Aký je tento test?

4. máj 2021

Ahojte, chcela bybsom sa spytat, co si o tomto myslite. Dnes je 20 DC, 8DC v noci bol posledny sex, to bolo 3 dni pred pozitivnym ovulacnym testom, ale mam len cinske a maju nejak malo farbiva, ale bol jednoznacne najsilnejsi spomedzi vsetkych. V nedelu, tj. 18DC som bola na pohotovosti kvoli niecomu inemu a robili mi tam krvny test na HCG vratane inych veci. Bolo to negativne. Tak som sa ukludnila, lebo ma napchali liekmi od vymyslu sveta. Mam vysoky tlak. Mam divny vytok a vela a tak som kupila In Time test a spravila a skoro ma vykotilo. Potom som robila aj Pepino a ten bol negativny. Lenze 20 DC je aj tak skoro v akomkolvek pripade na testovanie, nie? Povedzte mi, ze je to chybny test. Musim spravit zajtra dalsie. Alebo o 2 dni. Pomooooc. Hlavne kvoli tym liekom sa obavam, ze co ak...

autor
5. máj 2021

@zuzana111984
@fliacik
Takze test z ranneho mocu tej istej znacky vyzera takto. Bol to plany poplach. A mozno dobre, lebo inak by som si uz nerobila ovu test a o 2 tyzdne by uz to plany poplach nemusel byt...😅
Dakujem vsetkym, pomohlo mi to, potrebovala som to s niekym prebrat a muza som nechcela hned plasit 🙂

zuzana111984
5. máj 2021

No vidis, bol to kanalik, ani tie datumy nesedeli..prajem skore uzdravenie 😊

dana1231
20. máj 2021

Čo si myslite o tomto teste ? Je spoľahlivý ? Ďakujem

nafka0483
20. máj 2021

@dana1231 Co by sme si mali mysliet? Preco by nemal byt spolahlivy? Ak pochybujes, urob si dalsi test, ale tuto mas jednoznacny vysledok, tak co sa ti nezda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre