Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký je tento test?

4. máj 2021

Ahojte, chcela bybsom sa spytat, co si o tomto myslite. Dnes je 20 DC, 8DC v noci bol posledny sex, to bolo 3 dni pred pozitivnym ovulacnym testom, ale mam len cinske a maju nejak malo farbiva, ale bol jednoznacne najsilnejsi spomedzi vsetkych. V nedelu, tj. 18DC som bola na pohotovosti kvoli niecomu inemu a robili mi tam krvny test na HCG vratane inych veci. Bolo to negativne. Tak som sa ukludnila, lebo ma napchali liekmi od vymyslu sveta. Mam vysoky tlak. Mam divny vytok a vela a tak som kupila In Time test a spravila a skoro ma vykotilo. Potom som robila aj Pepino a ten bol negativny. Lenze 20 DC je aj tak skoro v akomkolvek pripade na testovanie, nie? Povedzte mi, ze je to chybny test. Musim spravit zajtra dalsie. Alebo o 2 dni. Pomooooc. Hlavne kvoli tym liekom sa obavam, ze co ak...

autor
4. máj 2021

Este jedna foto, ak je tam nejaky prach, prepacte, to ma teraz najmenej trapi ☹

autor
4. máj 2021

A este som spravila ovulacny, a toto je prekvapko, tak mozno druha ovulacia alebo ta prva nebola a bude teraz ovulacia? Este nie je uplne pozitivny, spravim este neskor jeden.

majusikk
4. máj 2021

Gratulujem

elenita
4. máj 2021

Je pravdepodobne, ze si tehotna. Ale ak ano, nestresuj sa kvoli liekom. Zaciatky su aj tak hop alebo trop - ak by sa plod poskodil, odide aj sam. A aj tak este nie je spojeny s Tvojim krvnym obehom. Kolke zeny netusia, ze su tehotne, piju alkohol, fajcia, beru lieky, idu na rtg...ak sa plod udrzi, bude to ok. Ak nie - malo to tak byt...Drzim palce.

mattkapd
4. máj 2021

Skôr sa mi zdá ze sa vám zadarilo.. Tiež som v tehotenstve na začiatku skúsila ovulacny test a bol pozitívny.. Rovno si kúp clearblue digitálny ak más takúto čiarku môžeš skúsiť už aj poobede..

cecilia29
4. máj 2021

Tých liekov by som sa nebála až tak . Bolo to jednorázové a veľmi skoro. Prakticky to bábo v Tom čase ešte není spojené s tvojim krvným obehom. Ešte ani HCG si nemala pozit. Niektorým ženám v prípade tehotenstva vychádzajú pozitivne ovu testy. Tak asi gratulujem 🙂

tatiana1329
4. máj 2021

No mne to dojde pozitivne 😁 chod do lekarne a ako ti radia kup si clearblue digitalny. To budes mat najistejsie...

petka_3
4. máj 2021

Mne to tiež príde pozitívne. Neboj bábo ešte nie je napojené cez placentu.

sickynickyobsadene
4. máj 2021

Tehotná 😁😁😁

jaskolka
4. máj 2021

Podľa mňa si tehotná. Ovulačné testy môžu byť v tehotenstve pozitívne.

nafka0483
4. máj 2021

Takze posledny styk 8DC, pozitivny ovulacny teste 11DC, cize ovulacia mohla prebehnut 11-12-13DC. Na 18DC negativne hcg z krvi a na 20DC pozitivny tehotensky test?
Hcg sice rastie rychlo, ale vzdy ho zachyti najprv krvny test az potom tehotensky. Cize u teba 18DC negativna krv, ale 20DC pozitivny test je sice nezvycajne, ale zas nie nemozen ;)
Zopakuj test o dva dni z ranneho mocu, pouzi vysoko citlivy (10tkovy) a uvidis. Alebo ak nechces cakat, tak sa objednaj do sukromneho labaku na odber hcg a budes mat vysledok za pol dna ;)

autor
4. máj 2021

No baby, ja tie lieky mam brat pravidelne, lebo mi to robi stitna zlaza, bola som hyper, ale kedze este kojim, merala som tlak a nebrala som, ale ochoreli sme, viroza nejaka, korona bt to nemala byt. V nedelu ma napriek negativnemu antigenovemu testu, strcili na covid oddelenie, ze vsetkych s kaslom tam vysetruju. A z toho stresu sa mi este zhorsil tlak, doktorka ma ani pustit nechcela, ale nie kvoli kaslu, ale tlaku, ze to je predinfarktovy stav. Brali mi vsetko na stitnu a to som mala prekvapivo v poriadku, no bola som aj na endokrinologii dnes na krv. Vo stvrtok idem k doktorovi s vysledkami. No treba mne toto v "dochodcovskom" veku? 🤪 No akosi som sa spolahla na cyklus, ze u mna tak skoro ovulacia neprebieha, ze 8 DC je u mna dlhodobo bezpecny a teraz prekvapko...Joj, akoze ja babatko dalsie nemam problem prijat, no len tieto okolnosti s tym zdravim a kojencekom malym este...fuuh...

autor
4. máj 2021

@nafka0483 veru, mne je to tiez divne, tieto suvislosti, strasne skoro by to bolo na pozitivny tehotensky test. Ale Pepino bol vzdy spolahlivy a ten je biely. No uz nejdem testovat, pripadne tak o 2 dni, to uz budem mat aj vysledky na endokrinologii. Idem si uvarit caj daky medovkovy, lebo kym si ista nebudem, dalsie lieky do seba nedam a teda srdce mi skace ako besne, dakujem...

erickatt
4. máj 2021

No aj vyroza moze posunut ovulku. Jaaa by som asi nevydrzala a sla si kupit test hned okamzite vcul a urobila si asi hned v lekárni

erickatt
4. máj 2021

Ale moc moc drzim palce

nafka0483
4. máj 2021

No so velmi zvedava, daj potom urcite vediet ako to dopadlo.

majamat
4. máj 2021

vyzera, ze to vyslo, gratulujem. kludne zopakuj test z ranneho mocu,a le aspon o 2 dni. HCG moze stupat pomalsie a zajtra ti este enmusi vyjst silnejsi.

autor
4. máj 2021

Dalsi ovulacny test je asi troska silnejsi ako ten prvy. Mne uz pride pozitivny. Ale keby to bola ovulacia, tak zajtra uz pozitivny nebude a mozno ani vecer uz nie, vsak?

autor
4. máj 2021

Manzel mi tvrdil, ze este ta testovacia ciarka nie je silnejsia ako ta kontrolna, o tehotenskom teste som mu este nehovorila, lebo ma vysmeje ako vzdy, ze ved v nedelu krv bola negativna 🙂

autor
4. máj 2021

@nafka0483 dam vediet, chapem, ze po tomto by kazdy bol zvedavy, aky bude zaver 🙂

autor
4. máj 2021

@erickatt no praveze ja som sa spolahla, ze 8 DC sa "nic" nestane, lebo ja som bezne mavala ovu na 17-22 DC a dlzka cyklu aj 36-38 dni. Takze podla "stareho" principu mam teraz mat ovulaciu normalne, ale kedze mame male babatko, tak menzes som mala zatial iba raz od porodu, kojim. No na nic som sa nemala spoliehat teda, uz len cakat 🙂

majamat
4. máj 2021

no veru, teraz este nevies ako ti funguju hormony, mohli nastat zmeny. vsak uvidis co bude dalej,a el veru vyzera to na tehu. ako dlho si po porode?

autor
4. máj 2021

@majamat 4,5 mesiaca 🤭🤪

majamat
4. máj 2021

fuha, no tak ak to vyslo, tak to budes mat vesele. moja byvala spoluziacka mala presne za rok 2 babo. obe deticky okolo 20-teho v decembri. skoro vianocne a teda po roku.
je to tazke,a le tak zvladnut sa to da.

autor
4. máj 2021

@majamat no, veru, bolo by to narocne velmi, to si uvedomujem. Len sa bojim, co ta stitna, liecba tlaku, aj nas drobec mal byt presne vianocny, ale musel byt trosku skor, lebo som mala preeklampsiu a stale to nemam stabilne. Tak ano, mali sme si troska davat pozor, nam to fungovalo predtym, ale nejak sme si nedavali teraz, no. Tak uz je neskoro nad tym spekulovat, uz len cas ukaze, co a ako je. Manzel tvrdi, ze mam ovulaciu, chodi okolo mna ako taky lev a ovoniava ma v kuse 😆😅

majamat
4. máj 2021

😅

majamat
4. máj 2021

len to by si nemala mat pozitivny tehu test.
co sa tyka tlaku, je to komplikovane,a le aj take tehulky su a su stabilizovane, len treba pravidelne kontrolovat. tlak veru moze zvysovat aj stitka. ked sa stabilizuje, mohol by byt OK.
aky mavas tlak? a ake mas vyslekdy zo stitky? ake lieky na stitku beries? a aky vek, ked si uz v predochodcovskom veku? teda moc vela osobnych otazok,a le zaujima ma to.

moja sestra mala SC v 42r, ma problem so stitkou,a le skor znizenu funkciu a mava problem aj s tlakom.
v tehu sa prirodzene funkcia stitky znizuje, preto mnohe zeny, co predtym problemy nemali, zrazu maju znizenu funkciu. pri znizenej funkcii, nez sa diagnostikuje, sa vycerpaju rezervy hormonov a potom moze pretrvavat znizena funkcia aj dlhsie, aj po porode, rpipadne sa moze upravit. no je fakt, ze taka zeny by nejaky cas mala byt kontrolovana, lebo nei je ok, ak stitka prestane v tehu fungovat. moze to naznacovat problem dobuducna

autor
4. máj 2021

@majamat mozem radsej sukromnu spravu?

zuzana111984
4. máj 2021

Ja ti nebudem gratulovať, podľa mňa je teho negatívny, tá čiarka je kanálik a ovu pozitívny, takže si návajte najbližšie dni pozor, ak nechceš byť kôli zdrav. komplukaciam tehotná

fliacik
4. máj 2021

Test síce vyzerá pozitívne, ale logicky, ak pred 2 dňami bol krvný test na HCG negatívny, je podľa mňa nemožné, aby Ti dnes vyšiel pozitívny tehotenský test z moču. Skôr je teda pravdepodobné, že máš aktuálne ovuláciu, tak sa zariaď podľa toho, čo je cieľom 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre