Ako hlboko sa nachádza panenská blana?

erinka123456
20. dec 2013

ako hlboko sa nachadza panenska blana??

sisaha
20. dec 2013

@erinka123456 😀 😀 to je zase nejaka vikendova otazka?

freyjanr
20. dec 2013

@sisaha
@erinka123456 tiez ma takato vazna otazka pobavila 😀

sorciera24
20. dec 2013

zacali prazdniny, damy 😉

irriss
20. dec 2013

@erinka123456 podle pravitka 3 cm,
podle prstu -3/4 muzskeho malicku... 😉 pri vysce 187cm

charlie1980
20. dec 2013

Ja uz mam fakt dost....zober si krajcirsky meter, zacni merat od stehennej kosti az po clenok, vynasob
to dvomi /kedze mas dve koncatiny/, potom sirku bokov, dlzku noh vydelis sirkou bokov a vyjde ti vysledok v cm. Potom ale ten vysledok meraj od vchodu k hrubemu crevu a presne tam sa ta blana nachadza. 😉

cecil36
20. dec 2013

@irriss 😀 😀 😀

zemruska
20. dec 2013

@irriss 😀 opat raz si nesklamala odpovedou draha 😀

irriss
20. dec 2013

@cecil36
@zemruska
Dneska tu nechal Jezisek pytel s podobnymi tematy...
nekdo nevi, kde je panenska blana...
V prvni chvili jsem si chtela odskocit a presneji pomerit, pak mi doslo, ze uz je pozde.. 😅 😵 😀
a nekdo prirovnava marihuanu k cokolade a ke kave... 😀

charlie1980
20. dec 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 Si si ista, ze uz nemame panensku blanu ??? 😀 Neviem ako Ty, ja som mala sekciu, snad by tam este aj mohla byt 😀 😀 😀

masinka
20. dec 2013

@charlie1980 a od ktoreho vchodu ? my mame najprv taky hlavny vchod so zvoncekmi a potom este jeden vchod pre kazde schodiste.... 😨

irriss
20. dec 2013

@charlie1980 Charli, to mi pripomina take dnesni Temu..slecna je tehotna a zrejme s bratrem sveho muze..a domniva se, ze DNA maji stejne, protoze jsou bratri...

A ted TY 😀 😀 😀
ze mozna Ti panenska blana zustala, protoze mas sekci..
a mam otazecku,,,jak jsi otehotnela? bozkem nebo pres pupik sprchovou penou🙂 😀 😀 😀

cecil36
20. dec 2013

@irriss dnes si mi tak pekne zlepsila naladu popri uceni. Normalne sa tu chechtam na tvojich prispevkoch 😀

linda20111
20. dec 2013

@erinka123456 Ja uz si nepamatam ani ako vyzerala.... Ale na co to potrebujes vediet?

irriss
20. dec 2013

@cecil36 vidis, Tobe pri uceni pomaham a ma dcerka si stezuje, ze ji rusim..chechtanim a mlacenim do klavesnice..maji zitra zkousky 😅

irriss
20. dec 2013

@linda20111 sakra, asi jsem o neco v zivote prisla, protoze jsem ji na stopro nevidela 😢 😢 😢

cecil36
20. dec 2013

@irriss 😉 dcerke zelam nech skusky vyjdu co najlepsie 🙂

charlie1980
20. dec 2013

@irriss
Povodne som to nikomu nechcela prezradit a malo to byt tajomstvo. Ale Ty si ma teraz donutila, aby som to otvorene pred vsetkymi priznala, ako sa to stalo ! Takze: Bolo to v januari, treskuca zima vonku a mrazom pomalovane okna...Mangel bol pracovne mimo a ja som pozvala suseda na kavu. No a co sa stalo nestalo- otehotnela som. Na 100% som si ale bola ista, ze je to od Mangela, ale nebudem davat robit DNA testy, pretoze sa aj tak budu na 100% zhodovat, kedze byvame v susedstve. Ale moj mangel sa ani nehneva, pretoze som otehotnela tak, ze na mna ta potvora spermia skocila a ja uz som sa jej nemala kedy uhnut. Uz sa tam usalasila. To je moj pribeh 😀 Jaj, a mangel to tam potom aj skontroloval mojimi vypoctami, ze tam ta panenska blana este stale je, a preto mi odpusta, aj keby dieta nebolo jeho.

irriss
20. dec 2013

@charlie1980 svaty Ital jako ten MUJ 😀 😀 😀 😀

dejnas
20. dec 2013

baby, ale no tak! nesmejte sa ! to sa zasa nejaké 12 ročné deti zahrali a dievča teraz dumá, či jej na to prídu rodičia 😀

irriss
20. dec 2013

@dejnas 12rocne??
no nevim...zkusila jsem precist otazku me 14ti lete..a malem jsem dostala vyhazov z detskeho pokojiku 😀 😀 😀

dejnas
20. dec 2013

@charlie1980 😀 😀 si sa nestačila uhnúť ? 😀 😀 ešte že ich viacej na teba neposkákalo v tom čase 😀 nedajbože, yb ste mali doma ešte psov, či mačky 😀 😀

irriss
20. dec 2013

@dejnas pockej pockej, ctu to znovu.,.,.a tim, ze Te poznam 😉 zni mi to dvojsmyslne..
objasni svuj prispevek....na co sa hrali dvanactileti??a na co jim mohou prijit??

dejnas
20. dec 2013

@irriss ešte stále asi žijem v naivite... to preto , že mi doma rastie dcéra 😝 😀

dejnas
20. dec 2013

@irriss prvý predpoklad bude správny 🙂

charlie1980
20. dec 2013

@dejnas Ano, skocila na mna uplne agresivne ! A keby na mna skocilo viac....ach jaaaaaaaaj...mohla by som aspon prispiet do temy, akoze sa len volala...nespominam si, ale bola to kocka, ktora sa bala, ze pocas tehotenstva otehotnie este raz...A si predstavte, ze 95% sa jej vysmialo, ze to nie je mozne a odvolavali sa na biologiu. Nuz, @irriss , ako to je naozaj ?

charlie1980
20. dec 2013

@dejnas jeeeeej, teraz ma napada...aj o mutovani cicavcov tu uz bola rec 😀 😀 😀

irriss
20. dec 2013

@charlie1980
jak se vyhnout panenske blane:

charlie1980
20. dec 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀

tamarka
20. dec 2013

pri tejto a podobných otázkach, príspevkoch a témach sa cítim ako po lobotomii, alebo prinajmenšom mám chuť si vypichnúť vidličkou oko..... 😕 😕 😕 😕 to čo sa tu dejééééééé, čo ti perieeeee??? takéto otázky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissy27
20. dec 2013

@erinka123456 hlboko... úplne v p... 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre