Ako vyzerá krčok maternice na začiatku tehotenstva?

anjelik87
2. okt 2014

Vsade pisu nieco ine.. Ma v tom niektora z vas jasno a vie mi poradit? MS by (ne)mala prist zajtra a krcok mam dole a je tvrdy a dlhy lebo ked po nom prechadzom prstom tak citim aky je tvrdy a ako je vysunuty do posvy. Vie mi niekto poradit ako vyzera krcok pred menzesom a ako pred tehu? Ci je otvoreny alebo zatvoreny neviem posudit kedze som uz raz rodila ale ze je dole tak to viem urcite lebo pocas ovulky je strasne vysoko. Dakujem pekne

ivec16
22. máj 2015

@steinarka no vyzera to na nejaky pripad pre pezinok pod horou :D

ancovicka21a
22. máj 2015

@ivec16 teraz som mozno za blbu,ale preco pezinok?co je tam?

ivec16
22. máj 2015

@ancovicka21a psychiatricka liecebna ;)

vierkac
22. máj 2015

@ivec16 kokso, som to nahlasila, na to sa neda nic slusne odpovedat, na MK je teda vselico, ale toto presahuje vsetky hranice

zita19
22. máj 2015

chamajda v detaile!!!! Uz som sa naivne nazdavla, ze na Koni ma uz neprekvapi nic. Trt makovy, draha 😝 😝 😝 Moznosti uzivateliek MK naozaj prekracuju hranice vesmiru. Nie o meter ale o svetelne roky 😒

luciaa00
22. máj 2015

Potrebujem len vediet ci tam podla vas neni nejaka hrcka co tam nema byt

zita19
22. máj 2015

@luciaa00 ty si naozaj myslis, ze sa tu odpoved dozvies? Podla mna si baby susky nestuduju v zrkadle obden. Bez ku gynekologovi a ten ta vysetri.

luciaa00
22. máj 2015

Vysetril povedal ze tam nic nemam ale mne sa to nezda ja sa pytam iba o radu

ancovicka21a
22. máj 2015

@luciaa00 ty si fakt ako pokazeny papagaj...bud to fakt nemas v hlave v poriadku,alebo si z nas robis srandu

zita19
22. máj 2015

@luciaa00 myslim si, ze doktor videl viac susiek ako ty, takze asi vie posudit co je normalne a co nie. Ma na to skoly a aj atestacie. Ale ked neveris doktorovi, daj sa opacit nejakemu gynekologovi amaterovi, miestnemu odbtrtkavacovi znamom v sirokom okoli. Urcite rad opáči. Pravdepodoben tiez vysetril tiez desiatok susiek, tak ti da svoj odborny nazor.
A naozaj sa nezberam studovat kvoli tebe moju susku, aby som ich porovnala. Uz vobec nemienim vycapit jej fotecku aby prorovnavalo siroke plenum MK. Pravsdepodobne nas je tu takych viac, lebo nikto neodpoveda na tvoju otazku.
Len sa obavam, ze nejakych par uchylov uz si nad nou robi dobre. Ale to uz musis posudit sama, ze ci to bol ucel jej zverejnenia. Aby sa ti tato fotka raz nevykotila ako kostlivec zo skrine, v najnevhodnejsom case. Internet nezabuda a Googel vyhlada aj to co nechces.

doma1
22. máj 2015

@luciaa00
viem, ze ta to trapi, ale,,,,
myslim si, ze taketo "selfie" nie su tu povoleneee,,,

anima9
22. máj 2015

Urcite si tu robí z toho prdel.Ked tu dal/a foto ..... vo formate na pol obrazovky.Registracia maj 2015.Normalne som sa zamyslela , co je to jasno ruzove na fotografii.Napadalo ma hocičo.A to je nakoniec nechtik s lakom😁 Cudujem sa, ze to admin neblokol, ked celkom promtne reaguje pri neporovnateľne menej vulgarnych prispevkoch.Bohvie dokedy ju tu nechaju sa rozprestierať😁

andrej001
23. máj 2015

@luciaa00 ty potrebujes zjavne ine vysetrenie u ineho odbornika ako u gynekologa.... toto co si predviedla je vrchol nevkusu... nemam slov.... jdu blejt... 😀 :-P

natuska87
23. máj 2015

@doma1 Ako, verite, ze ju " to trapi"...Co chcela, sa jej podarilo, vyvolala rozruch a teraz sa s pubertiakmi rehoce...Preco nereaguje spravca stranky je ina vec...

laurinka239
23. máj 2015

@vierkac prosim ta aku si mala teplotu? ja tiez meriavam a mam 37.2 a dnes mi ma prist mrcha 🙂

laurinka239
23. máj 2015

@funnyzuzanka mna strasne bolia prsia,dnes mi ma dojst mrcha a zatial nic,tak hadam nedojde 🙂 skus drzim palce 🙂

vierkac
23. máj 2015

@laurinka239 pred mrchou 36,8-37,2 behalo, kleslo vzdy tesne pred mrchou, den vopred alebo az v ten den. sledujes si ovulaciu? ak aj zajtra bude hore, zacina svitat nadej 🙂

laurinka239
23. máj 2015

Mne klesne v ten den zvycajne 🙂 sledujem ,aj mam bolesti 🙂 tak viem ze som ju mala 10.5 🙂 ved dufam 🙂

laurinka239
23. máj 2015

@vierkac a inak zo srdca gratulujem k babu a krasne tehulkovanie prajem 🙂

vierkac
23. máj 2015

@laurinka239 jej dakujem! Drzim palce aj tebe. Neboj, troska trpezlivosti a ono to v spravnom case pride. A to nevravim ako klise, my sme sa pri prvom nacakaliiii 😉

mia265
23. máj 2015

Boha 😀 😀 😀 😀

laurinka239
24. máj 2015

@vierkac tak tento mesiac to asi nevyslo pretoze teplota mi klesla 36.9 :/ tak dufam ze coskoro 🙂

suesue1983
30. máj 2016

Dobrý večer žienky,som tu nová a nejak som nenašla odpoveď na to čo ma zaujíma...Takže dufam nebudem otravná...Vždy keď mám ovulku tak to viem buť podľa bt alebo krčka,krčok mavam pootvorený aj tri dni pri ovulke no teraz sa mi stala taka vec ze bol pootvoreny menej a len deň(viem to pretože mam už 4 pôrody za sebou)Snažime sa o ďaľšie už 7 mesiac a zatiaľ neuspešne.Cyklus,mavam 28dnovy poslednu Ms som maka 12.5. A ovulka mala byt od 25 do 29.5.Ale nejak sa mi to nevidi ako to byva..ms mam dostat 7.6.Rozpisujem to tu tak nejak asi mic ale hlavne ta pointa:Má byt krčok pootvoreny počas celej ovulacie?Ďakujem

henika14
27. jún 2016

Dobrý deň,potrebujem poradiť...s priateľom sa snažíme už polroka...minulý týždeň som mala dostať MS mi už mešká 4 dni...ako má vyzerať krčok nazačiatku tehu?
Mám ho veľmi nízko a je taký mäkký...môže to byť tehu?
Ďakujem za každú radu... 😉

henika14
27. jún 2016

To naozaj mi nikto nevie poradiť? 😢

anchelita
31. okt 2016

Baby poradite krcok.mam nizko a tvrdy...ale ako zistim ci je uzavrety otvoreny...v tom som jelen aj tak som to skusala len prvy krat nikdy som si to nesledovaala...kolko to treba sledovat dn alebo ako?

vitalita00
6. nov 2017

Ahojte dievcata 🙂 chcem Vas poprosit ,ktore do toho vidite viac ..Viete mi niektora povedat kedy bola ovu ? MS mi meska druhy den..a od 28.10. Mi dost divne bolo na zaludku az dole v podbrusku ..bola to ine ,ako ked mam dostat svoje dni ..tiez neviem,co si o tom mysliet ...nic divne som nezjedla ,aby mi z toho tak bolo ..o to viac nadtym premyslam ...napatie v brusku,ako keby tam nieco vzdy plavalo zo strany na stranu ,proste akoby prebiehali nejake zvlastne procesy . Viem ,ze teplota nemusi byt zakonite 37+u kazdej ..vdaka za info

mudreocko
14. apr 2018

@vierkac a ked mi to meska 2 dni a mam krcok hore a makky? Je to zvlastne, kedze pred ms ma byt dole a trvdy uzavtrety a ja ho mam v tomto case opacne...mohlo by ist o tehu?

ivankalaco
27. júl 2018

@mudreocko a bola si nakoniec tehu?

mudreocko
7. aug 2018

@ivankalaco vtedy som nebola tehotna, meskalo mi to 4 dni. Pozeram ze to bol april, teraz som v 7.tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre