takto polozenu otazku? 😅

zuzik242
18. aug 2013

Už len ten popis"oplodnenie pomôžte" tu tí len jednu radu dam ja som sice v 16 tych nesexovala ale urcite zaberie ...mojka nechcem byt vulgarna ale nech sa tí chlapec vystr....do zadného otvoru tvojho tela a potom nemusis riesit ako sa doma zbavis plodu....bude tí satacit ked sa vykakas a odporúčam ti porozprávať sa s rodičmi aby tí vysvetlili že sexuálne žiť este nemusis

macamac
18. aug 2013

samozrejme, môžeš byť tehotná 😝
nový život, ak chce, uchytí sa aj v lufte 😀 😀 😀

a vedela si,že môžeš otehu, aj keď pozeráš film,kde sa sexuje? 😅 😝 😖

anatalia77
18. aug 2013

@macamac taká plodná myšlienka je nebezpečná sama o sebe 😀

katka1981
18. aug 2013

@thr123, naozaj krasny prispevok, prepac, nejdem ta odsudzovat, ale ak je pravda, co pises, ty mas este rozumovo k pohlavnemu zivotu velmi daleko. A nech mi tu nikto nepise, ze teraz je ina doba. Tiez som mala 15 a moje kamosky uz boli v zabehu. Ja som bola super vybavena po teoretickej stranke a dohovarala som im, aby si aspon kupili kondom, ked uz si to rozdaju s hocikym kto pride do cesty, ci uz cudzinec alebo domaci. Oni boli prakticky, a nemali o nicom ani sajnu. Ak sa nechces poradit s rodicmi (mne zaklady sexualnej vychovy dali rodicia), tak chod na internet a docitas sa snad vsetko co potrebujes, ja som taku moznost nemala, no informacie, ako otehotniet (neotehotniet), nechytit choroby a podobne som si nasla. Ale verim, ze toto si len niekto robi srandu.

lenka110611
18. aug 2013

Bože nech už skončia prázdniny lebo to tu stráca úroveň !!!

zuzinka1989
18. aug 2013

ďakujem za takéto témy....dnes mám nízky tlak, aspoň mi ho takéto nezymsly zdvihnú a budem sa cítiť o niečo lepšie 😀 veď už na toto sa ani odpovedať nedá..... 😀

vafinka
18. aug 2013

@thr123 no mas tam trt 😀 thr. ach jaj, uz chod do skoly a nesexuj 😀

ppia
16. dec 2014

@thr123 na to si mala myslieť skôr než si sa do toho pustila,,,, ak maš obavy navštív gynekologa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre